Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

08.04.2021 (19:49):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% . ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

07.02.2021 (16:25):Shitet fiat croma viti: 2005 karburanti: 1.9.naft multijet gomat 100% , kondicioner letrat siguracion deri ne shtator komanda ntimon drita bikseno makin familjare perde mbrapa origjinale c...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

01.02.2021 (15:11):Shitet fiat grande punto motori(cc):1.3l mjt 90cv tipi karburantit nafte viti prodhimit 2007 transmisioni manuale 176,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e erret gjendja mororike dhe xhener...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

21.01.2021 (18:40):Shitet makine fiat punto e 2002 1,2 benzine kamio manuale me 161000km ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2021 (06:01):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me vetem 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% m...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.01.2021 (02:36):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me vetem 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% m...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas