340x230    340x230

🏡

🕵 Online 14 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

01.11.2022 (10:39):Shitet ford fiesta motori(cc):1.4l tdci tipi karburantit nafte viti prodhimit 2008 transmisioni manual 111,000 km ngjyra e jashtme blue ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shume t...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

13.10.2022 (10:07):1.4 naft shume ekonomike pasqyra elektrike komjo manuale fener me lupa xhama te zinj mrapa fabrike komanda ne timon sensor parkimi mrapa aux,bluetooth,cd,radio goma 90% Çmim i diskutushem....Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

03.10.2022 (15:07):Dhenbsp;✅ shitet makina◾dhenbsp; ford focus◾ viti 2008◾dhenbsp; 1.6 nafte◾dhenbsp; manuale 5+r◾dhenbsp; 200-250 mij kmdhenbsp;◾dhenbsp; bluetoothdhenbsp;◾ klima dixhitale◾ kasetofon ...Lexoni detajet..

3,300 Euro - Tirane - Ford Focus

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

27.09.2022 (19:30):Ershkrimi: shitet ford focus viti 2008 motorr 1,6 nafte konsumi: 4l/100 km autostrade 6l/100km qytet 4.7l kombinuar kambjo manual super gjendje motorrike xhenerike (mund ta merrni ta testoni ne...Lexoni detajet..

3,700 Euro - Tirane - Ford

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

24.09.2022 (16:45):Shitet ose ndrrohet me golf nafte automatik me ose pa letra...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2022 (12:32):Shitet ford mondeo 2009 benzine 2.0 manual cmimi 5000 euro i diskutueshem...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2022 (14:27):Viti 2006 ⛽️motorri 1.6 nafte ⚙️kambio manuale 🛣km 248.000 origjinale te vetat 💿 audio cd/bluetooth/mp3 ♻️me kondicjoner 📝te gjitha sherbimet te sapo bera rrip faze,vaj...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.09.2022 (17:23):Shitet ford focus 2.0 benzine gas te shenuar ne leje qarkullimi. makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera. ajer i kondicionuar klima ne gjendje perfekte. tek dere dhe me 4 senso...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

02.08.2022 (21:08):Ford mondeo ngjyre e zeze, automatike. fuqia 2 . benzine gaz. kilometrazhi 144000 km ...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

08.07.2022 (02:20):Makina shitet per arsye emigracioni,eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shume e paster.letrat e makines mbarojn ne fund te shkurtit 2023.eshte me liber servisi dhe kilometra orgjinale mund ta kontrollon...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Steptronic-Tiptronic

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2022 (22:13):Shitet për arsye mospërdorimi: ford fusion i vitit 2003, motorr naftë 1,4 tdci superekonomik. kambjo automatike (tiptronic). i përdorur vetëm nga një person edhe në shqipëri edhe në gjerma...Lexoni detajet..

4,000 Euro - Tirane - Camper

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
1990 Viti
90,000 Kilometra

20.05.2022 (05:42):Rulot ford ❌ motorr 2,5 nafte ❌ dekumentat per 1 vit ❌Çdo sherbim i ber ne kohe ❌dy frigorifera,njeri esht i veti dhe tjetri i blere tani ❌ eshte per 5-6 persona ❌kamer parkimi o...Lexoni detajet..

4,000 Euro - Tirane - Rulot Camper

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
1990 Viti
90,000 Kilometra

07.05.2022 (21:45):Rulot ford ❌ motorr 2,5 nafte ❌ dekumentat per 1 vit ❌Çdo sherbim i ber ne kohe ❌dy frigorifera,njeri esht i veti dhe tjetri i blere tani ❌ eshte per 5-6 persona ❌kamer parkimi o...Lexoni detajet..

4,500 Euro - Tirane - Rulot Camper

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
1990 Viti
110,000 Kilometra

06.05.2022 (15:24):Rulot ford ❌ motorr 2,5 nafte ❌ dekumentat per 1 vit ❌Çdo sherbim i ber ne kohe ❌dy frigorifera,njeri esht i veti dhe tjetri i blere tani ❌ eshte per 5-6 persona ❌kamer parkimi o...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

30.04.2022 (10:29):Ford focus 1.6 nafte kambio manuale 2008 disqe 17 inch alumini 170.000 km radio, aux, bluetooth, klima bizonale sallon gjysme lekure gjysme rrobe, sensor shiu. vaj+ filtra te sapo nderruara. mak...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

13.04.2022 (08:24): shitet: ford fusion 1.4 nafte super ekonomik📂 viti i prodhimit: 2008📂 forca motorrike: 1.4 tdci📂 karburanti: nafte📂 kambio: manual📂 opsione shtese :-bluetooth, aux, contacts, disc -g...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2001 Viti
90,000 Kilometra

06.04.2022 (14:44):🚕👉dhenbsp;shitet ford fokus 1.8 naft-injektor mekanik -kamjo manual e vitit 2001-me letra per 1 vit deri janar 2023 -makina esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per sherbime-konsum minimal 4...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

12.03.2022 (17:12):Shitet ford fiesta ne gjendje te mire pune! makine shum ekonomike 1.4 nafte !! viti 2005! letrat deri nentor2022! shitet per arsye emigrimi!...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

06.03.2022 (12:12):Shitet ford fiesta ✅1.4 diesel ( manul 5+r) ✅viti 2012 ✅km 220.000 ✅xhama te zi (fabrike) ✅start button ✅taksat e paguara ✅super ekonomike ✅goma te reja 95% ✅ gjendje te ...Lexoni detajet..

4,500 Euro - Tirane - Rulot Camper

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
1990 Viti
90,000 Kilometra

25.02.2022 (12:52):Rulot ford ❌ motorr 2,5 nafte ❌ dekumentat per 1 vit ❌Çdo sherbim i ber ne kohe ❌dy frigorifera,njeri esht i veti dhe tjetri i blere tani ❌ eshte per 5-6 persona ❌kamer parkimi o...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

08.02.2022 (00:46):Shitet ford focus c-max, viti 2005, motorr 1.8 nafte, kambio manuale. sallon lekure, ngrohje sedile, sensor parkimi, komanda ne timon, xhama te zi + perde origjinale, 2 celsa origjinal. klima, 4 gomat...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

28.05.2021 (15:03):Shitet ford s-max viti 2009dhenbsp;kambjo - automatdhenbsp;motorr 2.0 naftedhenbsp;km te vetet 275 mijeekran me touchkondicionersendilje ngrohjedhenbsp;sensor parkimidhenbsp;makina kushton 5500€ i d...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

10.03.2021 (10:26):Dhenbsp;shitet makine ford focus okazion per 3 ditemakina eshte ne gjendje shume te mireeshte e gateshme per cdo lloj provemakine eshte e vitit 2000motorr 1.8 nafte shume ekonomikepompa dhe injatoret ...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim