🏡

🕵 Online 92 lexues | ⏳ 39 njoftime ne pritje 
Kavaje

Kamarier Bar/ Restorant

Rruga Ismail Qemali, Mali i Robit, Golem Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2021
Te kete eksperience ne pune Bar/ Restorant/ Piceri. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/07/2021
Kavaje

Hotel Kapri Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Picajol, Kamarier/e, Banakier /e Dhe S

Mali i Robit Kavaje Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Kapri kerkon te zgjeroje staf per sezon:-Kuzhinier- Ndihmes kuzhinier - Kamarier/e - Banakier /e- Picajol- Specialist fastfood-i✅Kriteret e punes:- Preferohet eksperience pune- Te jene te sjellshem Pagesa shume e kenaqshme dhe akomodim fal...
 • Profesioni: Kuzhinjer, Ndihmes kuzhinjer Kamarier/e Banakier /e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Kavaje

Bar Restorant Malibu Kerkon Te Zgjeroje Staf

Spille, Kavajë District, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/06/2021
 Bar Restorant Malibu kerkon Staf ne pozicionet:- Kuzhinier/e (zgarist)- Ndihmes/e kuzhinier/e- Banakier/e- Kamarier/e - Pjatalares/e- SanitareKriteret:✔️Eksperience te mepareshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte sh...
 • Profesioni: Kuzhinier/e (zgarist), Ndihmes/e kuzhinier/e, Banakier/e, Kamarier/e, Pjatalares/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/06/2021
Kavaje

Credins Bank Kerkon Te Punesoje : SPORTELIST – ARKETARE / DEGA KAVAJE

Kavajë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/05/2021
Kriteret e nevojshme:·         Diplome ne shkencat  ekonomike, (preferohet  te kete kualifikime pasuniversitar ne shkenca financiare).·         Te kete eksperience pune mbi 1 vit dhe veçanerisht ne pozicionin  e ARKETARES....
 • Profesioni: Sportelist-Arketare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

💥Via Hotels Kerkon Te Punesoje Picajol Druri

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Via Hotels kerkon te punesoje:~Picajol Druri✅Kerkohet:•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.•Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.•Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅Ofrohet:•Kushte te mira pune.•Page e kenaqshme.📍A...
 • Profesioni: Picajol Druri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Pizzeri Napoli Kerkon Picajol

Kamez Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Napoli kerkon te punesoje Picajol Kriteret: ✔️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Kamez, Tirane📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 33 vjec ne pozicionin e Dealer- Crupiere.Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt.👉Kriteret ...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!🔹Pozicioni i punes : ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.👉Kushtet e punes:- Puna eshte me kontrat te rr...
 • Profesioni: Arketare
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Ofron Vende Te Lira Pune Per Vajza Ne Pozicionin E Recepsionistes

Tirane Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana 💫 ofron vende te lira pune per vajza ne pozicionin:1 - Recepsioniste (f)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dh...
 • Profesioni: Recepsioniste (f)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vende te lira pune ne keto pozicione:1 - Kamerier/e (F)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te rejanga kompania. Me bakshishe dhe bonus...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Vlore

Bar Brown Ne Vlore Kerkon Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Brown ne Vlore kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.-Te jene korrekte dhe serioze ne pune.👉🏻Ofrohet:-Paga s...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

📣Your Future In Germany Kerkon Te Punesoje Infermier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Mundesi e shkelqyer punesimi ne Gjermani!🔔Your Future in Germany hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Infermier/e✅✅✅Ekskluzive per INFERMIER/E:📢Oferta speciale vlen deri ne fund te muajt Gusht---🔹Kostoja e nderm...
 • Profesioni: Infermier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Ox Resto Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Ox Resto Lounge hap dyert per here te pare ne Shqiperi si ambjent elitar dhe i vetmi i ketij lloj ne vend.💥Ox Resto Lounge hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Ndihmes Kuzhinier/e🔹Banakier/e🔹Kamarier/e🔹Pjatalarese🔹...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Kamarier/e, Pjatalarese, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht Dhe Fito Deri Ne 1.500€!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht dhe Fito deri ne 1.500€!Fito deri ne 1,500€ (Baze + Bonuse)Nese flisni spanjisht ose italisht ose gjermanisht:😎 Baze 400€ - 600 €😍 Baze + Bounse deri ne 1.500 €✅ Me ose Pa Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Via Hotels Kerkon Te Punesoje Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels kerkon te punesoje:-Recepsionist/e-Sanitare-Mirmbajtes Hoteli◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te sjellshem dhe te...
 • Profesioni: Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Kancelari Papirus, Ofron 1 Vend Pune Ne Pozicionin - SHITESE💥

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
📌 Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - shitese.📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:• Te kene mbaruar arsimin e larte dhe te jene pa angazhime dhe detyrime shkollore.•Te kene njohuri te gjuhes angleze•Te kene njoh...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

TET WINE SHOP Kerkon Shitese

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TET WINE SHOP kerkon shitese me kohe te plote👉 Kriteret e punes per kandidatet :    - Ka perparesi eksperienca ne pune.    - Preferohet te njohe te pakten 1 gjuhe te huaj (Anglisht/Italisht)  ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Call Center Agent

Rruga Arkitekt Kasemi (Brryli)-Tirane Pagesa: 35,000 Leke
📣✅Natura Therapy është një kompani internacionale e cila prodhon dhe shet suplemente ushqimore të cilat janë 100% natyral.Për një periudhë prej 10 vitesh në të gjithë Ballkanin,me produktet me efikasitet të lartë,e cila ka për syn...
 • Profesioni: Call Agent
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

🔈 Punesohuni Tani Dhe Fitoni 650 Euro Baze + 200 Euro Per FTD!

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: 650 Euro
 40 Agjente Closer Italisht-Nivel mbi mesataren i italishtes.-Deshire dhe ambicje per rritje profesionale.Ofrohet:-Bonuse deri ne 200 euro  Kontaktoni per me shume ne Telefon & WhatsApp!...
 • Profesioni: 40 Agjente Closer Italisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣SORRIDIAL KERKON OPERTOR/E OUTBOUND. GJUHA ITALIANE!!!!

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:🗣Opertaor/e Outbound -- Gjuha Italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane. 〽️Eks...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! PART-TIME & FULL-TIME! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬

Tirane Pagesa: 1,000 Euro
✅Broker —> Part Time ose Full Time ( Me/pa eksperience.)Ne gjuhet:🇬🇷 Greqisht🇪🇸 Spanjisht 👉🏻Ofrojme :💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofrua...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht & Team Leader Spanisht / Greqish

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇬🇧 Junior Anglisht (Me eksperience)🇬🇧Team Leader Junior Anglisht ( Me eksperience)📌Kerkohet: 〽️Me eksperience, minimalisht 3 muaj. 🧩Mosha mbi 18 vjec.💸Page baze nga me te kenaqshmet ne treg.⏳Ofrojme munde...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Kavaje

Credins Bank Kerkon Te Punesoje : SPORTELIST – ARKETARE / DEGA KAVAJE

Kavajë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/05/2021
Kriteret e nevojshme:·         Diplome ne shkencat  ekonomike, (preferohet  te kete kualifikime pasuniversitar ne shkenca financiare).·         Te kete eksperience pune mbi 1 vit dhe veçanerisht ne pozicionin  e ARKETARES....
 • Profesioni: Sportelist-Arketare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Kavaje

🧶🧵Bruna T. Fashion Shpall Vende Te Lira Pune ‼️

Kavajë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/03/2021
Bruna T. Fashion kerkon te punesoje:🪡 Modeliste🧵Teknike Prodhimi🗂Ekonomiste/Menaxhere👉Kriteret e aplikuesit:▪️Te kete ekperience te meparshme ne sektorin perkates.👉Ofrojme:▪️Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.📍Adre...
 • Profesioni: Ekonomiste, Teknike Prodhimi, Modeliste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/02/2021
Kavaje

🧶🧵George Alexander Shpk Shpall Vende Te Lira Pune Ne Pozicionin Ekonomiste/Menaxhere.

Rruga Egnatia 2, Kavajë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/12/2020
George Alexander shpk kerkon te punesoje: 🗂Ekonomiste/Menaxhere👉Kriteret e aplikuesit:▪️Te kete ekperience te meparshme ne sektorin perkates.👉Ofrojme:▪️Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.📍Adresa: KavajeJu mirepr...
 • Profesioni: Ekonomiste/menaxhere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim