Ne Astir, Ambient Per Qira ! Id: Billion518
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne astir, ambient per qira !id: billion518jepet me qira ambienti i ndodhur ne katin 0 se bashku me bodrumin -1 , ne zonen e astirit. ambienti ndodhet buze rruge , gje qe e ben shume te aksesueshem dhe me nje vizibilitet te larte. eshte totalisht i rr... 13/04/2021 13:34

3,200 Euro

Qera, Ambient, Qendër, Tiranë, Al15877
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në qender te tiranes.informacion mbi ambientin:• buzë rruge• kati i 1• sipërfaqja e ambientit: 114 m2• 1 tualet• fasadë xhami• i investuar• ambienti është i përshtatshëm për zyre, klinika apo studio ligjore etj... 13/04/2021 13:32

900 Euro

Ne Astir, Godine Per Qira ! Id: Billion517
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
550.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne astir, godine per qira !id: billion517jepet me qira ndertese 3 kateshe per hotel , ne zonen e astirit. ndertesa eshte e pershtatur per hotel dhe ka nje siperfaqe totale prej 600m2 . organizohet nga ambienti i recepsionit , me pas ne katin e dyte n... 13/04/2021 13:15

6,000 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Prane Myslym Shyrit
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambjent prane myslym shyrit , rreth 70 metra larg rruges.ambjenti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh te ndryshme si psh dyqan zyra , programues , finance, call center , sallon bukurie parukeri , berberhane etj.ambjenti eshte... 13/04/2021 13:12

400 Euro

Ambient Biznesi 274 M2 Per Qira Tek Komuna E Parisit.
Komuna e parisit | Tirana (1.56 Km nga qendra)
1.56 KM nga qendra
274.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ofrohet per qira ambient bizsnesi me siperfaqe 274 m2 tek komuna e parisit. lartesia e ambientit 5 m. ambienti eshte i vendosur ne nje nga zonat me te preferuar dhe buze rruges kryesore. fasade xhami dhe orientim ne 3 drejtime. hapesire trotuari e sh... 13/04/2021 13:04

1,000 Euro

Jepet Ambjent Qera 30m2 Mbrapa Globe Rr Vace Zela
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (2.14 Km nga qendra)
2.14 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Me siperfaqe 30 me m2. kati i 1organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open space•bosh•1 tualet•fasad xhamiofrohet:•boshdhenbsp;• me pllaka• zone e miredhenbsp;• ne gjendje te mire•qepencmimi 40000leke i1qera+1garanciid kd 099... 13/04/2021 12:53

40,000 Leke

Jepet Ambient Biznesi Me Qera Tek Kinostudio, Prane Kastratit.
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.78 Km nga qendra)
2.78 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Me siperfaqe 45m2, kati 1.organizohet:• open space• 1 tualet• 1 verandeofrohet:• bosh• zone lehtesisht e aksesueshmedhenbsp;• me pllakacmimi : 20000 all+ 1 garanciid ad 019... 13/04/2021 12:48

20,000 Leke

Jepet Ambjent Qera 20m2 Te Fakulteti Mjeksesise Rruga Milto Tutulani
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me siperfaqe 20 me m2. kati i 1organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open space•bosh•1 tualet•fasad xhamiofrohet:•boshdhenbsp;• me pllaka• zone e miredhenbsp;• ne gjendje te mire•qepencmimi 180euro i1qera+1garanciid kd 098... 13/04/2021 12:30

180 Euro

Ambjent Me Qira Prane Shallvareve
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjent me qiradhenbsp; per prane shallvareve , ne qender te tiranes.ambjenti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si psh , zyra te ndryshme , sallon bukurie i vogel parukeri berber etj.ambjenti eshte rreth 25 m2 dhe ne rast se ju duhet per... 13/04/2021 12:22

300 Euro

Dyqan Me Qira Tek Kualidimi Ne Tirane
Vasil Shanto | Tirana (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dyqan me qira tek vasil shanto , prane nish sherakut.dyqani ndodhet ne nje nga zonat qe ka levizshmeri te larte kalimtaresh dhe eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si psh dyqane te ndryshme,dhenbsp; zyra , berber , dyqan lulesh parukeri es... 13/04/2021 12:03

300 Euro

Jepet Me Qera Zyre Te Kullat Binjake 20m2 200 Euro!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.52 Km nga qendra)
0.52 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera zyre te kullat binjake 20m2 200 euro! ambienti ndodhet ne zonen e kullave binjake, ne katin e dyte. ka nje hapesire prej 20m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me rrugen kryesore. per nje vizite ... 13/04/2021 11:59

200 Euro

Jepet Ambjenti Me Qera Ose Per Shitje Rruga Kostandin Kristoforidhi Mbrapa Kafe Europa
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Me siperfaqe 80m2dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open spacedhenbsp;•1 tualetofrohet:• bosh• ne kushte shume te miradhenbsp;•zone lehtesisht e aksesueshmedhenbsp;•me pllakacmimi : 300€ qeraja + nje garanci 800€m2 per shitjeid fi ... 13/04/2021 11:50

300 Euro

Ne Qender, Afer 9 Katsheve Jepet Ambient Per Zyra Me Qira
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
13 Kati

Qender, prane 9 katsheve, jepet me qira zyre, me siperfaqe 100 m2. zyra ndodhet ne katin e 13 ne njedhenbsp; pallat me 2 ashensor. zyra eshte e organizuar nga 4 ambiente (nje nga ambientet i organizuar per recepsion), 2 tualete dhe ballkon. zyra jepe... 13/04/2021 11:12

500 Euro

Ambient Per Zyra Me Qera, Qender
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.08 Km nga qendra)
0.08 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera ambient per zyra ne rrugen kajo karafili, afer me qendren e tiranes. ambienti ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones. ambienti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te pallatit. organizohet ne 2 ambiente pune. cmimi ... 13/04/2021 09:45

400 Euro

Ambient Me Qera, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
504.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient per zyra prane fakultetit juridik, ne bllok. ambienti ka siperfaqe totale 504m2 dhe ndodhet ne katin 0. ambienti ka ndricim shume te mire dhe sistem kondicionimi. organizohet nga 7 ambiente te vecanta, hapesire open-space dhe... 13/04/2021 09:27

5,000 Euro

Jepet Me Qera Ambient Magazine Tek Rrethi I Shqiponjes 650m2 2000 Euro
Laprake | Tirana (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient magazine tek rrethi i shqiponjes 650m2 2000 euro jepet me qera ambient magazine tekr rethi i shqiponjes prane, ish fushes se aviacionit , prane pallatit alesio. ambienti ka nje hapesire prej 650m me nje lartesi 7m me cmim te ... 13/04/2021 09:02

2,000 Euro

Jepet Me Qera Zyre Te Piaca Ne Qender 70m2 350 Euro!
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender dhenbsp;70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ... 13/04/2021 09:00

350 Euro

Jepet Me Qera Ambient Tek Quartum Residence, Prane Harry Fultz. Me Siperfaqe 81.5m²
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.68 Km nga qendra)
1.68 KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Organizohet:dhenbsp;• open space• 1 tualet• me ndricimofrohet:• bosh• me pllaka• kondicioner + aspirim• ne kusht shume te mire dhe i paperdorur me pare• zone lehtesisht e aksesueshme• orientim i mirei pozicionuar ne nje zone shume t... 12/04/2021 17:39

700 Euro

Jepen Me Qera Zyra 58m2 Rr 4 Deshmoret 100metra Nga Partizani
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me siperfaqe 58m2. kati 1organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open space•me pllaka•ne shume te mireofrohet:• i mobiluar• me pllaka•banak• 1 tualetcmimi : 35.000ldhenbsp; 1muaj+1garanciid kd 095... 12/04/2021 17:36

35,000 Leke

Jepet Me Qera Laborator Dentar Te Rruga E Kavajes 50m2 250 Euro
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera laborator dentar te rruga e kavajes 50m2 250 euro ambienti ndodhet ne zonen e rruges se kavajes mbrapa kishes katolike. eshte i pershtatshem per tu perdorur per laborator dentar dhe ka nje siperfaqe prej 50m2. dhenbsp;per nje vizi... 12/04/2021 17:35

250 Euro

Jepet Magazine Me Qera 110m2 Kamez Institut
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana (6.71 Km nga qendra)
6.71 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Me siperfaqe 110m2. kati 0organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open space• 1 tualet•me beton•ne shume te mireofrohet:•boshdhenbsp;• i mobiluar• me beton•rruga e asfaltusardhenbsp;•vend parkimcmimi : 20.000ldhenbsp; 1muaj+1garanciid kd 094... 12/04/2021 17:31

20,000 Leke

Jepet Me Qera Lokal Ne Gjendje Pune 151m2 Te Rr “bardhyl” Prane “bankes Otp”
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.49 Km nga qendra)
1.49 KM nga qendra
151.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Me siperfaqe 151m2. kati 6organizohet:   •open space•verande• 1 tualet•pamje nga rruga kryesore ne dy krahet •tende per veranden•ne gjendje te shkelqyerofrohet:•pallat i ri• orientim i mire • i mobiluar• sistem kamerash,alarmi... 12/04/2021 17:28

1,700 Euro

Jepet Me Qira Ambient Zyrash Ne Qender Te Tiranes!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ambient zyrash ne qender prane gjimnazit partizani! ambienti eshte i organizuar ne 3 ambiente pune, tualet dhe nje verande. ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri te mireadministruar. zona ne te cilen ndodhet ambienti ... 12/04/2021 16:26

400 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera ,sheshi Willson
Komuna e parisit | Tirana (1.26 Km nga qendra)
1.26 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ,me siperfaqje 180m2dhenbsp;ndodhet ne katin e 2 te pallatit dhe ka dy hyrje ,nje nga pallati dhe nje nga jashte me shkalledhenbsp;ambjent i pershtatshem per cdolloj biznesidhenbsp;cmimidhenbsp; 1500 euro (pefshire 15%)... 12/04/2021 15:57

1,500 Euro

Jepet Me Qera Ambjent Per Biznes , Piazza
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.39 Km nga qendra)
0.39 KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqje 320m2 ,i ndare ne -dhenbsp; 1) hapesire e brendshme 250m2dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenb... 12/04/2021 15:18

2,500 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim