Ambient Komercial Me Qera ,tek Garda !
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.36 Km nga qendra)
1.36 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi bosh,open space . ka nje siperfaqe te brendshme 80 m2 dhe 40 m2 verande . ka nje tualet . i pershtatshem per lokal . cmimi : 80.000 leke/muaj per me shume informacion na kontaktoni ! ... 14/04/2021 13:49

80,000 Leke

Jepet Me Qira Ambjenti Per Biznes Me Siperfaqe 31m2 Ne Rrugen Sulejman Delvina
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.26 Km nga qendra)
1.26 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 31m2 ne rrugen sulejman delvina prane sheshit willson ne nje zone shum te mir te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si zyr avokatie, argjendari, farmaci, amc, vodafon etj.cmimi:1000€ perfshir edhe... 14/04/2021 13:48

1,000 Euro

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Me Siperfaqe 80m2 Ne Bulevardin Bajram Curri
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (116.64 Km nga qendra)
116.64 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne bulevardin bajram curri ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet... 14/04/2021 13:32

250 Euro

Qera, Ambien Zyre, Stadiumi Dinamo, Tiranë. 800€ Id: Pro18202
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.07 Km nga qendra)
1.07 KM nga qendra
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambienti ndodhet ne st. dinamo, tiranë.informacion mbi ambientin:• kati 4• sipërfaqja e ambientit: 113 m2• me dokumentacion të rregullt hipotekor• ambienti është i përshtatshëm për lloje te ndryshme biznesi• mundësi shumë e mirë ... 14/04/2021 13:31

800 Euro

Qera, Ambient 1+1, Zogu I Zi 400 € /muaj Id: Pro20258
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (1.40 Km nga qendra)
1.40 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti 1+1 ndodhet ne zonen e zogut te zi.informacion mbi ambientin:• kati 1.• ndertese e re• siperfaqja e ambientit: 70 m2.• 2 dhoma•1 tualet.• me dokumentacion te rregullt hipotekor.• mundesi shume e mire investimi.• per ta vizitu... 14/04/2021 13:30

400 Euro

Qera, Ambient Per Zyra, Qender, Tiranë 600 € /muaj Id: Pro18221
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet në qenderinformacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 80 m2 • kati 0• organizimi: • i pamobiluar• tualet • verande • i pershtatshem per zyrepër një vizitë në pronë në kontaktoni!... 14/04/2021 13:30

600 Euro

Qera,ambjent,qender(pro13814)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.08 Km nga qendra)
0.08 KM nga qendra
970.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 14/04/2021 13:26

12,500 Euro

Ambient Me Qira Tek Marteniteti I Ri
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient me qira tek marteniteti i ri , aty prane tij .ambienti ndodhet ne nje zone qe ka levizshmeri njerezish.ambienti eshte ne katin e 1 te nje pallati egzistues dhe te mirembajtur.ambienti eshte rreth 75 m2 i gjithi open space dhe me linje tre faz... 14/04/2021 13:16

36,000 Leke

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Prane Etc ,tirane !
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.40 Km nga qendra)
0.40 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient biznesi prane etc ! ambienti ndodhet ne katin e 2 , ka nje siperfaqe prej 600 m2 open space ,2 tualete . eshte i investuar , ne gjendje shume te mire .eshte i pershtatshem vetem per dyqan . cmimi : 27 euro/ m2 pe... 14/04/2021 12:59

16,200 Euro

Jepet Me Qira Ambjenti Per Biznes Me Siperfaqe 237m2 Edhe Me 124m2 Veranda Ne Rrugen E Kav
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
237.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 237m2 edhe me 124m2 veranda ne rrugen e kavajes ne kompleksin harrlis ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje ne vete. ofrohet per biznese te ndyshme si col... 14/04/2021 12:17

3,000 Euro

Jepet Me Qira Ambjenti Per Biznes Me Siperfaqe 100m2 Ne Rrugen Teodor Keko
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane bar artistit ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne yrje me vete. ofrohet per biznese te ndyshme si coll center, kopesh, la... 14/04/2021 12:06

60,000 Leke

Me Qera Ambient 3+1 Per Zyra Te Ndryshme Biznesi Ne Qender, Zona E Ish Bllokut Prane Banke
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.66 Km nga qendra)
0.66 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Zona e ish bllokut, prane bankes bkt.rruga ismail qemali.ambient zyrash 3+1 per qera ne qender.• siperfaqe 120 m2• kati 2 (pallat i ri me ashensor)• 3 ambiente te ndara •• 2 tualete + ballkone• shtruar ne parket• totalisht e recmimi 600... 14/04/2021 12:00

600 Euro

Jepet Me Qira Ambjenti Per Biznes Me Siperfaqe 120m2 Ne Rrugen Teodor Keko
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 120m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane bar terminal ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me yrje ne vete. ofrohet per biznese te ndyshme si coll center, laborator ... 14/04/2021 11:53

60,000 Leke

Qera,bar-kafe,unaza E Re,future Home Real Estate(una20396)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 14/04/2021 11:16

70,000 Leke

Jepet Dyqan Me Qira Tek Stadiumi Dinamo Buze Rruge Kryesore!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.35 Km nga qendra)
1.35 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dyqani ndodhet ne kat 0 buze rruge kryesore shume afer kryqezimit te stadiumit dinamo perballe kendit te lojrave. dyqani ka fasade xhami dhe ndodhet ne nje vije me shume biznese te tjera. rruga ne te cilin ndodhet dyqani ka vizibilitet dhe kalueshmer... 14/04/2021 09:41

1,000 Euro

Ambient 3+1+2wc+bllk (selite - Autostrade) Perfekt Per Zyra ** Investuar Se Fundmi Me Park
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (2.04 Km nga qendra)
2.04 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient 3+1 me 2 tualete dhe ballkon, perfekt per zyra ne selite (autostrade) me cdo parameter shume te rregullt dhe investim te bere se fundmi me parket dhe hidrosanitare te reja - orientimi eshte jug - lindje, maksimalizon ndricimin natyral | drita... 13/04/2021 22:31

400 Euro

Zyre Me Qera Ne Rrugen Ismail Qemali Prane Piceri Era Ne Tirane (id 4261533)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.66 Km nga qendra)
0.66 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261533rr. ismail qemali, afer piceri eres, jepet me qera zyre ne pallat te ri, e ndare ne 4 ambiente, siperfaqe 120 m²,kati 2 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, i gjithe ambienti i shtruar me parket, 2 tualete (njeri me dritare), e pershtats... 13/04/2021 17:17

600 Euro

Qera, Ambient +1 Post Parkimi, Qender
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
0.40 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 13/04/2021 16:58

1,100 Euro

Qera, Zyre, Stadiumi Dinamo
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.17 Km nga qendra)
1.17 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp20168zyra ndodhet pranë stadiumit dinamo. informacione mbi zyrën :• sipërfaqja 140m2 neto.• kati 3.organizmi :• 4 ambiente.• kuzhine e vecuar.• 2 tualete.• ballkon.• detaje të tjera :• bosh.• sistem kondicionimi.• i përsha... 13/04/2021 16:56

650 Euro

Qera, Zyrë, Liceu Artistik
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Opp20236zyra ndodhet pranë liceut artistik në rrugën mustafa metohiti. infromacione mbi zyrën :• sipërfaqja 150m2.• kati 1.organizmi ;• 4 ambiente.• 2 tualete.• 3 ballkone.detaje të tjera :• totalisht e investuar.• me parket.• s... 13/04/2021 16:55

1,000 Euro

Dyqan Me Qera Tek Blloku Vasil Shanto Ne Tirane (id 4271576)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4271576blloku vasil shanto, afer kesh, jepet me qera dyqan (gjysem bodrum), i ndare ne 2 ambiente,siperfaqe 180 m², tualet, ballkon, buze rruge, mundesi reklamimi, e pershatshme per biznese te ndryshme.jepet me qera 500 euro.... 13/04/2021 15:29

500 Euro

Qera, Ambient, Sheshi Wilson, Tiranë, Al20384
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 13/04/2021 15:24

1,500 Euro

Okazion! Jepet Ambient 350m2, Bulevardi Zogu I
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.70 Km nga qendra)
0.70 KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion!jepet me qera ambient;ka siperfaqe 350m2;e ndare ne disa ambjente por qe mund te behet dhe open space;cmimi: 1500€ (neto);adresa: bulevardi zogu 1.... 13/04/2021 15:18

1,500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qira Tek Sheshi Selvia
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dhenbsp;ambjent biznesi me qira tek sheshi selvia , afer gjimnazit "partizani".ambjent biznesi me qiradhenbsp; me siperfaqe 45m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues, afer rruges kryesore.ambjentidhenbsp;eshte dhene aktualisht me qira per zyre... 13/04/2021 15:16

20,000 Leke

Jepet Me Qera Ambient Biznesi, 80m2, Bulevardi Gjergj Fishta
Vasil Shanto | Tirana (1.28 Km nga qendra)
1.28 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjent biznesi me qera;siperfaqja 80m2dhenbsp;ndodhet ne katin e ii te pallatitdhenbsp;me fasad xhami ,ambjenti e ka pamjen brenda kompleksit te pallatave prane gjykates se rrethit tiranedhenbsp;hyrja e ambjentit eshte nga brenda pallatitdhenbsp;i p... 13/04/2021 14:05

45,000 Leke

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim