340x230    340x230

🏡

🕵 Online 6 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

9,700 Euro - Pogradec - Vw Tiguan

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

30.11.2022 (15:54):๐Ÿ”ดvolkswagen ๐Ÿ”ดtiguan ๐Ÿ”ด2.0 tsi ๐Ÿ”ดviti 2012 ๐Ÿ”ดautomat dsg ๐Ÿ”ด4motion (4x4) ๐Ÿ”ดsallon lekure ๐Ÿ”ดklima ๐Ÿ”ดbaxha ๐Ÿ”ดnavigator touch ๐Ÿ”ด2 kopje celesash ๐Ÿ”ดfull panoram...Lexoni detajet..

12,500 Euro - Pogradec - Vw Tiguan

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

30.11.2022 (15:50):๐Ÿ“‚ ๐Œ๐จ๐๐ž๐ฅ๐ข: vw tiguan ๐Ÿ“‚๐Œ๐จ๐ญ๐จ๐ซ๐ซ๐ข: 2.0 tsi ๐Ÿ“‚๐•๐ข๐ญ๐ข : 2013 ๐Ÿ“‚๐Š๐š๐ฆ๐›๐ฃ๐จ : automatike ๐Ÿ“‚๐Š๐ฆ: 176.000 ๐Ÿ“‚๐Š๐š๐ซ๐›...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.11.2022 (16:14):Volkswagen polo 2007 motorri : 1.4 bifuel karburanti : benzine / gaz kilometra : 19400 km kambio : manuale targa : shqipetare disqe alumini goma te reja sedilje lekure klima cmimi : 450...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

26.11.2022 (11:06):Golf 5, 2007, sport mode, me dy dyer. motor 2.0. me xhama elektrik dhe te gjitha sherbimet e bera. letrat per 2 vjet. cmim i diskutueshem! per me shume informacione kontaktoni ne numrin +355698803996....Lexoni detajet..

5,500 Euro - Pogradec - Vw Phaeton

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

10.11.2022 (20:31):...Lexoni detajet..

2,850 Euro - Pogradec - Polo

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

10.11.2022 (20:13):Polo 1.4 nafte tdi manual viti 2006 me letra te paguara gjendje shum te mir teknike cmimi 2850 euro i diskutueshem...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

30.10.2022 (21:14):โœ…๐Ÿ“okazion 3800euro golf 5 motorr 1.89 nafte viti 2005๐Ÿ“ฒnr celdhewhatsapp:+355 695815757๐Ÿ“Œmakina posedon keto opsione:๐Ÿ”–letra paguara ne fund te muaji korrik 2023๐Ÿ”–navi i madh๐Ÿ”–klima biz...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2022 Viti
10,000 Kilometra

24.10.2022 (18:29):Shes new polo 2022 ! makina รซshtรซ e re e bรซrรซ dhuratรซ dhe shitet pรซr arsye emigrimi! ร‹shtรซ me motor 1.0 benzinรซ dhe kambio manuale . makina รซshtรซ pothuajse me 0 km . ร‡mimi : 18000 euro ( ...Lexoni detajet..

3,800 Euro - Tirane - Golf 5

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2022 (11:28):Shitet golf 5 i 2008 , manual , me 3 porta ,1.9 nafte ne gjenje shume te mire ,290000 km origjinale, 3800 euro i padiskutueshem ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2022 (14:34):Shitet volkswagen polo makina letrat jane te paguara per 1 vit , shitet per arsye emigracioni ,makina ka disa gervishje te vogla , makina ndodhet ne elbasan , per me shume detaje kontaktoni ne celula...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

15.10.2022 (14:28):220000 km nafte 2.0 automatike e paster si brenda si jashte. (asnje gervishje) te gjitha sherbimet e bera ne kohe bateri e re 2022 (shtator 2 vjet garanci 2024) ekran origjinal xhama te zi me l...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
90,000 Kilometra

07.10.2022 (09:23):Makina eshte blere me 0 km te porsche albania ne prill 2016 , me liber sherbimesh te gjitha te porsche! makina eshte mbajtur ne garazh , letrat jane te vlefshme deri ne prill 2023, gomat te reja, supe...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

05.10.2022 (10:01):๐Ÿ’ฅ๐Ÿ“ฃ shitet per arsye mosperdorimi makinadhenbsp;gof 6 r line fabrikeโš™motor 2.0๐Ÿ‘‰232449 kilometra ( origjinale me garanci)๐Ÿš“kamio automatike dsg๐Ÿ”‘key less go๐ŸŽงlidhje telefoni me bluetoot...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2022 (17:27):Viti 2013 โ€ข 2.0 nafte โ€ขfull optionโฃ โ€ข 225,000 km โ€ข ndezje me buton (key-less go) โ€ขkambio automatike dsg (6 marshe) โ€ขimpiant muzike fender โ€ขsendilje me ngrohje โ€ขtavan me hapj...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

24.09.2022 (00:45): volkswagen sharan minivan - cmimi 3200 euro (i diskutueshรซm) - 6+1 marsha - viti: 2000-2004 (2004 looks) - mjeti posedon xhama tรซ zinj fabrike (4 xhamat e mbrapmรซ) - karburanti 1.9 nafte tdi ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2022 (21:22):Okazion!!! shes ose nderroj volkswagen touareg te vitit 2005 me dogane te paguar, me cambio automatike dhe 227000km ,2.5 nafte! cmimi eshte 5800 euro i diskutueshem! per informacione te metejshme na...Lexoni detajet..

8,500 Euro - Pogradec - Passat Cc

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2022 (14:28):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

17.09.2022 (14:28):Volkswagen tiguan 2.0 automat 4motion 4x4 viti 2011 full panorama sallon lekure klima baxha super gjendje. cmimi 9700โ‚ฌ i diskutueshem dogan e sapo paguar. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

12.09.2022 (10:12):Karburanti: diezel ngjyra: gri e erret kamjo: manual ftohja: klima km: 215000 shes volkswagen golf 5 1.9 tdi diesel viti 2006 e sapo ardhur me dogant e paguar ne gjendje perfekte me: kambio...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

11.09.2022 (17:14):Shitet golf 6 1.6 2010 kamjo manual me targa shqiptare dhe letrat te gjitha per 1 vit makina esht e sapo ardhur nga italia ka te gjitha sherbimet e kryera mund ta kontrolloni ku te doni...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

09.09.2022 (11:53):Shitet volkswagen golf + motori(cc):1.9l tipi karburantit nafte viti prodhimit 2005 transmisioni manuale 197,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shume ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

03.09.2022 (16:02):Shitet volkswagen touran 2.0 viti: 2009 0685026364 cmimi:5.800โ‚ฌ (i diskutueshem) 6+1 vende kambio automatike dsg letrat e prera per 1 vite xhama te zinj mbrapa me leje te disponueshme sensor...Lexoni detajet..

11,500 Euro - Tirane - Golf 7 - Tsi

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

23.08.2022 (14:53):-benzin 1.8 tsi -92.000 km -kamio autmatike -navi,blututh,aux -sedilje me ngrohje -pilot automatik -pranon impjant gazi -e sapo ardhur nga jashta mundesi kontrolli ke mekaniku juaj i besur. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilometra

23.08.2022 (14:51):โœ” marka,modeli: vw jetta โœ” viti: 2013 โœ” kambjo: automatike โœ” lenda djegese:nafte 2.0 tdi โœ” km: 140359 โœ” opsionet shtese: kamio automatike tip tronic, pilot automatik, 4 goma te reja,a...Lexoni detajet..

7,400 Euro - Peshkopi - Golf 6

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

17.08.2022 (17:32):...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim