🏡

🕵 Online 72 lexues | ⏳ 39 njoftime ne pritje 
Durres

Via Hotels Ne Durres Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Sanitare

Plazh, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels ne Durres kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Sanitare◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te  mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Durres

🔔Eter Hotel Durres Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Pjatalarese

Durres Pagesa: Me Marreveshje
kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:🔸Kuzhinier/e🔸Ndihmes Kuzhinier/e🔸Pjatalarese⚫Kriteret e punes per kandidatet : ✔ Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune. ✔ Te jene pozitive dhe te qeshur. ✔Korre...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/07/2021
Durres

Atrio Hotel Ne Shkemb Kavaje Kerkon Te Zgjeroje Staf

Shkembi i Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
🔔 Atrio Hotel ne Shkemb Kavaje kerkon te punesoje:✅Kamarier/e Restoranti✅Kamarier/e Bari✅Banakier/e✅Ndihmes Banakier/e✅Sanitare✅Mirmbajtes Plazhi👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca e meparshme perben avantazh....
 • Profesioni: Kamarier/e Restoranti, Kamarier/e Bari, Banakier/e, Ndihmes Banakier/e, Sanitare, Mirmbajtes Plazhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/07/2021
Durres

Marketing Manager

Muzeu i Deshmoreve, Durres Pagesa: Me Marreveshje
If you live and breathe marketing, we need to talk. Marketing is about understanding people and building awareness about how our products and services can satisfy their needs. We’re looking for an experienced and versatile marketing manager who...
 • Profesioni: Marketing Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2021
Tirane

💥Via Hotels Kerkon Te Punesoje Picajol Druri

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Via Hotels kerkon te punesoje:~Picajol Druri✅Kerkohet:•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.•Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.•Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅Ofrohet:•Kushte te mira pune.•Page e kenaqshme.📍A...
 • Profesioni: Picajol Druri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Pizzeri Napoli Kerkon Picajol

Kamez Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Napoli kerkon te punesoje Picajol Kriteret: ✔️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Kamez, Tirane📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 33 vjec ne pozicionin e Dealer- Crupiere.Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt.👉Kriteret ...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!🔹Pozicioni i punes : ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.👉Kushtet e punes:- Puna eshte me kontrat te rr...
 • Profesioni: Arketare
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Ofron Vende Te Lira Pune Per Vajza Ne Pozicionin E Recepsionistes

Tirane Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana 💫 ofron vende te lira pune per vajza ne pozicionin:1 - Recepsioniste (f)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dh...
 • Profesioni: Recepsioniste (f)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vende te lira pune ne keto pozicione:1 - Kamerier/e (F)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te rejanga kompania. Me bakshishe dhe bonus...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Vlore

Bar Brown Ne Vlore Kerkon Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Brown ne Vlore kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.-Te jene korrekte dhe serioze ne pune.👉🏻Ofrohet:-Paga s...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

📣Your Future In Germany Kerkon Te Punesoje Infermier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Mundesi e shkelqyer punesimi ne Gjermani!🔔Your Future in Germany hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Infermier/e✅✅✅Ekskluzive per INFERMIER/E:📢Oferta speciale vlen deri ne fund te muajt Gusht---🔹Kostoja e nderm...
 • Profesioni: Infermier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Ox Resto Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Ox Resto Lounge hap dyert per here te pare ne Shqiperi si ambjent elitar dhe i vetmi i ketij lloj ne vend.💥Ox Resto Lounge hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Ndihmes Kuzhinier/e🔹Banakier/e🔹Kamarier/e🔹Pjatalarese🔹...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Kamarier/e, Pjatalarese, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht Dhe Fito Deri Ne 1.500€!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht dhe Fito deri ne 1.500€!Fito deri ne 1,500€ (Baze + Bonuse)Nese flisni spanjisht ose italisht ose gjermanisht:😎 Baze 400€ - 600 €😍 Baze + Bounse deri ne 1.500 €✅ Me ose Pa Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Via Hotels Kerkon Te Punesoje Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels kerkon te punesoje:-Recepsionist/e-Sanitare-Mirmbajtes Hoteli◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te sjellshem dhe te...
 • Profesioni: Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Kancelari Papirus, Ofron 1 Vend Pune Ne Pozicionin - SHITESE💥

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
📌 Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - shitese.📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:• Te kene mbaruar arsimin e larte dhe te jene pa angazhime dhe detyrime shkollore.•Te kene njohuri te gjuhes angleze•Te kene njoh...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

TET WINE SHOP Kerkon Shitese

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TET WINE SHOP kerkon shitese me kohe te plote👉 Kriteret e punes per kandidatet :    - Ka perparesi eksperienca ne pune.    - Preferohet te njohe te pakten 1 gjuhe te huaj (Anglisht/Italisht)  ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Call Center Agent

Rruga Arkitekt Kasemi (Brryli)-Tirane Pagesa: 35,000 Leke
📣✅Natura Therapy është një kompani internacionale e cila prodhon dhe shet suplemente ushqimore të cilat janë 100% natyral.Për një periudhë prej 10 vitesh në të gjithë Ballkanin,me produktet me efikasitet të lartë,e cila ka për syn...
 • Profesioni: Call Agent
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

🔈 Punesohuni Tani Dhe Fitoni 650 Euro Baze + 200 Euro Per FTD!

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: 650 Euro
 40 Agjente Closer Italisht-Nivel mbi mesataren i italishtes.-Deshire dhe ambicje per rritje profesionale.Ofrohet:-Bonuse deri ne 200 euro  Kontaktoni per me shume ne Telefon & WhatsApp!...
 • Profesioni: 40 Agjente Closer Italisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣SORRIDIAL KERKON OPERTOR/E OUTBOUND. GJUHA ITALIANE!!!!

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:🗣Opertaor/e Outbound -- Gjuha Italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane. 〽️Eks...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! PART-TIME & FULL-TIME! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬

Tirane Pagesa: 1,000 Euro
✅Broker —> Part Time ose Full Time ( Me/pa eksperience.)Ne gjuhet:🇬🇷 Greqisht🇪🇸 Spanjisht 👉🏻Ofrojme :💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofrua...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht & Team Leader Spanisht / Greqish

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇬🇧 Junior Anglisht (Me eksperience)🇬🇧Team Leader Junior Anglisht ( Me eksperience)📌Kerkohet: 〽️Me eksperience, minimalisht 3 muaj. 🧩Mosha mbi 18 vjec.💸Page baze nga me te kenaqshmet ne treg.⏳Ofrojme munde...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Durres

Junior Web Developer

Muzeu i Deshmoreve, Durres Pagesa: Me Marreveshje
If you speak English well and you want to grow your career, become part of the team. Previous experience is preferable. Work days: Monday - Saturday (2pm - 10pm) Satisfying wage Interested candidates are kindly requested to send their...
 • Profesioni: Junior Web Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2021
Durres

SEO Specialist

Muzeu i Deshmoreve, Durres Pagesa: Me Marreveshje
If you know how the SEO works and have experience into this field, get on board right away! Duties and responsibilities: Apply the SEO methodologies, to improve the Google rank of companies! Work days: Monday - Friday (2pm - 10pm) The...
 • Profesioni: SEO Specialist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2021
Durres

Administrative Assistant

Muzeu i Deshmoreve, Durres Pagesa: Me Marreveshje
If you speak English well and you want to grow your career, become part of the team. No need for previous experiences. Extensive training is provided. Duties and responsibilities: Answer phones, greet and assist clients Schedule appointments...
 • Profesioni: Administrative Assistant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2021
Durres

Illyrian Garden Kerkon Kamariere

Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Illyrian Garden kerkon te punesoje:- KamariereKriteret e kandidateve :Te kete eksperience te meparshme puneTe jete e sjelleshme me stafin dhe klientin Te jete e gatshme te punoje me turne Illyrian garden ofron :Kushte te mira puneP...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/07/2021
Durres

Kerkohet Punetore Ne Zonen E Plazhit Durres

Rruga Pavarsia Durres Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/08/2021
Kerkohet punetore ne zonen e plazhit afer rrote kuqe Durres. Pagesa e kenaqshme. Per me shum informacion na kontaktoni. ...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/07/2021
Durres

Mesues

Rruga Pavarsia Lagja 13 Plazh Durres Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/09/2021
Akademia “Adriatic Christian Academy” ofron vënde të lira pune dhe kërkon kandidat për mësimdhënie në gjuhën Angleze, në Informatikë dhe për lëndën e Matematikës në ciklin parauniversitar. Kërkohet që kandidati të ketë diplom...
 • Profesioni: Mesues
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/07/2021
Tirane

Bar Paradiso Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Paradiso kerkon te punesoje:-Kamarier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te pun...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/Barist Dhe Kamariere

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje :Banakier/BaristKamariereKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe korrekt ne pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene dijne te menaxhoin fluksin e pun...
 • Profesioni: Banakier/Barist,Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/07/2021
Tirane

Artisti Bar Kerkon Shisha Boy, Banakier/e, Kamarier/e

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Artisti Bar kerkon Staf ne pozicionet: - Banakier/e- Kamarier/e- Shisha BoyKriteret:✔️Preferohet me eksperience pune✔️ Te jene korrekt ne pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte te mira pune 📍Adresa: Don Bosko, T...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Shisha Boy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Union Lounge Tirana Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakier/e

Astir, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Union Lounge Tirana kerkon te punesoje:-Banakier/e-Ndihmes Banakier/e🔹 Kerkohet :- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jete pozitive dhe i qeshur.-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete i gatshem te punojne m...
 • Profesioni: Banakier/e, Ndihmes Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Bar Oslo Kerkon Te Punesoj Kamarier/e +355 67 535 3788

Rruga Bardhyl Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo Kerkon te punesoj kamarier/eKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te jete pozitiv dhe korrekt ne puneBar Oslo ofron kushte te mira pune Pages te kenaqeshme + SiguracioneAdr...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Baron Hookah Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Liqeni i Thate, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Baron Hookah Lounge kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kerkohet:👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me k...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese

Pazari I Ri Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri LuaraKerkon te punesoje ShiteseKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe korrekt ne puneFurre Buke Pasticeri Luara ofron kushte te mira punePa...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Restorant Serendiville Kerkon Kuzhinier/e, Ndihmes Ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese

Rruga Liman Kaba, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Serendiville kerkon Staf ne pozicionet:-Kuzhinier/e-Ndihmes ne Kuzhine-Kamarier/e-Pjatalarese👉🏻Kriteret:✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✔Te jene korrekt dhe eti...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Monk Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinjer Dhe Ndihmes Kamarier

Sheshi Italia Stadiumi Air Albania Pagesa: Me Marreveshje
Monk Lounge Kerkon te punesoje Ndihmes KuzhinjerNdihmes KamarierKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe korrekt ne pune Adresa : Sheshi Italia Stadiumi Air Alba...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinjer,Ndihmes Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Himare

Hotel Elisabeta Borsh Kerkon Te Punesoje Kamarier

Borsh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
📢Hotel Elisabeta Borsh  kerkon te punesoje :-Kamarier👉🏻Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pu...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga Mihal Duri , Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje:-MotorristKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem-Te jete korrekt dhe etik ne pune.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Rruga Mi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Firma Dolce & Salato Kerkon Te Punesoje Punetore (femer) Ne Prodhim.

Kamez, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Firma Dolce & Salato e specializuar ne prodhimin te produkteve te brumerave, kerkon te punesoje :-Punetore (femer) ne prodhim.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Me dhe pa eksperience pune....
 • Profesioni: Punetore (femer)
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 30/07/2021
Tirane

Pasticeri Dolce Arbi Kerkon Te Punesoje Staf

Kompleksi Halili Pagesa: Me Marreveshje
Pasticeri Dolce Arbi kerkon te punesoje Kamarier/eBanakier/eShitesePunonjes/e pasticerieKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientinTe jene korrekt dhe te perkushtuar ne pu...
 • Profesioni: Kamarier/e,Banakier/e,Shitese,Punonjese Pasticerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Premium Furniture Albania Kerkon Specialit Mobilerie

Tirane ,Prush Pagesa: Me Marreveshje
PremiumfurniturealbaniaKerkon te punesoje Specialist mobilerie me eksperience pune Kriteret : te jete i afte te lexoje dhe zbatoje projektet . Bojaxhi mobilerie me eksperience pune Zmerilues  me eksperience pune Ndihmes me ose pa eksperience ...
 • Profesioni: Specialist Mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier/eKriteret e kandidateve :-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem me stafin -Te jene pozitiv dhe me integritet ne puneOfrohet:-Kushte te mira pune&am...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Himare

Dimitri Restorant Ne Livadhe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e +355 67 519 6777

Livadh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
💥Dimitri Restorant ne Livadhe kerkon te punesoje:-Kamarier/e👉Kerkohet:✓Te kete eksperience pune.✓Te jete serioz dhe korrekt ne pune.✓Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin dhe klientet.👉Ofrohet:✓Kushte te mira pune.✓Pag...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Himare

Camping Kranea Beach Kerkon Te Punesoje Zgarist, Kamarier, Pjatalarese

Livadh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
Camping Kranea Beach kerkon punonjes ne pozicionet e meposhtme:-Zgarist-Kamarier/e (me njohuri te gjuhes anglese ose gjermane).-Pjatalarese ⚫Kerkohet:-Te jene te sjellshem dhe te shkathet.-Kane perparesi kandidatet me eksperience...
 • Profesioni: Zgarist, Kamarier, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Pick Up Fast Food Kerkon Te Punesoj Motorrist

zogu i zi Pagesa: Me Marreveshje
Pick Up Fast Food kerkon te punesoj Motorrist me motorrin e kompanisKriteret e kandidatitTe kete eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te jete korrekt ne punePick Up ofron kushte te mira punePages ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Lulishte 1 Maji Kerkon Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lulishte 1 Maji kerkon te punesoje: -Kamarier/e Bari-Kamarier/e Restoranti-Ndihmes/e Kamarier-Ndihmes/e Picajol.Kriteret e punes:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe serioze ne pune-Te jene korrekt me orarin e pun...
 • Profesioni: Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Durres

Via Hotels Ne Durres Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Sanitare

Plazh, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels ne Durres kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Sanitare◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te  mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Kamarier

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:- KamarierKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania📲📞 Kandidatet...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Kompania Beton Expres Kerkon Te Punesoje Shofer Betonieresh

Autostrada Tirane-Elbasan Pagesa: 60,000 Leke
🚖  Kompania Beton Expres kerkon te punesoje: -Shofer Betonieresh📌Kerkesat:- Kane perparesi kandidatet me ekperience pune.- Te kene patente perkatese per kamion.📌Ofrohet:- Paga 60 000 leke te reja + 250 leke te reja oret shtese.-Kushte s...
 • Profesioni: Shofer Betonieresh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Someg Bakery Pastary Kerkon Kamarier, Shitese

Myslym Shyri, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Someg Bakery Pastary kerkon te punesoje:-Kamarier-Shitese Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune- Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet-Te jete serioze dhe e perkushtuar ndaj punes.-Te kene disponibilitet p...
 • Profesioni: Kamarier, Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Sofra Turke Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Sofra turke kerkon te punesoje:-Pjatalerese🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.⚫Ofrohen : &nbsp...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Sarande

Blue Water Ksamil Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Sanitare

Ksamil, Sarande Pagesa: Me Marreveshje
Blue Water Ksamil kerkon te punesoje:-Ndihmes   Kuzhinier/e-SanitareKerkohet:-Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. -Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me klientet dhe stafin.Ofrohet:-Kushte te mira te punes.-Page te...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiner/e dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Himare

Emily’s Hotel Ne Potam Kerkon Te Punesoje Sanitare

Himare Pagesa: Me Marreveshje
🔔 Emily’s Hotel ne Potam kerkon te punesoje Sanitare 👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca e meparshme perben avantazh.◽Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.◽Deshire per te punuar dhe korrektese ne pune.👉🏻...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Lezhe

💥Amare Hotel Shengjin Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Kamarier/e

Shengjin, Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
💥Amare Hotel Shengjin kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/e✅Kerkohet:👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 👉Te jene te sjellshem d...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Motorrist 3 Vende Te Lira Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Shpallen 3 vende te lira pune si Motorrist per shperndarje pjese kembimi ne Tirane.Kerkohet:-Preferohen me eksperience pune-Personat e interesuar duhet te jene mbi 20 vjec. Ofrohet:- Pagesa nder me te mirat ne tregMos hezitoni te kontaktoni! Auto...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Kerkon Te Punesoje Shitese, Ndihmes Furrxhi

Astir, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri  kerkon te punesoje:-Shitese-Ndihmes Furrxhi👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅ Mosha 18-35 vjec.👉🏻Ofroh...
 • Profesioni: Shitese, Ndihmes Furrxhi
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 01/08/2021
Tirane

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Menaxher, Recepsionite, Kamarier, Barist/e, Sanitare

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje:-Menaxher-Recepsioniste-Kamarier-Barist/e- SanitareKriteret:✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔Te jene serioz dhe etik ne pune.✔Korrektesia dhe aftesite komunikuese perbejne avantazh.✔Recepsion...
 • Profesioni: Menaxher, Recepsionite, Kamarier, Barist/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Sense Restro Lounge Kerkon Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare

Rruga e Sales, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje:-Menaxher/e Stafi-Kamarier/e-Banakier/e-Hostes/e-Sanitare 🔹 Kriteret e punes:- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv dhe te qe...
 • Profesioni: Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

📢📢Kerkohen: Agjent Marketing Me/pa Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💥“Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionin Agjent Marketing ne gjuhet: 🇬🇷Greqisht 🇩🇪Gjermanisht🇪🇸Spanjisht 🇮🇹Italisht 👉🏻Kriteret: ◽️Nivel mesatare i gjuhes perkatese ne komunikim.◽️Me eksper...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Durres

Durres, Ofroj Vend Pune Montator

Spitalle Rruga Miqesia Pagesa: Me Marreveshje
Kompani italiane kerkon te punesoje Montator. Kerkojme korrektesi ne pune dhe ofrojme kushte te mira pune, page te kenaqshme dhe siguracione te paguara. Ndodhemi ne Spitalle "Rruga Miqesia". Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: ...
 • Profesioni: MONTATOR
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/07/2021
Durres

Durres, Ofroj Vend Pune PIEGATOR Per MAKINERI AUTOMATIKE

Spitalle Rruga Miqesia Pagesa: Me Marreveshje
Kompani italiane kerkon te punesoje PIEGATOR per MAKINERI AUTOMATIKE. Kerkojme korrektesi ne pune dhe ofrojme kushte te mira pune, page te kenaqshme dhe siguracione te paguara. Ndodhemi ne Spitalle "Rruga Miqesia". Per me shume informacion...
 • Profesioni: Piegator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/07/2021
Durres

Durres, Ofroj Vend Pune TORNITOR Per MAKINERI CNC

Spitalle Rruga Miqesia Pagesa: Me Marreveshje
Kompani italiane kerkon te punesoje TORNITOR per MAKINERI CNC. Kerkojme korrektesi ne pune dhe ofrojme kushte te mira pune, page te kenaqshme dhe siguracione te paguara. Ndodhemi ne Spitalle "Rruga Miqesia". Per me shume informacion na kon...
 • Profesioni: Tornitor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/07/2021
Durres

Ofroj Pune

Rruga Aleksander Goga Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 01/09/2021
Ofroj pune ne pozicionin e Asistentes Dentare, me kohe te plote. Preferohet te kete mbaruar fakultetin ne degen e Asistences ose Stomatologjise. Te interesuarit te dergojne cv ne nr. ...
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2021
Durres

Nenpunes/e Zyre Operative

Lagjia 4, Rruga Egnatia Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/08/2021
WorkItaly në emër të një Klienti të saj të rëndësishëm Italian Lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: Nënpunës/e zyre operative: -Të d...
 • Profesioni: Nenpunes/e Zyre Operative
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/07/2021
Durres

💥Evo Trade Kerkon Operator/e FOREX : Gjuha Italisht 🇮🇹

Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania Pagesa: 60,000 Leke
📣📣Evo Trade kerkon te punesoj Operator/e Forex ne gjuhen Italiane! 👉🏻Kerkohet: 🗣Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane ne komunikim.〽️Eksperieca perben avantazh. 👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. 🔋Amb...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/07/2021
Durres

Ofroj Vend Pune Magazinier

Rruga Asti Gogoli, Lagja 14, Shkozet, Durres Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/07/2021
ALUFLOR mundeson ndertimin e fasadave te teknologjise se larte, dritareve dhe dyerve duke perdorur sisteme te profileve te aluminit, pajisje te perpunimit, aksesoreve dhe ekspertize teknike te cilesise me te larte. Per me teper ALUFLOR ka vendosur s...
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 07/07/2021
Durres

Kerkese Per Punonjes

Rruga Grigor Durrsaku 3, Durrës, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 31/09/2021
Kerkojme punonjes per nje agjensi reklamash. Te afte te punojne me adezivet, ngjitjen e tyre, banerat, flamujt, ngjitje ne fasade, montim baneri, ngjitje automjetesh. Pagese e kenaqeshme me sigurime dhe te gjitha procedurat sipas ligjeve ne f...
 • Profesioni: Punonjes
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 28/06/2021
Durres

Hotel Restorant Kosova Kerkon Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere Dhe Sanitare

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania Pagesa: 27,000 Leke
Hotel Restorant Kosova kerkon staf:   - Banakiere- Ndihmese- Kuzhiniere - Pastruese   Kriteret e punes:  - Preferohet me eksperience pune  - Te jene te sjellshme, te komunikueshme &nbsp...
 • Profesioni: Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere dhe Pastruese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/06/2021
Durres

Hotel Under The Sea, Gjiri I Lalzit Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e, Picajol, Kamarier/e, San

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Under the Sea kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier/e-Picajol (per furre druri)-Kamarier/e restoranti-SanitareKerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Paraqitja estetike dhe etika ne pune perben avantazh-Energjik, pozitiv dhe k...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e, Picajol, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/06/2021
Durres

Redon Consulting Società Con Sede In Albania Sta Reclutando Contabile

Rruga Iljaz Reka, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Redon Consulting società con sede in Albania sta reclutando per conto di un prestigioso cliente in Italia un contabile per contabilità italiana.Le mansioni previste includono le seguenti attività:- Registrazioni prima nota- Registrazione delle...
 • Profesioni: Contabile
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/06/2021
Durres

Kerkohet Picjer (Picajol). Paga E Mire. Mundesi Banimi.

Sh4, Shkembi i Kavajes, Durrës, Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/06/2021
Kerkohet Picjer (Picajol) ne Durres. Paga e mire. Mundesi banimi. Na kontaktoni ne: ...
 • Profesioni: Picajol (Picjer)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Durres

📣 Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf:-4 Ndihmes Kuzhinier/e-2 Kamarier/e - Sanitare (me kohe te plote)-3 punetore cadre✅Kriteret e punes:- Eksperienca e punes perben avantazh- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem- Te jene pozitiv dhe t...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e,Kamarier/e, Sanitare, punetore cadre
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Durres

Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 Kerkon Punetor Fast Food Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier, Kamari

Bulevardi i Pishave, Golem Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 kerkon te zgjeroje staf:-Punetor fast food- Kuzhinier/e- Ndihmes kuzhinier- Kamarier/e- Sanitare- Picajol✅Kriteret e punes:- Preferohet eksperience pune- Te jene te sjellshem Pagesa shume e kenaqshme dhe ako...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier, Kamarier/e, Picajol dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Durres

Hotel Fari Kerkon Kamarier/e Dhe Sanitare

Golem, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Hotel Fari kerkon Staf ne pozicionet:-Kamarier/e - SanitareKriteret:✔Personat e interesuar duhet te jene te afte dhe te pergjegjshem ne pune.️👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire -Per personat qe jetojne ne rrethe ofrohet akomodimi dhe us...
 • Profesioni: Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/06/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim