2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

08.05.2020 (03:16):Shiten ose nderrohen disqe alumini bashke me goma.cmimi 270 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

08.05.2020 (03:14):Shiten ose nderrohen disqe alumini bashke me goma.cmimi 350 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

08.05.2020 (03:12):Shiten ose nderrohen disqe alumini bashke me goma.cmimi 250 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

06.05.2020 (04:12):Shiten goma per sprinter 195/75r/16ccmimi 400 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

22.04.2020 (21:26):Shiten gomat 215/55/16cmimi 60 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2007 Viti
4 Kilometra

20.04.2020 (16:52):Turbina te reja per te gjitha automjetet...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
2 Kilometra

20.04.2020 (16:48):Shitet per pjese kembimi me gjitha pjeset e rregullta dhe ne gjendje shume te mire pune. makina shitet vetem per pjeseper me shume kontaktoni ne numrin e celularit. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

20.04.2020 (02:00):Shiten disqe 16 w203 me goma 205/55/16 pirrellidhenbsp;cmimi 120 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

19.04.2020 (00:03):Shiten 4 goma 225/55/16cmimi 150 eurodhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
2 Kilometra

18.04.2020 (16:00):Pjese kembimi per te gjitha modelet e makinave.pjeset qe disponojme jane te reja dhe te perdorura.na kontaktoni ne nr e meposhtem!...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

18.04.2020 (15:59):Shitetdhenbsp; dhenbsp;per pjes mercedes - benz c 2000...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

18.04.2020 (15:53):Pjese per golf 4 1.4 16v 1.6 per cdo info tel.0682254941 ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

18.04.2020 (14:32):Shes disqe dhe goma te markave te ndryshme me kontaktoni ne nr e tel per me shume informacion ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

17.04.2020 (10:00):Shitet impjant gazi ultra gaz. impjanti esht vetem 6 muaj i perdorur. impjanti esht montuar ne fush kruje prej nje kostoje prej 500€. impjanti shitet 250€ dhe nuk i mongon as 1 pjese. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

17.04.2020 (00:18):Shesim pjes per mini cooper 1.6 benxin gas makina i ka cdo gje je gjendje punedhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

14.04.2020 (22:04):Pjes per motorra :-r6 -r1 -kawsaki...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

13.04.2020 (03:10):Shiten disqe passat dhe audicmimi 10.000 leke te rejadhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

11.04.2020 (23:51):Shiten disqe audi a7 origjinale s-line nr 19cmimi 550 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

11.04.2020 (21:06):Shes 2 motorra toyota land cruiser 1 eshte 4.2 6 pistona eshte me gjith kamje . tjetri esht 2.4 . cel 0698331691...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

11.04.2020 (18:57):Pjes kembimiper:s-clas 320 vit 2006e-class 220 vit 2008c-class 220 viti 2007c-class 220 viti 2005cls 320 vit 2007ml 280 vit 2007b- klas viti 2007...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

10.04.2020 (18:56):Blejme foristrada per pjese kembimi / shesim pjes kembimi per: jèep grand cherooke tuareg 3.2 v6 benzin. mitsubishi did 3.5 benzin . toyota raw 4 2.0 benzin . hyndai galloper 2.5 naft doic 3....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
2 Kilometra

10.04.2020 (16:28):Shiten pjese kembimi te perdoruradhenbsp;kemi pjese kembimi per te gjitha markat e makinave.na telefononi per pjesen qe ju duhet duke na kontaktuar nepermjet nr te meposhtem.faleminderit!dhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

10.04.2020 (15:56):Pjes kembimi per bmw seria 7 per wolsvagen polo 1.4 tdi i e kuqe kamje manual viti 2003, audi a4 1.9 tdi automat viti 1997, pjes per fjat stilo 1.9 jtd manual viti 2006, pjes per volvo t40 2000 benzin...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

10.04.2020 (01:50):Shiten disqe mercedes benz bashke me goma dimerore michelin 205/55/r16e ardhur nga gjermaniacmimi 15.000 leke te reja...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

08.04.2020 (15:48):Shiten disje 17 me goma 60%disqet jan te pershtatshme per golf 4 dhe 5volkswagenaudi a3 dhe a4 e tjcmimi 170 eurotel: 0697533961...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas