2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

29.09.2020 (19:51):Kasetafon orgjinal gjermon super ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

29.09.2020 (18:37): goma te perdoura super ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
2016 Viti
4 Kilometra

27.08.2020 (23:20):Shitet mbylles i rrjedhjeve te vajit te grupi timonit per te gjitha llojet e makinave.eleminon rrjedhien 100% .shiten dhe mbylles per rriedhjet e kamjos manuale per te gjitha makinat. per rriedhj vaj ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

23.07.2020 (21:35):Pjesë per makina amerikane cel : 069 40 24 309 (viber, whatsapp) kerko preventiv : http://www.acsauto.al/al/kerko-preventiv/ pjese auto amerikane american auto parts me porosi direkt ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
2 Kilometra

23.06.2020 (16:21):Shiten 3 injektor per benz eklas 320 cdi , me cmimin 50 mije leke copen te rregullta me prove. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
2 Kilometra

08.06.2020 (10:25):Shiten disqe benzi origjinaledhenbsp;disqet jan e gjendje shume te miredisqet jane sportivedhenbsp;keto disqe i shkojne cdo makine...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

07.06.2020 (03:15):Shiten goma dimri bashke me disqe 185/60/r15cmimi 150 eurodhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
2 Kilometra

05.06.2020 (15:43):Shiten disqe audi ne gjendje shume te miredhenbsp;disqet jane sportivedhenbsp;numri i disqeve eshte 17...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
2 Kilometra

05.06.2020 (15:29):Shiten 4 goma 205 55 16 ngjendje perfekte gjermanegomat jane shume pak te perdorura...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
2 Kilometra

05.06.2020 (15:07):Sallon c class 202 amg origjinal shum i paster dhe i vecantsalloni eshte meshin eshte orgjinali i dale nga fabrikasalloni shitet i gjithi set i tere nuk ndahet...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
2 Kilometra

04.06.2020 (10:30):Okazion disqe 16 e class 211 + goma michelin te 4 1 lulegomat jane ne gjendje shume te mire...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

03.06.2020 (01:53):Shiten disqe 225/45/17 bmw,me goma 80%dhenbsp;te pershtatshme per cdo lloje bmw....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

01.06.2020 (18:57):Shiten disqe dhe goma per mercedes benz a dhe b class 205/55/16cmimi 150 eurodhenbsp;...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2020 Viti
2 Kilometra

30.05.2020 (13:33):>goma golfi 235 45 17 >ne gjendje shume te mire >perdoren ne te kater stinet >gomat jane te ardhura nga gjermania >goma te sigurta per udhetime te gjata...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2020 Viti
2 Kilometra

30.05.2020 (13:19):>disqe 225/45/17 bmw >me gjith goma 80% gomat jane per cdo lloj bmw >gjendje super pa saldime ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
2 Kilometra

25.05.2020 (10:47):Shiten disqe alumini...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
2 Kilometra

23.05.2020 (20:15):Shiten mjete dhe pjese kembimi per:furgonakamioncinasprinterndodhemi ne qytetin e durresit.na kontaktoni ne nr e meposhtem per cdo informacion shtese. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
4 Kilometra

23.05.2020 (01:11):Kornize per kasetofon me usb aux ford fokus focus ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

22.05.2020 (23:14):Shiten disqe 18cmimi 320 euro...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
2 Kilometra

22.05.2020 (18:29):Shiten pjese kembimi per toyota nissan hyundai kia chevorlete suzuki deawoo citroen peugeot renault dhe volkswagen...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
2 Kilometra

22.05.2020 (16:20):Pjese kembimi per te gjitha modelet e makinave.pjeset e kembimit jane cilesore.shesim te reja dhe te perdorurua.na kontaktoni ne nr e meposhtem per cdo informacion mbi pjeset e kembimit qe ju duhet. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

22.05.2020 (13:39):American auto parts durres cel:) http://www.acsauto.al/al/kerko-preventiv/ ofron me porosi ! per 3-5 dite pune. pjese kembimi per autovetura amerikane **** pjese kembimi kryesisht : - fi...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
2 Kilometra

22.05.2020 (11:09):Shitet disk specidisk marka luk i ardhur nga gjermania per ford ( fusion dheamp; fiesta )shitet per arsye mosperdorimiper me shum info telefononi ne nr tel....Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
2 Kilometra

22.05.2020 (10:35):Shiten rimorkio ne fier. ...Lexoni detajet..

2 img
Shes pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
2 Kilometra

21.05.2020 (20:00):Shiten/ blihen pjese kembimi ( makina te vjetra )dhenbsp;tek ne mund te gjeni piese te ndryshme per kembim, te reja ose te perdorura.per me shume informacion na kontaktoni ne nr e telefonit!...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas