Ambjent Per Zyra Tek Sheshi Willson
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (124.89 Km nga qendra)
124.89 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 i pershtatshem per zyra tek sheshi willson organizohet ne dy ambjente pune , nje ballkon dhe nje tualet. jepet pjeserisht i mobiluar. nodhet ne kati 4 ashensor dhe ka orientim perfekt. per me shume detaje dhe nje vizite ne pron... 19/05/2020 23:01

330 Euro

Jepet Me Qira Zyre Tek Ring Center
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (1.35 Km nga qendra)
1.35 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ambientidhenbsp; me siperfaqe totale 44 m2 ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem security.ambienti eshte investuar, i ndare ne 2 ambiente pune,dhenbsp; i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionier.pozicio... 19/05/2020 16:10

330 Euro

Ambient Biznesi Per Qira Tek Brryli
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana
KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi me siperfaqe 33.3 m2 per qira tek brryli. ambienti eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, ndodhet prane ambulances iraniane. eshte i mireinvestuar dhe i papunuar me pare.... 19/05/2020 13:49

35,000 Leke

Ab Salon Kerkon Manikyriste Per Bashkepunim
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.52 Km nga qendra)
0.52 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ab salon kerkon bashkepunim me manikyriste ,sip e ambientit e cila eshte per sherbimet manikyr + pedikyr eshte 20m2. klientel e ngritur ndodhemi perbri sky tower ne bllok per cdo te interesuar te kontaktoj ne nr tone te tel ose te paraqiten ne sal... 19/05/2020 11:22

300 Euro

Ambjent Biznesi
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjent 100 m²dhenbsp;rruga bardhylrikonstruktuar se fundmipershtatet per cdo biznes450 euro/ muaj (diskutueshem)... 18/05/2020 21:50

450 Euro

Jepet Ambjent 50m2 Pallati I Njesise Bashkiake Nr 14
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet te sheshi i pallateve zone me levizjedhenbsp; e sistemuar me aktivitete te ndryshme perethdhenbsp;dhenbsp;dhenbsp; i pershtatshem per cdo lloj aktivitetidhenbsp;dhenbsp;ka pas funksionuardhenbsp; si parukeri dhe akoma ka reklamen e p... 18/05/2020 21:44

200 Euro

Jepet Me Qira Ambient Biznesi 100 M2 📌cmimi 25000 Leke (yzberisht)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.59 Km nga qendra)
3.59 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira ambient biznesi, zyra 💶Çmimi:25.000 leke/muaj 📌 yzberisht te big market ⭕️ambienti ndodhet në katin e 2-te të një pallati te ri me ashensor, administrim. 📐sipërfaqe 100 m² • buze rruges kryesore me lokaci... 18/05/2020 16:28

25,000 Leke

Jepet Me Qira Ambjent Zyre , 300 Euro ,(pas Ring Center )
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (1.40 Km nga qendra)
1.40 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambient biznesi, pas ring center , ne zog te zi.📌 me nje siperfaqe prej 28m2, e kondicionuar me tualet dhe e mobiluar🔐 cmimi : 300 / € ne muaj.... 18/05/2020 15:59

300 Euro

Jepet Me Qera Ambienti Komercial Dupleks Ne Qender Perball Qendres Tregtare Toptani.
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
487.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambienti komercial ne qender te tiranes me nje cmim prej 3500 euro. ambienti ka nje siperfaqe prej 487 m2 ne total, dubleksi organizohet nga kati i pare me nje siperfaqe 400 m2 i cili eshte open space , 2 dhoma te vogla qe perdoren per ... 18/05/2020 11:27

3,500 Euro

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Myslym Shyr
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambjent openspace ne rr, myslym shyri. pozicionohet ne katin e pare te nje ville dhe ka siperfaqe 150 m2. zona ne te cilen ndodhet ofron mundesine e perdorimit per shumllojshmeri biznesesh si zyra, call center etj. per me teper informac... 17/05/2020 11:17

650 Euro

Jepet Me Qira Ambient Biznesi, Rr.pjeter Bogdani (bllok).
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.79 Km nga qendra)
0.79 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ofrohet me qira ambient biznesi , i pozicionuar ne nje zone shume te frekuentuar dhe te preferuar ne tirane.idhenbsp; pershtatshem per aktivitete te ndryshme. siperfaqe e konsiderueshem dhe lehtesisht e shfrytezueshme. per me shume informacion apo nj... 16/05/2020 23:55

700 Euro

Jepet Komercial Per Qera Tek Rruga E Barikadave
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen e barikadave. ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 55.6 m2, ndodhet ne katin 0 prane rruges kryesore.dyqani mund tw perdoret per cdo lloj aktivitet biznesi. per me shume informacion ose per nje vizite ne pr... 16/05/2020 21:37

600 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Open Space 200m2
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.63 Km nga qendra)
1.63 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira ambjent biznesi open space sip. 200m2 ngrohje/ftohje qendrore kati i 7 ( i fundit) cmimi: 850 euro/muaj i diskutueshem rruga :todi shkurti kontakto:0698838662... 16/05/2020 10:55

850 Euro

Jepet Me Qera Ambjent Komercial Per Qera Te Komuna E Parisit!
Komuna e parisit | Tirana
KM nga qendra
271.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjenti komercial te komuna e parisit i cili se fundmi ka funkionuar si lokal.dhenbsp;ambjenti ka nje siperfaqe te brendeshme prej 242/m2 , 29/m2 verande dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktivitetidhenbsp;dhenbsp;ndodhet buze rrug... 15/05/2020 13:13

2,500 Euro

Jepet Ambient Biznesi Me Qera Prane Bulevardit Te Ri Tirane,6€/m2
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

5 minuta nga qendra e tiranes,20 minuta nga aeroporti nene tereza,godine hotelerie,por mund te jepet edhe per lloje te tjera biznesi,per shitje 2000€/m2... 15/05/2020 12:19

2,400 Euro

Qera, Ambient, Brryli
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp12828 jepet me qera ambient, tek brryli, . ambienti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe 40 m2 . disponon: •1 ambient open space • 1 tualet •fasadë xhami. e përshtashme për klinikë dentare. për ta vizituar na kontaktoni! 0697015... 15/05/2020 11:26

280 Euro

Jepen Me Qira 3 Dyqane, 115m2, 65m2, 75m2, Prane Farmaci Daja
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
656.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepen me qira tre dyqane respektivisht 115m2, 75m2, 65m2, buze rruges kryesore te pershtatshem per biznese te ndryshme, fasade nga rruga, mundesi reklame cmimi: 8 euro/m2... 15/05/2020 10:57

520 Euro

Jap Me Qera Ambient 3+1+2 Buze Rruge, Vaso Pasha
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.76 Km nga qendra)
0.76 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient komercial i organizuar ne 3+1+2tualete me pamje dhe fasade nga rruga siperfaqe 150m2, kati i 2 ne pallat ekzistues cmimi: 900 euro/muaj... 15/05/2020 10:49

900 Euro

Jepet Ambient 300 M2 Open Space
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambient biznesi per qera, 300 m2 neto, si dhe hapesire te jashteme, pershtatet per show-rom, super-markete, paleseter apo dhe biznese tjera qe duan hapesire dhe aksesme zonat urbane.dhenbsp;per me shume info kontakto tel ose whatsap... 14/05/2020 20:59

1,700 Euro

Kavaje,jepet Dyqan Me Qera
Qender | Kavaje (26.65 Km nga qendra)
26.65 KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dyqan me qera perballe xhamise ne qender te kavajes... 14/05/2020 20:57

20,000 Leke

Jepet Me Qira Biznesi Bar Kafe/ Piceri (fresk) Super Investim
Fresku/Linze | Tirana (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera biznesi (bar/kafe -piceri/fastfood) me siperfaqe te brenshme, 100 m2, dhe verante te jashme 70 m². biznes i ngritur prej 3 vitesh, super investim. cmimi 50.000 all per me teper informacione mund te na kontaktoni.... 14/05/2020 15:47

50,000 Leke

Ambient Per Zyra 70 M2 Buz Rruge 350 Euro/muaj
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambient biznesi ne bllok . 70 m2 ,buze rruge ne katin e pare banim . per me shum informacione kontaktoni .... 14/05/2020 13:09

350 Euro

Zyre Me Qera Ne Qender!
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Zyre me qera ne qender! zyra eshte pjese e nje qendre biznesi prestigjoze! eshte 30 m2 e mobiluar ne menyre bashkekohore. per me teper informacion na kontaktoni ne c :0693503642 ... 14/05/2020 12:42

370 Euro

Njesi Komerciale Ne Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Njesia ndodhet zonen me te kerkuar te tiranes. me nje hapsire prej 200 m² te shfrytezueshme per biznese por favorite eshte per zyra. organizuar nga nje koridor i bollshem qe te con ne 3 dhoma 2 tualete . disponon vend parkimi .... 14/05/2020 12:37

1,000 Euro

Jepet Per Qira Ambient Per Bar/lounge ,ne Bllok !
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ka siperfaqe totale 250 m2 ndertim dhe 150 m2 parking. ndodhet ne qender te bllokut ne rrugen ismail qemali. ambienti eshte i sapo investuar me cdo gje te re dhe cilesore. aktualisht eshte perdorur si pub por preferohert te jepet per aktivit... 14/05/2020 12:33

4,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim