2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

13.01.2020 (18:52):Shitet grup timoni per mercedes e class w211 grupi eshte pa sensor cmimi 100€dhenbsp;vendodhja tirane per me shume info telefononi ne nr e meposhtem....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2003 Viti
4 Kilometra

13.01.2020 (01:19):Shiten disqet origjinaleinch 18 amg 💯 origjinal2 te gjere mbrapa.dhenbsp;🆕🏆👊👊...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
2 Kilometra

12.01.2020 (23:58):Shesim pjese kembimi per te gjitha modelet e makinave.pjeset qe kemi jane origjinale dhe cilesore.me kontaktoni per me shume informacion!...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
2 Kilometra

12.01.2020 (23:31):Shes pjese kembime gjermane. cmimi varion ne baze te pjeses.per me shume kontaktoni ne numrin e celularit. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2004 Viti
4 Kilometra

11.01.2020 (22:39):Shiten goma dimri te reja model: dhenbsp;215/55r1per me shume informacion ose porosi, na kontaktoni ne nr e telefonit meposhte!dhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
1 Kilometra

11.01.2020 (20:20):Dhenbsp;kerkoj të blej nje pasqyre të perdorur, krahu i shoferit, per veture a klas 170, nafte, viti 2002, automat, ngjyre gri .vendndodhja : tirane ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
2 Kilometra

09.01.2020 (19:42):Shiten disqe per makinedhenbsp;inch 18dhenbsp;amg origjinal.dhenbsp;specifikime:2 me 2cmimi : 600€ i diskutueshem ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
2 Kilometra

05.01.2020 (23:19):Shiten rimeso mercedes-benz c-class w203 avantgarde 2000-2004 me butonat full option, radio cd dhe tastierën e klimes + rimeso c-class w203 elegance 2000-2004 + 2 kilometrazh 2000-2004 nafte...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

03.01.2020 (22:40):Shiten disqe per makina modele te ndryshme kemi te gjitha setet e disqeve. jane te rregullt e nuk kane asnje lloj problemi. ofrojme mundesi nderrimi ose vlersimi . per cdo informacion rreth disq...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

03.01.2020 (20:40):Shitet pjesa e siperme mbuluese per mitsubishi marka: mitsubishi modeli: mitsubishi l200 2005 xhami i perparme, eshte i thyer. - ju lutem me kontaktoni ne nr e telefonit! ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
2 Kilometra

28.12.2019 (19:24):Shitet kasetofon i markes pioneer kasetofoni disponon lidhjen me: -usb -aux bluetooth -telefon -dvd e cd - kasetofoni eshte ne gjendje shume te mire, pothuajse i ri. per shum info, kontak...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
2 Kilometra

28.12.2019 (17:34):Shiten disqe dhe goma orgjinale disqet dhe gomat jane per modelet si meposhte: - disqe15 orgjinale w203 . me goma 195/65/15 . mundesi nderrimi, me telefononi! ...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
1 Kilometra

27.12.2019 (15:16):Kerkoj kasetofon per ford fiesta 2005 kush ka te me kontaktoj ne nr e tel meposhte ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
2 Kilometra

24.12.2019 (23:41):Shes disqe per modele te ndryshme. shiten disqe per makina modele te ndryshme te gjitha setet e disqeve jane te rregullt nuk kane asnje lloj problemi. mundesi nderrimi ose vleresimi . per cdo info...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2011 Viti
4 Kilometra

24.12.2019 (21:24):Disqe benci te sapo ardhur nga gjermania orgjinal te mercedes benz c class evo. model 204, 203 e klas, b klas, a klas, clk, nr 16. viti prodhimit 2011. asnje goditje asnje lyerje. cmimi 100 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

23.12.2019 (23:55):Shiten gomat nr 205/55 r 16 na kontaktoni ne nr tel te meposhtem per cmimin e gomave ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
2 Kilometra

23.12.2019 (21:59):Shitet rimorkjo makinash pjesa eshte me letra. per me shume info me telefononi!...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

20.12.2019 (15:17):Pjese kembimi per te gjitha llojet e makinave auto servis pjese kembi ilir kazazi kontaktoni ne nr meposhtem....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
2 Kilometra

19.12.2019 (21:12):Shitet c 202 220 cdi automat vetem per pjese kembimi. cmimi varion ne baze te pjeseve....Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
1 Kilometra

18.12.2019 (18:46):Mbledh makina per pjese. ofroj pjese per 4 fenersh 200 kompressor benzine. me kontaktoni n nr meposhtem....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

17.12.2019 (23:15):Pjese kembimi per te gjitha tipet e makinave: ford fiesta 97-2007 pasat 99-2003 audi benz 203 benz 202 vaneo toyota rav 4 golf 4 1.4 benzine bmv 520 viti 2002 fiat punto nafte dhe benzine ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2011 Viti
4 Kilometra

16.12.2019 (22:42):Shiten pjeset per passat pjeset jane ne fotot e meposhtme. ...Lexoni detajet..

2 img
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
1 Kilometra

16.12.2019 (15:03):Pjes kembimi blej dhe makina per pjese. me kontaktoni...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
2 Kilometra

16.12.2019 (13:34):Disqe 20 mercedes made in germany me 2 goma michelin 70% ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2005 Viti
4 Kilometra

16.12.2019 (01:52):Shiten turbina te reja per mercedes benz 320 cdi v6 viti 2005-2010. disponojme dhe riparojme te gjithe modelet e turbinave per automjete, furgona, mjete tonazhi dhe mjete detare. cmimi 249 euro...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas