Jepet Me Qira Ambient Zyre 2+1+bllk 💶Çmimi: 400 Euro/muaj Rr.elbasanit
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane shkolles se baletit jepet me qira ambient zyre 2+1+bllk, 💶Çmimi: 400 euro/muaj kati i 4, dy ashensore, ndertimi i ri 📐sipërfaqe 100 m² •i pershtatshem per biznese te ndryshme si; noter, avokat, kontabilitet, konsulence, studio ... 03/06/2020 14:37

400 Euro

🏘jepet Me Qera Ambient Ne Shkozet, Durres🌊
Zone Periferike | Durres (25.93 Km nga qendra)
25.93 KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏘jepet me qera ambient ne shkozet, durres🌊 👉ambienti eshte me siperfaqe 750 m2, kati 2 👉i pershtatshem per magazine, rrobaqepesi etj 📌me ashensor 📌kamera sigurie 📌roje 📌vend parkim 💶cmimi: 1500 euro per me s... 03/06/2020 11:07

1,500 Euro

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Në Kamëz
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana (5.42 Km nga qendra)
5.42 KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambient biznesi, 1 kat, në kamëz, bërxullë. ambienti ndodhet pranë rrugës kryesore, më parë është përdorur si club/bar, por është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi. për më shumë informacion mos hezitoni të na ... 03/06/2020 10:17

800 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Kamëz
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana (7.41 Km nga qendra)
7.41 KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në një kompleks cilesor dhe një pallat të ri, të mirëadministruar. ka afer të gjithë fasilitetet e mundshme dhe është buzë rruës kryesore, bulevardi blu. ndodhet në katin e i-rë të banimit dhe ka një siperfaqe pre... 03/06/2020 10:12

5,190,000 Leke

Jepet Ambient Biznesi Me Qira, Kamëz
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana (7.41 Km nga qendra)
7.41 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallat të ri, pranë bashkisë kamëz. Është shumë i përshtatshëm për cdo lloj biznesi, me sip. neto 56 m2. për më shumë informacion rreth pronës mos hezitoni të na kontaktoni!... 03/06/2020 10:01

23,000 Leke

Ambjent Biznesi Me Qera, Ne Durres
Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambient biznesi me qera, ne durres, prane tregut industriale, direkt ne rruge kryesore.dhenbsp;siperfaqe 71.8 m²i pershtatshem per cdo aktivitetdhenbsp;cmimi 400 euro... 02/06/2020 15:50

400 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera
Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

>prane tregut industrial >ambjenti eshte ne rruge kryseore >super ambjent i pershtatshem per cdo aktivitet ... 02/06/2020 15:29

400 Euro

Jepet Ambient Me Qera Per Zyra Ne Vasil Shanto
Vasil Shanto | Tirana (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet super ambient me qera per shfrytezim per zyra prane univeristetit europian te tiranes. ambienti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati ekzistues bosh i organizuar nga 2 ballkone dhe 3 dhoma te shtruara me parket dhe nje tualet. ambienti ofro... 02/06/2020 14:52

420 Euro

Jepet Me Qera 2 Kat Ambient Biznesi.
Laprake | Tirana (3.10 Km nga qendra)
3.10 KM nga qendra
539.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambient biznesi në laprakë, pranë gjykatës administrative dhe spitalit ushtarak. ambienti ka 2 kate (2 katet e para të një ndërtese 4-katëshe), kati i poshtëm me kuzhinë, dhe është i përshtatshëm për biznese të ndryshme... 01/06/2020 16:04

2,000 Euro

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Barrikadave
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambient biznesi me qira, me siperfaqe 40 m2. ndodhet ne rrugen barikadave buze rruge. me fasade xhami dhe kondicioner.cmimi: 650€dhenbsp;... 01/06/2020 15:32

650 Euro

Ambient Biznesi Per Qera
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana (7.41 Km nga qendra)
7.41 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira ambient komercial me sipërfaqe neto 20 m². ndërtesa ndodhet në qendër, pranë rrugës kryesore, përballë bashkisë kamëz. ambienti është ne kat të 3-të (tretë), me shkallë nga jashtë dhe është i përshtatshëm për zyr... 01/06/2020 15:26

250 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi 35m2 💶Çmimi: 20.000 Lekë (pas Ringut)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira 2 ambjente biznesi 📍vendodhja: mbrapa ring center, rruga mic sokoli. 📐siperfaqet: 20 dhe 35 m2 💵çmimi: pëerkatësisht 15,000 dhe 20,000 lekë. 📈 të përshtatshëm për biznese te ndryshme si për kurse apo paruker... 01/06/2020 13:58

20,000 Leke

Ambient Per Zyre Me Qira, Prane Liqenit
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (4.23 Km nga qendra)
4.23 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 45 m2 ne katin perdhe. ambienti ndodhet prane diges se liqenit. ambienti ka akses direkt me kuoten e sistemimit te kompleksit. ambienti eshte i mobiluar me dollap dhe tavolina per zyre.dhenbsp;cmimi:dhenbsp... 01/06/2020 12:14

650 Euro

Jepet Dyqan Me Qera Ne Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qera ne astir 35 m2 20.000leke.... 30/05/2020 14:43

20,000 Leke

Jepet Me Qira Zyra Tek ''ish Nesharaku''.
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana
KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira zyra tek ''ish nesharaku''. zyra ndodhet në një nga zonat më të mira të tiranës. ka një siperfaqe prej 114 m2 , është i organizuar në dhoma me sipërfaqe të konsiderueshme, një tualet.ndodhet ne pallat te ri me ashensor në ... 30/05/2020 09:50

500 Euro

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Ne Rrugen Sami Frasheri
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
111.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qeradhenbsp; super ambient biznesi prane juridikut. ambienti ndodhet ne kati e 1-redhenbsp; me cilesi punimesh me parametrat bashkekohore. ambienti organizohet ne tredhenbsp; ambiente te medha eshtedhenbsp; i pershtashem per te zhvilluar nje... 29/05/2020 16:18

600 Euro

🏘jepet Me Qera Ambient Prane Gjykates, Durres
Qender | Durres (0.30 Km nga qendra)
0.30 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🏘jepet me qera ambient prane gjykates, durres 👉ambienti eshte me siperfaqe 30 m2, kati 1 💶cmimi: 35 000 lek per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!... 29/05/2020 12:11

35,000 Leke

Lokal Per Qera Prane 21 Dhjetorit!
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.00 Km nga qendra)
1.00 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira lokali ne nje nga zonat me te zhvilluara te tirane, tek frederik shiroka. lokali aktualisht eshte ne gjendje pune i pajisur me cdo gje te nevojshme per te funksionuar si lokal. eshte totalisht i investuar dhe i arreduar ne menyre modern... 28/05/2020 20:15

1,500 Euro

Jepet Super Ambjent Per Zyra Ne Bllok Te Zona E Gardes
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana
KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

☑️jepet super ambjent me qera per zyra tek zona e gardes, ne katin e 1 me hyrje me vete , ne nje pallati te ri, me dhome me vete si tip garderobe apo tip magazinimi dhe me 2 tualete te investuar . jepet me qera ambjent komercial me hapsire te bol... 28/05/2020 17:53

1,600 Euro

Jepet Me Qera Bar Restorante Buze Detit Adriatik...
Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera nje bar-restorante buze detit adriatik. siperfaqa 250-300 m² lokal-verande. adresa:  porto romano lagjja 15 durres. cdo gje eshte gati. nje panorame mahnitese.per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit! cmimi 1500 euro ... 28/05/2020 13:30

1,500 Euro

Dyqan Me Qera Ne Zonen E Pazarit Te Ri Rruga Hoxha Tahsim (id 4271407 )
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id:4271407pazari i ri, rruga hoxha tahsim, jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 30 m², kati perdhe, ne pallat te ri, tualet, kondicioner, fasade xhami, mundesi reklamimi, tavan dekorativ, qepen. i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, edhe per zy... 27/05/2020 16:15

28,000 Leke

Jepen Me Qira Ambjente Biznesi Tek Etc 💶Çmimi: 21euro/m2 📌 Rr.elbasanit
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepen me qira ambjente biznesi 🗝zyrat ndodhën në galerin etc 📍vendodhja: rruga e elbasanit 💶çmimi 21euro/m2 📏siperfaqe te ndryshme : 45m2 , 80m2 , 135m2, 306m2 🚽tualete brenda dhe jashtë zyre qëndra është... 27/05/2020 14:24

2,100 Euro

🏘jepet Me Qera Ambient Ne Qender, Durres
Qender | Durres (0.49 Km nga qendra)
0.49 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏘jepet me qera ambient ne qender, durres 👉ambienti ndodhet afer me posten dhe eshte me siperfaqe 80 m2, kati 2 💶cmimi: 500 euro per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim! ... 27/05/2020 12:45

500 Euro

🏘jepet Me Qera Ambient Afer Me Gjykaten, Durres
Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🏘jepet me qera ambient afer me gjykaten, durres 👉ambienti eshte me siperfaqe 83 m2, kati 1 👉i pershtatshem per cdo lloj biznesi 💶cmimi: 25 000 lek per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 16... 27/05/2020 11:06

25,000 Leke

Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 40 M² 800 Euro (dervish Hima) Pro15916
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.98 Km nga qendra)
0.98 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet rruga dervish hima. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja totale: 40 m2 • • kati 0. ambienti disponon: • 30 m2 verande • tualeti • cilesime te tjera: • mundesi edhe per shitje biznesi me cmim 15.000 euro • aktualis... 26/05/2020 17:25

800 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim