3,800 Euro img
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

14.01.2021 (14:31):Makine ne shitje  : mercedes benzviti 2005.kambio : automatikemotorri : 320 me letra te paguara per nje vitklm : 223.000 ...Lexoni detajet..

2,100 Euro img
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.12.2020 (08:19):Shitet volsvagen polo 1.4 benzin ne super gjendje , e pershtatshme per impiant gazi 100% , goma te reja , sportive  ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (22:18):—okazion— shitet cls 320 nafte. viti 2009. makina eshte e sapo ardhur nga jashte me letra shqiptare per nje vit. posedon sensor parkimi para dhe mbarapa, sensor shiu, sendilje me ngrohje dhe ftoh...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (22:18):Shitet c220 cdi avantgard 2004 215.428 km origjinale automat full option me sedilje me grohje me pasqyra me mbledhje me klime digitale me navi te madh e karikator disqesh, me xhama te zinj origjinal m...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

26.12.2019 (01:06):•• okazion•• - opel corsa - viti 2013 - motorr 1.4 benzine - kambjo automatike - me dokumenta te paguara - gjendie prefekte - cmimi 5300€...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

26.12.2019 (01:00):Shitet mercedez benz c klas 2.3 benzine, version amerikan, viti 2006, kambio automat, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, me sherbime te sapo bera tapiceri lekure baxho xhami kondicioner...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

26.12.2019 (00:50):Glk 320 cdi 4 matic, viti 2009, automat,ne gjendje prefekte,sherbime te kryera 250 mije km origjinale. cmimi 10500€...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (00:39):C 200 cdi sport edition viti 2007 manual km 210000 cmimi 5900€...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

26.12.2019 (00:36):Shitet ford focus viti:2000 ..1.8 nafte tddi (motor i thjeshte) injeator mekanik... xhamat e zinj origjinal. 2pal goma (verore dhe dimerore) ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.. cmimi ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

26.12.2019 (00:29):Shitet mercedes benz e300 turbo sedilje ngrofje panoram sensor parkimi avangard cmimi 1200 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (00:24):Shitet citroen c3 1.4 nafte viti 2006 kamje atomat letra per nje vit sensor parkimi tapiceri paster goma te reja sherbime bera cmimi 2900€ pak diskutushem...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

26.12.2019 (00:18):Citroen ds5 viti prodhimit 2013 48000 km 2.0 nafte automat tronic tavan panoramik sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi sediljet alkantarame lekure disqe 18 goma te sapo vendosura dokument...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

26.12.2019 (00:09):Okazion -shitet peugeot 107 , 1.0 benzine ,kambio manuale 5+r -viti 2006 -shume ekonomike -5 porta -78.000 km origjinale -kondicioner -full led -ne super gjendje motorrike -shum e paster si j...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (18:30):Audi a2 1.4 tdi viti 2002 218 mije km letra deri tetor 2020...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (18:24):Golf 5 2.0 tdi 2004 me letra te prera deri ne 12 dhjetor 2020 goma 90% te reja e gatshme per cfaredo lloj prove. km-224176 cmimi- 3500€...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

25.12.2019 (18:20):Shitet nisan altima motorr me 4 pistona 2.5 benzine viti 2014 automat vetem per 8799 euro. bejme edhe nderrime me makina me vlere me te ulet....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (18:06):Super okazion shitet gl.motorr 2997, cc nafte, vetem per 13,999 euro....Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (17:33):Shitet ✅viti 2008 ✅1.4 16v gaz benzine ✅202 000 km (origjinale te verifikueshme) ✅2 celsa me pult origjinal ✅xhama elektrik ✅xhama të errët (origjinal) ✅drita full led ✅disqe...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (17:22):Okazion. shitet volkswagen touran . viti : 2006 1.9 nafte 4+1 gjendja shume e mire letrat i mbarojne ne korrik 2020....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.12.2019 (17:01):Shitet ford fiesta 1.4 nafte, viti 2007, i sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar, sherbimet e bera km 168000 km gomat 4 te reja....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (16:02):Okazion super gjendje 1.4 nafte viti 2003 letra per nje vit te gjitha sherbimet e bera....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (15:57):Shes mercedes benz c220 cdi me letra te sapo prera per nje vit... makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera..kambio automat, condicioner..goma te reja etj.shitet per arsye emigri...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (01:40):Shitet golf 5, 1.9 tdi diesel vit prodhim 2004 kamio automatike komando ne timon serdilje ftohje ngrohje pilot automatik klima disqe alumini letra te paguar deri me 01.05.2020 ne gjendje shum...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

25.12.2019 (01:34):Shitet : mercedes benz - sllon - s300 , diesel , viti 1997 , disqe 18 oz original , me baxha , me sensor , kambio automatike , tapiceri lekure te paster me levizje ngrohje , letrat sapo jan prere , fu...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.12.2019 (01:18):C220 viti 2009 look amg i sapo ardhur me dokumenta te paguara per nji vit deri nentor te 2020 mercedes c220 viti 2009 look amg - kambio automatik -228.000 km - tavan panoramik -sensor par...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

25.12.2019 (01:09):Shitet mercedes glk 250 shitet mercedes glk 250 deisel i ardhur nga zvicra pa dogane, 152.000km servisin e bera para nje muaji ne zvicer bandashat e veres 20 coll org amg kontaktoni ne viber ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

25.12.2019 (00:39):Shitet audi a4—2.0 diesel , viti prodhimit 2005 , makina eshte e ardhur nga zvicra , me letra te sapo prera per nje vit deri ne 2020, me sherbime te sapobera, vaj filtra te sa po ndruara,goma 85% , ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas