3,800 Euro img
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

14.01.2021 (14:31):Makine ne shitje  : mercedes benzviti 2005.kambio : automatikemotorri : 320 me letra te paguara per nje vitklm : 223.000 ...Lexoni detajet..

2,100 Euro img
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.12.2020 (08:19):Shitet volsvagen polo 1.4 benzin ne super gjendje , e pershtatshme per impiant gazi 100% , goma te reja , sportive  ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

28.12.2019 (18:13):Mercedes benz c220 diesel evo viti prodhimit 2004 me 307 .000 km origjinale , kambio manual 6 marsha , cd player , klima , sedilje elektrike + ngrohje , me liber sherbimesh , motor evo/// , ne gjendj...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

28.12.2019 (17:59):Shitet ford fusion i vitit 2007 me motorr 1.4 benzin i sapotarguar - shitet makina ne gjendje te perkryer me letra deri ne dhjetor te vitit 2020 . vaj dhe filtra te sapo nderruara. makina ska nevo...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

28.12.2019 (17:50):Shitet golf 4 motorr 2.3 benzin v5 kamio viti 98 manuale , klima , sedilje me ngrohje ,baxha xhami , ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per asgje. shume e shpejte , e vecante ne llojin e vet...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

28.12.2019 (17:44):Shitet opel zafira sport me motorr 2.0 nafte makina eshte me letra te sapo paguara. viti i prodhimit 2004 me kambio manuale. makina disponon 7 vende dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi - 2....Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

28.12.2019 (17:26):Shitet ose nderrohet opel omega viti i prodhimit 2002 makina punon me karburant benzine-gaz dhe e ka te shenuar edhe ne lejen e qarkullimit. posedon: -kambio automatike -sensor parkimi -kondi...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

28.12.2019 (00:17):Citroen c4 picasso 1.6 hdi diesel i sapo ardhur nga italia kambio automatike f1 ne timon . sistem audio shume te mire. aux usb sd bluetooth cd radio .goma te reja . vaj filtra te sapo nderruar ne ital...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

28.12.2019 (00:09): viti 200audi a42 2003 motorr 1.9 nafte kambjo manuale ne gjendje shume te mire e paster brenda jashmt fener me lupa, xhama elektrik pasqyra elektrike disqe alumini, 4 goma te reja kondicioner me klim...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

28.12.2019 (00:03):Shitet fugon sprinder viti 97 ,motorr 2.3 i thjeshte ne gjendje te shkleqyer me te gjitha sherbimet e bera,makina ska nevoj per asnje sherbim eshte shume e paster si brenda dhe jashte ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (23:59):Shitet toyota yaris 2007 1.4 naft ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prove.makina ka km e veta originale dhe me dogan te paguar...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

27.12.2019 (23:50):Shitet ose nderrohet me makine me te madhe + diferenca nga ana ime marka 👉fiat stilo forca motorrike 👉 1.6 lloji i kambios 👉 manuale karburanti 👉 benzin-gaz viti i prodhimit 👉 2003...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

27.12.2019 (23:43):Shitet kia 2006 1.0 benzin/gaz ne gjendje perfekte.makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.makina ka dogan e paguar....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (23:37):Shitet c-class 220 🔺vit 2001/look 2006 🔺kambio:automat 🔺lende djegese:nafte 🔺targa:shqiptare 🔺km:210000 🔺ngjyra:e zeze 🔺full opsione 📍vendodhja :tirane 🔺letra per n...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (23:27):Shitet mercedez e 250 blueffcency viti 2009 modeli avangard kambio automat dhe tip tronik kamera parkimidhesensor para dhe mbrapa sendile lekure zeze sendile elektrike me memorie klima dixhital...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

27.12.2019 (23:04):Shitet smart me kamjo automatike tronik me tavan xhami kondisjoner, xhama elektrik, abs esp srs viti 2002, me dokumenta per 1vit 4 goma te reja te gjitha sherbimet e bera ne kohe pa asnje di...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

27.12.2019 (22:58):Shitet land rover freelander ne gjendje shume perfekte 2.2 naft 2008 149000 km ndezje me start stop makina eshte e gatshme per cdo lloj prove. makina ka dogan e paguar. cmimi 6000 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

27.12.2019 (22:53):Viti 2014 nafte 1.6 goma te reja misheline me sistem telfonik kilometra orgjinale 53.000 makina sa ka ardhur nga spajna me nje pronar e bler ne dyqan me zero kilometra makina po ben pak dite qe ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (22:48):Shitet hyundai coupe sportive bisht evo,motor benzine 1.6 impiant muzike,makina eshte ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e bera,letra te prera deri 21-11-2020 cmimi 1200 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (22:41):Land rover freelander / 2005 / 2.2 nafte / 4x4 / kambio manuale / tapiceri lekure bezhe shum e paster / butona ne timon / sensor parkimi etj / shume e mirmbajtur makina esht ne gjendje perfekte pune g...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (22:30):Passat 1.9naft 6+1 marsha dokumenta te paguar dei ne dhjetor 2020 2500euro ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

27.12.2019 (22:11):Shitet ose ndrrohet opel omega vitit 2002 benzin gaz i shenuar ne leje qarkullimi ...automat ....sensor... parkingu .....kondicijoner ....sedilje ....me ngrohje .....full . .cmimi 2300 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

27.12.2019 (21:55):Golf 4 1.9 tdi automatik viti 2000 me sherbime te bera cmimi 2.300€...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

27.12.2019 (21:43):Bmv seria 5, 3.0 naft, automat viti 2006 270 mije km letra per 1 vit cmimi 5500 euro mundesi nderrimi...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

27.12.2019 (16:55):Shitet peugeot 607 2.2 nafte automat viti 2001 full options letra per 1 vit cmimi 2400 euro ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

27.12.2019 (16:31):Vw polo 1.2 benzine ,klime , sendile me ngrohje ,impiant music navi vufer , disqe alumini , goma te mira makina eshte e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

27.12.2019 (15:58):Mercedes-benz c220 cdi diesel viti 2009 me 236.000 km look amg. xhama te zinj origjinal. sallon lekure. sedilje elektrike ngrohje. cd player. drita kseno. baxha xhami. me letra te paguara. ne gjendj...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas