Ambient Komercial Per Qira Tipi Bar - Restorant
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.72 Km nga qendra)
2.72 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 26/05/2020 15:17

1,000 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Në Rrugën ''sulo Klosi'' Në ’sauk’’.
Sauk | Tirana
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambjent biznesi në rrugën ''sulo klosi'' në ’sauk’’. ambienti ka një sipërfaqe prej 200 m2 te shfrytëzueshme e gjitha, oborri eshte 80m2, dhe 4 m lartësi. ambienti ndodhet në një godinë 1-katëshe pranë rrugës kryesore... 26/05/2020 14:08

1,000 Euro

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id:4261375bllok, prane sheshit willson, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 70 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 2 ambjente eshte e pershtatshem per nje sere aktivitetesh si, call center,... 26/05/2020 13:47

500 Euro

Jepet Me Qera Hotel Restorant Viktoria Gjirokaster Zona Turistike Liqeni Virua
Zone Periferike | Gjirokaster
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera hotel restorant viktoria me vendodhje ne zonen turistike te liqenit te viroit gjirokaster . organizimi ; objekti ka nje sip totale 600 m2 dhe eshte i perbere nga dy ambjente kati i pare me sip 320 m2 me verande lulishte me nej pamj... 26/05/2020 12:50

1,000 Euro

Jepet Me Qera - Kati 0 - Per Biznes
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera hyrje kati i pare 2+1 plus 100 m oborr rreth e perqark, per shfrytezim te biznesit. adresa tek ish tregu elektrik. zona po rikonstruktohet dhe apartamenti sheh ne lulishten e projektuar nga bashkia tirane. mundesia me e mire eshte per t... 26/05/2020 10:40

550 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Në Rrugën ''sulo Klosi'' Në ’sauk’’.
Sauk | Tirana (3.28 Km nga qendra)
3.28 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 25/05/2020 12:32

1,000 Euro

Jepet Me Qira Lokal Perball Juridikut Prane Bllokut
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira lokal ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes ne bllok, perball juridikut. lokali ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe eshte i mobiluar. ne cmim perfshihet dhe taksa e tatimit mbi fitim( 15% ). per me shume infomacion kontakto... 23/05/2020 15:49

1,000 Euro

Ambient Per Zyra( Qender Te Turdiu)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambienti ndodhet te turdiu prane nente katesheve, kati 3. me fasade nga rruga kryesore. eshte open space me 1 tualet.dhenbsp;... 23/05/2020 13:58

1,000 Euro

Jepet Dyqan 80 M2 Me Qera Tek 1 Maji
Qender | Durres (0.36 Km nga qendra)
0.36 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet dyqan i ri me qera, ndertim shume cilesor, i ri, me shume ndricim, dy faqe ne forme “l” ndricim, ne qender te durresit, pallati i ri tek “1 maji”, kati i dyte, siperfaqja 80 m2 edhe me tualet brenda. per me shume informacione kontaktoni... 23/05/2020 11:31

500 Euro

Zyre Me Qera Ne Qender !
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre me qera ne qender! zyra organizohet ne dy ambjente eshte 35 m2 .ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me prestigjoze ne kryeqytet. per me teper informacion na kontaktoni ne c:0693503642 ... 22/05/2020 17:53

370 Euro

Jepet Zyre Me Qira
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

ᴀᴅʀᴇsᴀ:ʀʀᴜɢᴀ ᴢᴇғ ᴊᴜʙᴀɴɪ, ᴛᴇᴋ sʜᴇsʜɪ ᴡɪʟʟsᴏɴ.sɪᴘᴇ̈ʀғᴀϙᴇ:25ᴍ2ᴇ ʀɪᴋᴏɴsᴛʀᴜᴋᴛᴜᴀʀ ᴛᴏᴛᴀʟɪsʜᴛ, ᴍᴇ sɪsᴛᴇᴍ ᴋᴀᴘᴏᴛ, ᴘᴇʀ ʟᴀɢᴇsʜᴛ... 22/05/2020 15:02

180 Euro

Jepet Ambjent Me Qira 40m2 💶Çmimi: 30000lekë (21 Dhjetori)
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent me qira, 40 m2, kati 2, pamje nga rruga + tualet. 📌 vendodhja : afër 21 dhjetorit. Çmimi : 30,000 lekë/muaj. i përshtatshëm për ambejnte të ndryshme biznesi: si zyrë, klinike, magazine, etj. 🔐... 22/05/2020 13:48

30,000 Leke

Dyqan,te Bulevardi Bajram Curri
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera dyqan, siperfaqa 10m².adresa: bulevardi "bajram curri" perballe ish eksposites "shqiperia sot" cmimi 15.000 leke te reja  ... 21/05/2020 18:47

15,000 Leke

Jepet Zyre E Kompletuar Me Qera, Perballe Qendres Kristal.
Komuna e parisit | Tirana (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet zyre e kompletuar me qera, perballe qendres kristal.zyra eahte tip duplex, ku ne katin e pare ka 3 scrivani me paisjet perkatese edhe tualetin, ndersa ne katin e dyte salle mbledhjesh.zyra eshte ne pozicion shume te favorshem edhe e pershtatshm... 21/05/2020 16:17

300 Euro

Ambient Biznesi Me Qira Ne Kamez!
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana
KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient biznesi me qira në kamëz.ambienti ndodhet pranë rrugës dhe është i përshtatshëm për disa lloje biznesi si: bar-kafe, piceri, zgara etjndodhet në një zone mjaft të populluar, në afersi me qendrën e kamzës.ka një siperfaqe bruto... 21/05/2020 15:06

50,000 Leke

Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Tek Sheshi Wilson!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem per zyra tek sheshi willson.organizohet ne dy ambjente pune , nje ballkon dhe nje tualet. jepet pjeserisht i mobiluar. nodhet ne kati 4, me ashensor dhe ka orientim perfekt.... 21/05/2020 14:53

330 Euro

Jepet Ambjent Me Qera Me Sip.250 M2 Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent me qera (biznes)dhenbsp;kati 2,fasade xhami,pozicion kend.250 m2ambjent i investuardhenbsp;5 euro/m2astiri pershtatshem per kopesht/cerdhe, sallon bukurie,call center,...... 21/05/2020 14:51

1,250 Euro

Lokal Me Qera
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet lokal me qera idhenbsp; kompletuar kati i paredhenbsp;ndeodhet ne nje zone te frekuentuar jepet me afte te gjatedhenbsp;amjenti brenda 108 m2 dhe veranta 48 m2 pa pagesecmimi 1000 eur i leugocushemdhenbsp;per cdo informacion kontaktoniagjensi r... 21/05/2020 13:59

1,000 Euro

Jepet Me Qira Zyra Tek Rruga E Kavajes.
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira zyra tek rruga e kavajes. zyra ndodhet në një nga zonat më të mira të tiranës. ka një siperfaqe prej 101 m2 , është i organizuar në tre dhoma me sipërfaqe të konsiderueshme, dy tualete, një ballkon dhe një magazinë të sh... 20/05/2020 15:21

700 Euro

Qera /kompleksi Dinamo
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.13 Km nga qendra)
1.13 KM nga qendra
49.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambienti ndodhet tek kompleksi dinamo.informacion mbi ambjentin:• buzë rruge• kati i 3• sipërfaqa e ambjenti: 49 m2• open space• i investuar• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambjeti është i përshtatshëm për dyqan, zyra,... 20/05/2020 14:54

300 Euro

Jepet Me Qira Super Vile 3-kate Per Biznese ,75m2/kat 12000€/muaj (brryl)
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira vile 3 kate ⭕️ambient per biznese 💶Çmimi: 1200euro/muaj 📌vendodhja : brryli ⭕️sipërfaqe 75m²/kat ⭕️ tualet ne çdo kat ⭕️kuzhinë ⭕️verande ⭕️ballkon ⭕️vila ka oborr te gjelberuar ... 20/05/2020 14:42

1,200 Euro

Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Tek “zogu I Zi, Tek “ring Center”
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira ambient per zyra tek “zogu i zi, tek “ring center”. ambienti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. organizohet nga nje siperfaqe prej 39.61 m2 i pershtatur per dy zyra, korridor dhe tualet. eshte pjeserisht e mobiluar. ... 20/05/2020 14:29

330 Euro

Dyqan Me Qera Ne Rrugen E Dibres
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dyqan me qera ne rrugen e dibres.dhenbsp;ambienti eshte ne siperfaqe totale prej 83 m2, ne gjendje shume te mire dhe i pershatatshem per biznese te ndryshme.dhenbsp;dyqani eshte ne rrugen kryesore dhe ne zone te frekuentuar.... 20/05/2020 14:19

330 Euro

🏘jepet Me Qera Magazine Ne Spitalle, Rruge Kryesore Durres🌊
Zone Periferike | Durres (4.00 Km nga qendra)
4.00 KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🏘jepet me qera magazine ne spitalle, rruge kryesore durres🌊 👉magazina eshte 5m e larte me siperfaqe 360 m2 📌me vend parkimi perpara 💶cmimi: 900 euro disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. per me shume informacion n... 20/05/2020 10:25

900 Euro

Ofrohet Me Qira Ambient Biznesi,rr.siri Kodra.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.85 Km nga qendra)
1.85 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti i biznesit ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri,ne nje zone shume te mire,akses ne rrugen kryesore.strukturuar ne tre ambiente pune,magazine,magazine,korridor i bollshem,dy tualete dhe ballkon. ambienti karakterizohet siperfaqe e konsid... 20/05/2020 01:16

450 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim