🏡

🕵 Online 76 lexues | ⏳ 39 njoftime ne pritje 
Vlore

Kerkohet Ekonomiste Vlore

rruga e paqes, vlore Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2021
Oferte pune!! Kerkojme te punesojme nje ekonomiste me kohe te plote! Kualifikimet: 1- Te kete mbaruar studimet e larta ne fakultetin ekonomik 2- Te kete njohuri rreth perdorimit te kompjuterit dhe programeve financiare 3- Te kete eksperience pu...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Vlore

Bar Brown Ne Vlore Kerkon Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Brown ne Vlore kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.-Te jene korrekte dhe serioze ne pune.👉🏻Ofrohet:-Paga s...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Vlore

Paradise Beach Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Radhime Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/08/2021
Paradise Beach Hotel Kerkon Te Punesoje:Recepsioniste Kriteret e kanditeve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe korrekte ne pune Te kete njohuri ne gjuhen Anglisht dhe ItalishtPar...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/07/2021
Vlore

Big Scoop Vlore Kerkon Te Zgjeroje Staf

Lungomare, Vlore Pagesa: Me Marreveshje
Big Scoop 🍨 kerkon Staf ne pozicionet:- Krepier/e 🌮- Gelateri 🍧- Banakier/e 🍸- Kamarier/e ☕- Ndihmes/e kamariere 🍹- Pjatalarese 🍽️Kriteret:✔️Me ose pa eksperien...
 • Profesioni: Krepier/e, Gelateri. banakier/e, kamarier/e, ndihmes kamarier, pjatalares/e
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 18/07/2021
Tirane

💥Via Hotels Kerkon Te Punesoje Picajol Druri

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Via Hotels kerkon te punesoje:~Picajol Druri✅Kerkohet:•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.•Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.•Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅Ofrohet:•Kushte te mira pune.•Page e kenaqshme.📍A...
 • Profesioni: Picajol Druri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Pizzeri Napoli Kerkon Picajol

Kamez Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Napoli kerkon te punesoje Picajol Kriteret: ✔️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Kamez, Tirane📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 33 vjec ne pozicionin e Dealer- Crupiere.Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt.👉Kriteret ...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!🔹Pozicioni i punes : ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.👉Kushtet e punes:- Puna eshte me kontrat te rr...
 • Profesioni: Arketare
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Ofron Vende Te Lira Pune Per Vajza Ne Pozicionin E Recepsionistes

Tirane Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana 💫 ofron vende te lira pune per vajza ne pozicionin:1 - Recepsioniste (f)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dh...
 • Profesioni: Recepsioniste (f)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vende te lira pune ne keto pozicione:1 - Kamerier/e (F)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te rejanga kompania. Me bakshishe dhe bonus...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Vlore

Bar Brown Ne Vlore Kerkon Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Brown ne Vlore kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.-Te jene korrekte dhe serioze ne pune.👉🏻Ofrohet:-Paga s...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

📣Your Future In Germany Kerkon Te Punesoje Infermier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Mundesi e shkelqyer punesimi ne Gjermani!🔔Your Future in Germany hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Infermier/e✅✅✅Ekskluzive per INFERMIER/E:📢Oferta speciale vlen deri ne fund te muajt Gusht---🔹Kostoja e nderm...
 • Profesioni: Infermier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Ox Resto Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Ox Resto Lounge hap dyert per here te pare ne Shqiperi si ambjent elitar dhe i vetmi i ketij lloj ne vend.💥Ox Resto Lounge hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Ndihmes Kuzhinier/e🔹Banakier/e🔹Kamarier/e🔹Pjatalarese🔹...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Kamarier/e, Pjatalarese, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht Dhe Fito Deri Ne 1.500€!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht dhe Fito deri ne 1.500€!Fito deri ne 1,500€ (Baze + Bonuse)Nese flisni spanjisht ose italisht ose gjermanisht:😎 Baze 400€ - 600 €😍 Baze + Bounse deri ne 1.500 €✅ Me ose Pa Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Via Hotels Kerkon Te Punesoje Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels kerkon te punesoje:-Recepsionist/e-Sanitare-Mirmbajtes Hoteli◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te sjellshem dhe te...
 • Profesioni: Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Kancelari Papirus, Ofron 1 Vend Pune Ne Pozicionin - SHITESE💥

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
📌 Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - shitese.📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:• Te kene mbaruar arsimin e larte dhe te jene pa angazhime dhe detyrime shkollore.•Te kene njohuri te gjuhes angleze•Te kene njoh...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

TET WINE SHOP Kerkon Shitese

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TET WINE SHOP kerkon shitese me kohe te plote👉 Kriteret e punes per kandidatet :    - Ka perparesi eksperienca ne pune.    - Preferohet te njohe te pakten 1 gjuhe te huaj (Anglisht/Italisht)  ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Call Center Agent

Rruga Arkitekt Kasemi (Brryli)-Tirane Pagesa: 35,000 Leke
📣✅Natura Therapy është një kompani internacionale e cila prodhon dhe shet suplemente ushqimore të cilat janë 100% natyral.Për një periudhë prej 10 vitesh në të gjithë Ballkanin,me produktet me efikasitet të lartë,e cila ka për syn...
 • Profesioni: Call Agent
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

🔈 Punesohuni Tani Dhe Fitoni 650 Euro Baze + 200 Euro Per FTD!

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: 650 Euro
 40 Agjente Closer Italisht-Nivel mbi mesataren i italishtes.-Deshire dhe ambicje per rritje profesionale.Ofrohet:-Bonuse deri ne 200 euro  Kontaktoni per me shume ne Telefon & WhatsApp!...
 • Profesioni: 40 Agjente Closer Italisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣SORRIDIAL KERKON OPERTOR/E OUTBOUND. GJUHA ITALIANE!!!!

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:🗣Opertaor/e Outbound -- Gjuha Italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane. 〽️Eks...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! PART-TIME & FULL-TIME! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬

Tirane Pagesa: 1,000 Euro
✅Broker —> Part Time ose Full Time ( Me/pa eksperience.)Ne gjuhet:🇬🇷 Greqisht🇪🇸 Spanjisht 👉🏻Ofrojme :💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofrua...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht & Team Leader Spanisht / Greqish

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇬🇧 Junior Anglisht (Me eksperience)🇬🇧Team Leader Junior Anglisht ( Me eksperience)📌Kerkohet: 〽️Me eksperience, minimalisht 3 muaj. 🧩Mosha mbi 18 vjec.💸Page baze nga me te kenaqshmet ne treg.⏳Ofrojme munde...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Vlore

Kerkohen Punonjes Sherbimi Per Funksionet Operator(Salle Operative) Dhe Roje Fizike(ruajtje Objekti)

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Oferte punesimi Vlore- Kerkohen punonjes Sherbimi per funksionet : -Operator (Salle operative)-Roje fizike (ruajtje objekti)Kerkohet:- Gjinia meshkuj- Mosha 40-55 vjec- Te jene familjare dhe bashkpunues ne grup,-Te jene te sjellshem dhe te komunik...
 • Profesioni: -Operator (Salle operative) Roje fizike (ruajtje objekti)
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 12/07/2021
Vlore

Orikum-Urgjent-Kërkojmë Kamariere/kamarier

Orikum Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/07/2021
-Duhet të banoj në Orikum ose të siguroj vetë udhëtimin për në punë -Eksperienca nuk është e domosdoshme ofrojmë trajnim **Ju lutem vetëm aplikantët serioz të telefonojnë ** ...
 • Profesioni: Kamariere/kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/07/2021
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Te Zgjeroje Staf

Zvernec, Vlore Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon te zgjeroje Staf:👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kuzhinier/e👉Ndihmes Zgarist👉Picajol👉Lavapjatese👉Sanitare📌Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Korrektesia dhe serioziteti ne pune perbejne a...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Ndihmes Zgarist, Picajol, Lavapjatese, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/07/2021
Vlore

Hotel Swiss Radhime Kerkon Te Zgjeroje Staf

Radhimë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Swiss Radhime kerkon te punesoje:-Shef kuzhine-Ndihmes kuzhinier/eKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me klientetOfrohet:-Page e kenaqshme-Kushte shume te mira pune-Staf mikpritesAdresa: Rradhime, Vlore...
 • Profesioni: Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/06/2021
Vlore

Studio 54 Vlore Kerkon Te Punesoje Kamariere

Lungomare, Vlore Pagesa: Me Marreveshje
Studio 54 Vlore kerkon Staf ne pozicionet:-KamariereKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Lungomare Vlore📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numri...
 • Profesioni: kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/06/2021
Vlore

C- Front Lounge Bar Kerkon Te Punesoje : Banakiere Dhe Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹 C- Front Lounge Bar kerkon te punesoje: - Banakiere - Sanitare 🔶 Kriteret : - Te kete eksperienca te meparshme. -Te jete e sjellshem me stafin. - Mosha per sanitare deri ne 45 Vj...
 • Profesioni: Sanitare dhe Banakiere
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 25/06/2021
Tirane

Bar Paradiso Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Paradiso kerkon te punesoje:-Kamarier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te pun...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/Barist Dhe Kamariere

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje :Banakier/BaristKamariereKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe korrekt ne pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene dijne te menaxhoin fluksin e pun...
 • Profesioni: Banakier/Barist,Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Artisti Bar Kerkon Shisha Boy, Banakier/e, Kamarier/e

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Artisti Bar kerkon Staf ne pozicionet: - Banakier/e- Kamarier/e- Shisha BoyKriteret:✔️Preferohet me eksperience pune✔️ Te jene korrekt ne pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte te mira pune 📍Adresa: Don Bosko, T...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Shisha Boy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Union Lounge Tirana Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakier/e

Astir, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Union Lounge Tirana kerkon te punesoje:-Banakier/e-Ndihmes Banakier/e🔹 Kerkohet :- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jete pozitive dhe i qeshur.-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete i gatshem te punojne m...
 • Profesioni: Banakier/e, Ndihmes Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Bar Oslo Kerkon Te Punesoj Kamarier/e +355 67 535 3788

Rruga Bardhyl Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo Kerkon te punesoj kamarier/eKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te jete pozitiv dhe korrekt ne puneBar Oslo ofron kushte te mira pune Pages te kenaqeshme + SiguracioneAdr...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Baron Hookah Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Liqeni i Thate, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Baron Hookah Lounge kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kerkohet:👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me k...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Monk Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinjer Dhe Ndihmes Kamarier

Sheshi Italia Stadiumi Air Albania Pagesa: Me Marreveshje
Monk Lounge Kerkon te punesoje Ndihmes KuzhinjerNdihmes KamarierKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe korrekt ne pune Adresa : Sheshi Italia Stadiumi Air Alba...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinjer,Ndihmes Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Himare

Hotel Elisabeta Borsh Kerkon Te Punesoje Kamarier

Borsh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
📢Hotel Elisabeta Borsh  kerkon te punesoje :-Kamarier👉🏻Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pu...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga Mihal Duri , Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje:-MotorristKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem-Te jete korrekt dhe etik ne pune.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Rruga Mi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Firma Dolce & Salato Kerkon Te Punesoje Punetore (femer) Ne Prodhim.

Kamez, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Firma Dolce & Salato e specializuar ne prodhimin te produkteve te brumerave, kerkon te punesoje :-Punetore (femer) ne prodhim.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Me dhe pa eksperience pune....
 • Profesioni: Punetore (femer)
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 30/07/2021
Tirane

Pasticeri Dolce Arbi Kerkon Te Punesoje Staf

Kompleksi Halili Pagesa: Me Marreveshje
Pasticeri Dolce Arbi kerkon te punesoje Kamarier/eBanakier/eShitesePunonjes/e pasticerieKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientinTe jene korrekt dhe te perkushtuar ne pu...
 • Profesioni: Kamarier/e,Banakier/e,Shitese,Punonjese Pasticerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese

Pazari I Ri Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri LuaraKerkon te punesoje ShiteseKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe korrekt ne puneFurre Buke Pasticeri Luara ofron kushte te mira punePa...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Restorant Serendiville Kerkon Kuzhinier/e, Ndihmes Ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese

Rruga Liman Kaba, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Serendiville kerkon Staf ne pozicionet:-Kuzhinier/e-Ndihmes ne Kuzhine-Kamarier/e-Pjatalarese👉🏻Kriteret:✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✔Te jene korrekt dhe eti...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Premium Furniture Albania Kerkon Specialit Mobilerie

Tirane ,Prush Pagesa: Me Marreveshje
PremiumfurniturealbaniaKerkon te punesoje Specialist mobilerie me eksperience pune Kriteret : te jete i afte te lexoje dhe zbatoje projektet . Bojaxhi mobilerie me eksperience pune Zmerilues  me eksperience pune Ndihmes me ose pa eksperience ...
 • Profesioni: Specialist Mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier/eKriteret e kandidateve :-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem me stafin -Te jene pozitiv dhe me integritet ne puneOfrohet:-Kushte te mira pune&am...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Himare

Dimitri Restorant Ne Livadhe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e +355 67 519 6777

Livadh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
💥Dimitri Restorant ne Livadhe kerkon te punesoje:-Kamarier/e👉Kerkohet:✓Te kete eksperience pune.✓Te jete serioz dhe korrekt ne pune.✓Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin dhe klientet.👉Ofrohet:✓Kushte te mira pune.✓Pag...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Himare

Camping Kranea Beach Kerkon Te Punesoje Zgarist, Kamarier, Pjatalarese

Livadh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
Camping Kranea Beach kerkon punonjes ne pozicionet e meposhtme:-Zgarist-Kamarier/e (me njohuri te gjuhes anglese ose gjermane).-Pjatalarese ⚫Kerkohet:-Te jene te sjellshem dhe te shkathet.-Kane perparesi kandidatet me eksperience...
 • Profesioni: Zgarist, Kamarier, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Pick Up Fast Food Kerkon Te Punesoj Motorrist

zogu i zi Pagesa: Me Marreveshje
Pick Up Fast Food kerkon te punesoj Motorrist me motorrin e kompanisKriteret e kandidatitTe kete eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te jete korrekt ne punePick Up ofron kushte te mira punePages ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Lulishte 1 Maji Kerkon Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lulishte 1 Maji kerkon te punesoje: -Kamarier/e Bari-Kamarier/e Restoranti-Ndihmes/e Kamarier-Ndihmes/e Picajol.Kriteret e punes:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe serioze ne pune-Te jene korrekt me orarin e pun...
 • Profesioni: Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Durres

Via Hotels Ne Durres Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Sanitare

Plazh, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels ne Durres kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Sanitare◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te  mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Kamarier

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:- KamarierKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania📲📞 Kandidatet...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Kompania Beton Expres Kerkon Te Punesoje Shofer Betonieresh

Autostrada Tirane-Elbasan Pagesa: 60,000 Leke
🚖  Kompania Beton Expres kerkon te punesoje: -Shofer Betonieresh📌Kerkesat:- Kane perparesi kandidatet me ekperience pune.- Te kene patente perkatese per kamion.📌Ofrohet:- Paga 60 000 leke te reja + 250 leke te reja oret shtese.-Kushte s...
 • Profesioni: Shofer Betonieresh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Someg Bakery Pastary Kerkon Kamarier, Shitese

Myslym Shyri, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Someg Bakery Pastary kerkon te punesoje:-Kamarier-Shitese Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune- Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet-Te jete serioze dhe e perkushtuar ndaj punes.-Te kene disponibilitet p...
 • Profesioni: Kamarier, Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Sofra Turke Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Sofra turke kerkon te punesoje:-Pjatalerese🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.⚫Ofrohen : &nbsp...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Sarande

Blue Water Ksamil Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Sanitare

Ksamil, Sarande Pagesa: Me Marreveshje
Blue Water Ksamil kerkon te punesoje:-Ndihmes   Kuzhinier/e-SanitareKerkohet:-Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. -Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me klientet dhe stafin.Ofrohet:-Kushte te mira te punes.-Page te...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiner/e dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Himare

Emily’s Hotel Ne Potam Kerkon Te Punesoje Sanitare

Himare Pagesa: Me Marreveshje
🔔 Emily’s Hotel ne Potam kerkon te punesoje Sanitare 👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca e meparshme perben avantazh.◽Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.◽Deshire per te punuar dhe korrektese ne pune.👉🏻...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Lezhe

💥Amare Hotel Shengjin Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Kamarier/e

Shengjin, Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
💥Amare Hotel Shengjin kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/e✅Kerkohet:👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 👉Te jene te sjellshem d...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Motorrist 3 Vende Te Lira Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Shpallen 3 vende te lira pune si Motorrist per shperndarje pjese kembimi ne Tirane.Kerkohet:-Preferohen me eksperience pune-Personat e interesuar duhet te jene mbi 20 vjec. Ofrohet:- Pagesa nder me te mirat ne tregMos hezitoni te kontaktoni! Auto...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Kerkon Te Punesoje Shitese, Ndihmes Furrxhi

Astir, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri  kerkon te punesoje:-Shitese-Ndihmes Furrxhi👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅ Mosha 18-35 vjec.👉🏻Ofroh...
 • Profesioni: Shitese, Ndihmes Furrxhi
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 01/08/2021
Tirane

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Menaxher, Recepsionite, Kamarier, Barist/e, Sanitare

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje:-Menaxher-Recepsioniste-Kamarier-Barist/e- SanitareKriteret:✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔Te jene serioz dhe etik ne pune.✔Korrektesia dhe aftesite komunikuese perbejne avantazh.✔Recepsion...
 • Profesioni: Menaxher, Recepsionite, Kamarier, Barist/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Sense Restro Lounge Kerkon Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare

Rruga e Sales, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje:-Menaxher/e Stafi-Kamarier/e-Banakier/e-Hostes/e-Sanitare 🔹 Kriteret e punes:- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv dhe te qe...
 • Profesioni: Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

📢📢Kerkohen: Agjent Marketing Me/pa Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💥“Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionin Agjent Marketing ne gjuhet: 🇬🇷Greqisht 🇩🇪Gjermanisht🇪🇸Spanjisht 🇮🇹Italisht 👉🏻Kriteret: ◽️Nivel mesatare i gjuhes perkatese ne komunikim.◽️Me eksper...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Vlore

Bar Restorant Patio Kerkon Te Punesoje Ndihmes Ne Kuzhine, Banakier Dhe Picajol

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Patio kerkon te punesoje : - Ndihmes ne Kuzhine- Banakier- Picajol  Kerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem. -Te jene korrekte dhe etike ne pune.Ofro...
 • Profesioni: Ndihmes ne kuzhine, banakier dhe picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/06/2021
Vlore

Marangoz/ Ndihmes Marangoz

Rruga Irakli Pylli, Vlorë, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 25/07/2021
Papas Furniture kerkon te zgjeroje stafin me Marangoz me eksperience. -Marangoz (Usta) me eksperience ne perpunimin e drurit, prodhimin e karrigeve tavolinave te drurit. Te realizoje idete e reja, te jete dinamik ne kerkesat e klienteve. -N...
 • Profesioni: Marangoz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 24/06/2021
Vlore

Namma Barbeque Kerkon Te Zgjeroje Staf

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Namma Barbeque Kerkon Te Zgjeroje Staf:-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/eKerkohet:-Te kete eksperience pune te meparshme.-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet.Ofrohen:-Kushte te mira pune.-Staf mikrprites.-Page e kenaqshme.Adresa: Lungom...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/06/2021
Vlore

Kerkohet Punetore Ne Zvicer

Will St gallen Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 31/06/2021
👉🏻Kerkohet Punetore ne Zvicer per mirmbajtje shtepie 👉🏻Kriteret:-Mosha 30-50 vjece-Persona serioze, etike ne pune dhe komunikues👉🏻Ofrohet:-Kushte te mira pune, do ndiheni si ne shtepine tuaj-Ushqim dhe fjetje ofrohen nga ne-Paga 5...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Vlore

Patio Bar-Restorant Ne Vlore, Lungomare Kerkon Te Punesoje Kamarier Te Mirefillte Restoranti.

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Patio Bar-Restorant ne Vlore, Lungomare kerkon te punesoje Kamarier te mirefillte Restoranti. 🔹 Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete I sjellshme dhe i komunikueshme me klientet.- Te dije gjuhe te huaj.  🔹 O...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/06/2021
Vlore

Kerkohet Shitese(femer)

Rruga Tasin Jonuzi, Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/06/2021
Kerkohet nje shitese(femer) me ose dhe pa eksperienc , e komunikueshme dhe e sjellshme. Orari i plot vtm paradite . Page e kenaqshme dhe kushte te mira . Na kontaktoni ne . ...
 • Profesioni: shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/06/2021
Vlore

Rei Royal Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e, Shef Salle Kamarier/e,ndihmes Kamarier, Sallatier/

Radhimë, Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔸 Rei Royal kerkon te punesoje : - Ndihmes kuzhinier/e - Shef salle kamarier/e (Te dije gjuhe te huaj Anglisht/Italisht ) - Ndihmes kamarier- Sallatier/e🔶 Kriteret e punes : -Te kene eksper...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e, Shef salle Kamarier/e, ndihmes kamarier, sallatier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/06/2021
Vlore

Gjiri I Kalter Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier Dhe Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Gjiri i Kalter kerkon te punesoje : - Ndihmes kuzhinier - Sanitare 🔶 Kriteret e punes : -Te kete eksperienca te meparshme.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 🔸Ofrohet : ✔️ Ku...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/06/2021
Vlore

Vlore - Lounge Bar Studio 54 Kerkon Kamariere, Banakiere

Lungomare, Vlore Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/06/2021
Lounge Bar Studio 54 kerkon Staf ne pozicionet:-Kamariere (vetem femra)-Banakiere (vetem femra)Kriteret:✔️Eksperience te mepareshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍Adresa: Lungomare, Vlor...
 • Profesioni: Kamariere, Bankiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/06/2021
Vlore

Bar Bistro Tempus Kerkon Te Punesoje:

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹 Bar Bistro Tempus kerkon te punesoje: - Barist/e- Kamarier/e🔶 Kriteret : - Te kene eksperienca te meparshme. -Te jene te sjellshem me stafin. 🔶 Ofrohen: Kushte shume te mira pune.Pagesa e kenaqshme. Adresa : Vlore, Lungomare  ...
 • Profesioni: Barist/e dhe Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/06/2021
Vlore

Picasresco Restro Lounge Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmës Kuzhinier/e

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Picasresco Restro Lounge kerkon Staf :-Kamarier/e-Banakier/e-Ndihmës Kuzhinier/eKriteret:✔️Preferohet me eksperience te mepareshme pune✔️Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mi...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmës Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/06/2021
Vlore

Kerkohet Menaxher/e Shitjesh Ne Terren Vlore

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/06/2021
Kerkohet Menaxher/e Shitje ne terren per zonen: - VloreDETYRAT• Identifikon targetin e klienteve potencial dhe eshte pergjegjes per shitje direkt te produkteve/sherbimeve te kompanise.• Perbush objektivat dhe target mujore.• Kryen takime dhe...
 • Profesioni: Menaxher/e shitje
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/06/2021
Vlore

Restorant Joni Kerkon Kuzhinier/e Dhe 2 Kamarier/e

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Joni kerkon Staf :-Kuzhinier/e-2 Kamarier/eKriteret:✔️Preferohet me eksperience te mepareshme pune dhe gjuhe te huaj✔️Etik ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e dhe 2 Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2021
Vlore

Arketar/e

Boulevard Ismail Qemali, Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pozicioni : Arketar/e, Dega VloreDivizioni: Retail Kualifikimi i kerkuar:· Arsim i larte ne Ekonomi apo fusha te ngjashme.· Njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit· Njohuri te gjuhes angleze e preferueshmeDetyrat Kryesore dhe Pergjegjesite...
 • Profesioni: Arkëtar/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/05/2021
Vlore

Vende Te Lira Pune

Rradhime Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet kamarier restoranti dhe kuzhinier. Per personat qe nuk jetojne ne Vlore perfshihet fjetja dhe ushqimi. Hotel Helia, Rradhime ...
 • Profesioni: Kamarier; Guzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/05/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim