16,200 Euro img
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

13.04.2021 (16:45):💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

06.04.2021 (16:26):🔥okazion🔥 benz c220 cdi avantgart kambio automat. full option; navigatore, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure +cop, disqe 17 alumini, sensor shiu dhe dritash, 2 celsa me dogan te...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

06.04.2021 (09:02):Makine ne shitje  : mercedes benzviti 2005.kambio : automatikemotorri : 320 me letra te paguara per nje vitklm : 223.000 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

05.04.2021 (20:56):Shitet mercedes benz avangard.e klas 220 diezel,i sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭 me dogan te paguar. e vitit 2011. 2 çelsa,sensor parkimi,tapiceri lekure,sedilje me memorje dhe ngrohje. navi me dvd...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.04.2021 (18:16):Shitet okazion ford focus 1.6 benzin gaz 2700 euro makina esht ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera kondicioner klima ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

05.04.2021 (10:50):Okazion !! shitet opel meriva (per arsye mosperdorimi) ✅ viti i prodhimit : 2005 ✅ lenda djegese : nafte (diesel) ✅ transmetuesi (kambio) : manuale ✅ kilometra: 245000 (origjinale) ✅ ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.04.2021 (00:30):Shitet c class 2007 panoramike , ne gjendje perfekte . ngjyre gri e erret . motorr 220 nafte . makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera . 200.000 km origjinale . xhamat e pasem te zinj sen...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

04.04.2021 (20:58):Shitet mercedes-benz classe b 2.0 naft vit prodhim 2011 cambio automatic me 190000 km sensor parkimi para mbrapa comanda ntimon limitator shpejtesie makina ngjendje perfekt me sherbimet qe te gjitha t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

03.04.2021 (19:26):Opel corsa 1.3 cdti nafte me kambio manuale. makine shume mire dhe shume ekonomik km origjinale 198.000, mekanika e kontrolluar dhe verifikuar. makinë e importuar nga italia, dogana te paguar dhe ...Lexoni detajet..

120,000 Leke img
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

20.03.2021 (13:13):Shitet motorr dajan kosh dhurate100 kubik2000 km ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2021 (21:01):Shevrolet aveo 2006 1.6 benzine/gaz ...Lexoni detajet..

Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

01.04.2021 (16:35):Autobus në shitje marka : vanhool t 915 modeli : acron / 415/515 / tourismo kategoria : autobus turistik data : 2010 kilometra : 425,938 motorr : man karburanti: naftë k...Lexoni detajet..

Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

31.03.2021 (16:12):Autobus në shitje marka : bova modeli : futura kategoria : autobus turistik data : 06/2008 kilometra : 583.196 motorr : daf karburanti: naftë kamjo : manuale eur...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

31.03.2021 (15:47):Benz evo 320 naftë , nuk ka taks luksi, viti 2007,taksa te paguara deri ne 2022 makina ne gjendje shume te mire. 200 000 km .cmimi 7500 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.03.2021 (21:43):Makina eshte me dokumentacion te rregullt dhe ne gjndje shum te mire motorike, goma dhe amortizator te rinj, mund te nderrohet me makine qe kushton deri ne 5000 euro, makina eshte me kambio automatik...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

28.03.2021 (20:44):Toyota rav4 viti 2005, ne gjendje shume te mire me letra te bera. nafte motor 1.9 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

27.03.2021 (17:32):Mercedes-benz c220,2.2 nafte,automat,12/2007 model 2008,avantgarde,xenon,sensore parkimi navigator-cd-aux, klima 3 zonale, sedilje me ngrohje, sedilje elektrike, komanda ne timon, drita auto, pilot a...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1997 Viti
130,000 Kilometra

27.03.2021 (16:39):Mercedes benz 2038 viti 1997 123.732 km origjinale limitator shpejtesie kazan italian 6x2.5x0.9 vet shkarkimin nga te tre anet tenda e cmontueshme per 20 min shitet per arsye mosperdorimi cmim...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

27.03.2021 (14:47):Shitet bmw 320 naft vit prodhim fundi 2009 cambio automatico sensor parkimi para mbrapa me 169000 km e veta origjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur me sherbimet qe te gjitha te bera makina ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

26.03.2021 (10:03):Shitet hyundai ix35, suv, 4x4 wd, motorr 2.0 (1995 cc) diesel, 206.100 km. - viti prodhimit: 2010 - kambio: manual - opsione: a/c, esp, abs, cd player / usb, bluetooth, mp3, aux, ipod - goma 85-...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.03.2021 (11:12): shes volvo v50 sport edition ne gjendje perfekte. makina eshte e vitit 2009, panoramike dhe teper luksoze. motorri eshte 2000 nafte. cmimi i diskutueshem. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

24.03.2021 (10:59):Shitet makine a class avantgarde -viti 2003 - 1.7 nafte - kambio automatike - kilometra 250,000cmimi : i diskutueshem📍adresa : brryl.🔹per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

23.03.2021 (15:21):💥ford kuga 💥 * 2.0 nafte(konsum shume ekonomik) *4x4 * viti : 2010 * kambio manual(6 marsha) * 200.000 kilometra origjinale(me te drejt kontrolli ku te deshironi) * xhama elektrik * pasqy...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.03.2021 (14:47):Viti prodhimit 2006-2007km. 217.000motorr v6 2997cc (pa taks lluksi)kambio automatike (tronic)tavan panoramik me hapjesensore parkimi para/mbrapatimon drurikasetofon cd mp3climatronic 2 zonasedile lek...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

23.03.2021 (14:46):...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

22.03.2021 (12:06):Shitet mercedes b class ose derrohet me makine benzin gaz te njeten vlere. makina super gjendje. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

21.03.2021 (15:13):➡️dhenbsp; shitet lance lybra➡️1.9 diesel➡️280000 km➡️viti 2003➡️ me letra te rregullta➡️taksat jane te paguara deri ne tetor ,siguracion deri nedhenbsp; janar💸1300€...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas