3,800 Euro img
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

14.01.2021 (14:31):Makine ne shitje  : mercedes benzviti 2005.kambio : automatikemotorri : 320 me letra te paguara per nje vitklm : 223.000 ...Lexoni detajet..

2,100 Euro img
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.12.2020 (08:19):Shitet volsvagen polo 1.4 benzin ne super gjendje , e pershtatshme per impiant gazi 100% , goma te reja , sportive  ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (15:46):Shitet opel mariva 1,6 benzin 2004 ne super gjendje kondicioner,goma te reja 100% me dogane, targa te sapo bera. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (15:31):Shitet citroen c picasso 1.6 naft 2008 me dogane 1.6 nafte, viti 2008 makina eshte ne super gjendje! ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

27.12.2019 (15:15):Jeep wrangler sport 2015 jeep wrangler sport 3.6 benzine, 280 hp, - 2015, 165.000 km. makina mund te behet cabrio komplet, cmimi 27.500 euro, "nuk nderrohet", letrat e paguara per 1 vit, makinat pose...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (14:59):Mercedes benz e280 cdi evo -06 shitet mercedes benz e280 cdi evo - viti 2006 - xhama te zinj origjinal - me dokumenta te bera per 1 vit - disqe evo - klima automatike - navigator ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

27.12.2019 (00:49):...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (00:45):Mercedes benz c220 diezel viti 2008 makina me dogane ✅✅cmimi 9.000€ 🔺️ kamio automatike🔺️ salloni lekure makina e ardhur nga gjemania sedile me ngrofje tavan xhami tv dv navi c...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

27.12.2019 (00:41):Ford fiesta 1.4 diezel. viti 2008 makina me dogane ✅✅cmimi 3.500€ makina e targuar taksa te paguara salloni lekure klima cd esp gjendja perfekte km 280.000 me liber servisi...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

27.12.2019 (00:35):-toyota yaris 🇩🇪 -1.4 diesel kambio-manuale - viti 2007 - km :164 000km original -makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar ne gjendje perfekte e pajisur me liber sherbime...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (00:31):Vw golf 7 full option motorri-2.0 tdi kambio-automat +- karburanti-diesel viti i prodhimit-12.2012 kilometra-185000 km + liber pershkrimi-makina ka ngjyre te bardhe me nuanca e sapoardhur nga fr...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (00:25):Shitet golf 5 plus viti 2007 2,0 disel kambio manuale 6+1 marsha, letra shqiptare te paguara deri ne korrik 2020 ne gjendje perfekte motorike xhenerike ,4 goma te rreja, cmimi i diskutueshem....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

27.12.2019 (00:21):Shes golf 6 1.6 nafte fundi i 2010 i ardhur nga 🇮🇹 me dogan te paguar dhe letra te prera per nje vit tek pronar i blere ne itali, me 160 mij km te certifikuara. makina disponon 🚗sensor parkim...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (00:09):Shitet! golf 5 2.0 tdi kambjo manual 6+r viti 2005 dokumenta te paguara klima bizonale 4 xhama elektrik pasqyra elektrike navigator origjinal disqe 17 shume te paster goma 85% makina eshte ja...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

27.12.2019 (00:00):Shitet passat 2.0 highline viti 2008 motorr 2.0 benzine shume i pershtatshem per impjant gazi kambio automatik dsg tiptronik + - navigator sendiljet elektronike me memorje fryrje cfryrje dhe ngro...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (23:51):Mazda 3, 1.6 benzine,viti 2004, kambjo automatike, kondicioner,komanda ne timon,xhama dhe pasqyra elektrike,e sapo ardhur nga zvicra,me liber sherbimesh,me ganxhe mbrapa. ne gjendje shume te mire,e p...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.12.2019 (23:42):Shitet e class 320 cdi evo avangard makina full opsion me sensor parkimi fener xenon b xenon navi te madh sedilje me ngrohje dhe ftohje serdilje lekure disqe 17 baxho xhami etj. makina eshte ne supe...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (23:30):Makina ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike. automatike xhama elektrik sedilje elektrike klima nafte 221000 kilometra dogane e paguar kontaktoni vetem nepermjet telefonit...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (23:24):Shitet makina opel astra e sapo ardhur me dogane te paguar. makina eshte ne gjendje shume te mire, disqe alumini, goma te mira, xhama te zinj origjinal te fabrikes. me sensor parkimi, kondicioner, a...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (23:00):Shitet skoda octavia makina eshte komplet vw golf 4 me te gjitha pjeset .viti 2002 .kambjo automatike motor 1.9 nafte i thjeshte me letra te paguara deri ne qeshor 2020 sensor te pasem parkimi origjin...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (22:54):Shitet audi a3 viti 2006 ngjyra zeze metalizato shume e paster motor 2.0 nafte km 220.000 kambjo automatike dsg marshe ne timon f1 klmia digitale tapiceri e zeze shume e mbajtur e sapo ardhur nga jash...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

26.12.2019 (22:44):Shitet opel meriva ngjyra gri metalizato, kambjo automatike, motor 1.5 benzine, shume ekonomike, km origjinale 154.000 mije. xhama te zinj origjinal fabrike. xhami i pare triplex me ngjyre vjollce me...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (22:35): shitet audi a4 viti 2009 kambjo automatike motor 2.0 nafte makina eshte full opsion cmimi i diskutueshem...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (22:28):Shitet ose ndrrohet mercedes avangard e klas evo motor 320 nafte pa taksa luksit viti 2006 km origjinale 229.000 me garanci tek mercedesi ngjyra gri metalizato kambjo automatike sensor parkimi para mb...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.12.2019 (22:26):Shitet ose nderrohet ne gjendje shume te mire me letra te prera per nje vit . 200 benzin gaz viti 2000 me 6marsha+r esht me 4 goma te reja xhama te zinj, komanda ne timon, pilot automatik, kondicion...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2019 (22:22):Okazion!!! c220 automat panorama gjendje perfekte shitet c220 nafte viti 2008 me 199 mij km te kontrolluara te benzi,sherbimet te gjitha te sapo bera, goma te reja vaj filtra te nderruara,tavani pa...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

26.12.2019 (22:22):Shitet peugeot 206 kabriolet, 1.6 nafte,viti 2006,182mije km, cmimi 2600€ ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas