📅

🕵 Online 64 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

Kerkohen Operator/e, Retention.

Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Kerkohen te punesohen:✅Operatore✅Retention👉Team leader (me grupin e saj/tij) ne fushen e Forex ne gjuhen italiane.Retention preferohet femer dhe me deshire per te arritur rezultate te kenaqshme ne pune.Eksperienca e meparshme ne pune esht...
 • Profesioni: Operator/e, retention.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Vila 135 Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
Hotel, 🍹Bar Lounge Vila 135  Kerkon kamarier/e , me:Eksperience te meparshme pune , te jete i/e perkushtuar dhe i/e gatshme te punoje me turne  🕛.Tek Vila 135:🗣️komunikimi dhe...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fush...
 • Profesioni: Operator Italishte, Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI:BANAKIER KAMARIERSANITAREKRITERET E KANDIDATEVE:TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE ...
 • Profesioni: BANAKIER KAMARIER SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI :BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES :TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIV...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: Operator ,Italisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Bar Lulishtja Kerkon Kujdestare Femijesh Ne Kendin E Lojrave (femer)

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Bar Lulishtja 📌Kerkon kujdestare femijesh ne kendin e lojrave (femer).👉🏻Kerkohet:•Te kete moshe mbi 22 vjet.•Te kete aftesi shume te mira komunikuese.•Te jete e sjellshme me femijet.•Te jete e kujdesshme me punen.•T...
 • Profesioni: Kujdestare femijesh ne kendin e lojrave
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Tagoro Caffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere.▪️Kërkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune.-Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune.-Te jete i gatshem te punoje me turne. ▪️Ofrohen: -...
 • Profesioni: Kamarier dhe kamariere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/08/2020
Durres

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI :CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE :CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE I...
 • Profesioni: CHEF KUZHINE ~ BANAKIER/E
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fushe e...
 • Profesioni: Operator Italishte dhe Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Big Bite Kërkon:1. Magazinier2. Puntor fastfood-i▪️Magazinieri të ketë keto kritere:-Të ketë 5 vite eksperinecë.-Të dijë te perdori financën 5.-Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik.-Të jetë i...
 • Profesioni: Magazinier & Menaxhere turni & Asistente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

📣Metro Bar Kerkon Kamariere Dhe Sanitare

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Metro Bar & Caffe kerkon te punesoje: - Kamariere  - Sanitare📌Kerkohet: - Eksperience e meparshme pune ne pozicionet perkatese.- Aftesi shume te mira komunikuese.- Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet...
 • Profesioni: -Kamariere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Durres

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania Pagesa: Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ :KASIERE 4 FAST FOOD jerKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETETTE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE T...
 • Profesioni: KASIERE FAST FOODJER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Oslo Bar kerkon banakiereTë jetë me eksperiencë te mepareshme pune.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientet. Të jetë pozitive me stafin dhe klientet.Oslo ofron kushte shume te mira pune.Pages te kenaqe...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

📣 Destinacion Bar Lounge Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje kamarier ose kamariere.📌Kerkohet:•Te kete eksperience te meparshme pune.•Te jete i/e sjellshem/e me stafin dhe klientet.•Te jete pozitiv/e ne pune.•Te kete integritet ne pune.•Te jete i/e ga...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI :FAST FOOD jerKASIERESANITAREPJATALARESEKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME NE PUNETE JENE POZITIV DHE ME INTEGRitET NE PUNETE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE TE PERKUSHTUAR NE PUNEBIG ...
 • Profesioni: FAST FOODJER KASIERE SANITARE PJATALARESE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Sarande

Ofert Pune - Security/Bodyguard 0697450270

Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/07/2020
Ne Night Club kerkohet te punesohet:-Security/BodyguardKriteret e kandidatit :Te jete me eksperience pune te meparshme.Te jete i afte te permbushe objektivat e paracaktuara.Orari : 22:00-06:00Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Akomo...
 • Profesioni: Security/Bodyguard
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/07/2020
Sarande

CREDINS Bank - SPORTELIST – ARKETARE / SARANDE

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/07/2020
SPORTELIST – ARKETARE / SARANDEKriteret e nevojshme:·         Diplome në shkencat  ekonomike, (preferohet  të ketë kualifikime pasuniversitar n...
 • Profesioni: SPORTELIST – ARKETARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Sarande

La Onda Beach Bar&Restorant Kerkon Staf

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/07/2020
Bar  Restorant La Onda Sarande👉Per sezonin vere 2020, kerkon staf si me poshte:✅Picier✅Ndihmes Kuzhinier✅Barist✅Kamarier Restoranti✅PjatalareseOfrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Akomodimi i perfshireAdresa :&am...
 • Profesioni: Picier, Ndihmes Kuzhinier, Barist, Kamarier Restoranti, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2020
Sarande

Difi Club Kerkon Staf

Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/06/2020
Difi Club👉Per nevoja te zgjerimit te stafit, per sezonin veror 2020, kerkon:✅1Manaxher✅3Banakiere✅4Kamariere✅1Dj👉Kushte te mira pune, pagesa shume te kenaqeshme dhe akomodim i siguruar. ...
 • Profesioni: Pozicione te ndryshme per club
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

Kerkohet Staf Ne 4 Elements Club, Sarande

Rruga Butrinti, Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/06/2020
4  Elements Club, Sarande👉Per nevoja te zgjerimit te stafit, per sezonin veror 2020, kerkon:✅1Manaxher✅2Security✅1Banakier✅1Ndihmes Banakiere✅1Vajze per shitje biletash✅1 Dj✅3Kamariere👉Kushte te mira pune, pagesa shume te kenaqe...
 • Profesioni: Pozicione te ndryshme per club
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

La Onda Beach Bar&Restorant Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Picier

Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/07/2020
🔔La Onda Beach Bar&Restorant kerkon te punesoje :👉Kuzhinier 👉PicierOfrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshe.📍Adresa :Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania ...
 • Profesioni: Kuzhinier dhe Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

Restorant-Piceri “Casa Nostra” Kerkon Kuzhinier/e

Rruga Gjergj Araniti, Sarandë, Albania Pagesa: 70,000 Leke
Restorant-Piceri “Casa Nostra” kerkon kuzhinier/e me eksperience pune, ofrohet akomodim fjetje dhe ngrenie nga ana e lokalit, kushte shum te mira pune dhe page e kenaqshme. Per informacion kontaktoni ne numrin  ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

Staff Per Restorant

Lukovë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/05/2020
AS BunecKerkon per kamrier ,kuzhinier,ndihmes kushinier,banakier ,picier  nr telVendodhja e lokalit Lukove,Himare...
 • Profesioni: Staf per restorant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

Kerkohet Kamarier

Borsh Pagesa: 50,000 Leke
Kerkohet Kamarier restoranti me eksp pune....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

HOTEL BUTRINTI SARANDE KERKON TE PUNESOJ KUZHINIER DHE PICIER SEZONAL

Rruga Naim Frashëri, Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/04/2020
Hotel BUTRINTI Sarande eshte i interesuar te punesoj Kuzhinier dhe Picier me eksperience pune per sezonin e veres 2020. Te interesuarit te kontaktojn ne mob. ose whats up ...
 • Profesioni: PICIER/ KUZHINIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Staff🤩

Zvërnec, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff🤩👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier👉Picajol👉Kamarier📌Ofrojme:✅Kushte te mira pune✅Pagesa te kenaqshme🤩📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e, kamarier, picier, ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Elbasan

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan.-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mes...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
•Destinacion Bar Lounge kërkon banakiere •Kriteret:-Të ketë eksperiencë të mëparshme punë.-Të jetë e perkushtuar në punë. -Të jetë pozitive dhe me integritet në punë-Të jetë ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

📣 Amo Bar Lounge Kerkon Banakier/e Dhe Kuzhiniere Per Snack Bar 📣

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Amo Bar Lounge nje ambientet super i kendshme ne Tirane, kerkon te punesoje:▪️Banakier ose banakiere.▪️Kuzhiniere per Snack Bar.📌Kerkohet: 1. Te kene sjellje te mire me klientin si dhe stafin.2. Te jene te shkathet ne pune.3....
 • Profesioni: -Banakier/e -Kuzhniniere per Snack Bar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

📣Kerkohen Agjente Ne Terren

Astir Pagesa: Me Marreveshje
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣👉Kushtet qe duhet te plotesoni:- te keni ambicje per pune - te keni qellime afat g...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Big Pjata / Astir Keron Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Big Pjata kerkon staf:- Fast foodier - Fast foodiere-Kamarier-Kamariere-Pjatalarese -Sanitare•Kerkohet:-Eksperience e meparshme pune.-Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet.-Te jente te gatshem te punojne me ...
 • Profesioni: -Fast foodier/e -Kamarier/e -Pjatalarese -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•KOKA GAS kërkon magazinier .Të jetë me eksperinecë - 2 vite.Të jetë i sjellshëm.Të jetë aktiv. Mosha mbi 45 vjeç.Të ketë ambicie për te punuar .Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kërkon staf:-Kamariere -Sanitare •Kërkohet:1.Të kenë eksperiencë.2.Të jenë të sjellshem me stafin dhe klientët.3.Të jenë pozitive dhe me integritet në punë.4.Të jenë të per...
 • Profesioni: -Kamariere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Lezhe

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesojë kamarier ose kamariere.•Kerkohet: -Të ketë eksperiencë te mëparshme pune.-Të jetë i/e sjellshme me stafin dhe klientët.-Të jetë pozitiv/e dhe i/e përkushtuar në punë.-Të jetë i/e gatshme te punojë m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Sarande

Specialist Shitjesh Ne Sektorin Elektronike/Elektroshtepiake

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/03/2020
Kompania Globe, e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit “ Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klien...
 • Profesioni: Specialist Shitjesh
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Sarande

Kerkohet Staf Ne Bar Restorant La Onda Sarande

Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/06/2020
 Bar  Restorant La Onda Sarande👉Per sezonin vere 2020, kerkon staf si me poshte:✅1 Shef salle ✅1 Kuzhinier✅1 Picjer✅2 Ndimes kuzhiniere✅1 Pjatalarse✅1 Pastruse✅2 Barmen (te dine te bejne cocktails)✅4 Kamariere per Restorant✅3 ...
 • Profesioni: Pozicione te ndryshme per restorant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

Bar Restorant Lukove Kerkon Staf

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/06/2020
Bar Restorant Lukove✅1 Shef salle ✅1 Kuzhinier✅1 Pjatalares✅3 Ndihmes kamariere✅1 Puntor Parkimi✅1 Roje👉Kushte te mira pune, pagesa shume te kenaqshme dhe akomodim i siguruar. ...
 • Profesioni: Pozicione te ndryshme per restorant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

Kerkohet Picier Dhe Banakier Ne Sarande

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/07/2020
 La Onda Beach Restaurant kerkon te punesoje -Picier-Kriteret e Kandidatit -Te kete eksperience pune ne meparshme.Difi Lounge and Club kerkon te punesoje :-Banakier-Kriteret e kandidatit:Te kete eksperience pune te meparshme.Ofrojme kushte te mir...
 • Profesioni: Picier, Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim