📅

🕵 Online 108 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje
Lezhe

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhe Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/08/2020
Lezhe

Lezhe , Ofroj Vend Pune Agjent Call Center Si Dhe Closer Ne ITALISHT

Lezhë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kerkohen njerez serioz te cilet kane eksperience ne fushen e call center. Ajo cfare ju sigurojme ne jane kushte te mira punesimi, page dhe bonuse te larta. Kerkohen AGJENTE & CLOSER ne gjuhen italiane. Per me teper informacion rreth punes ...
 • Profesioni: AGJENT
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/07/2020
Lezhe

Restorant Ishulli Patok,Laç Kerkon Te Punesoje Kuzhinier

Laguna Patokut,Laç Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/04/2020
Bar Restorant Ishulli Patok, Laç kerkon te punesoje Kuzhinier me eksperience pune per sezonin 2020.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit ose whatsapp apo direkt ne faqen tone zyrtare te instagramit : restorant_ishulli. ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Lezhe

Ilyonis Constructions : Oferte Punesimi

Shengjin, Prane Hotel Frojd Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 06/05/2020
Kompania Ilyonis Constructions kerkon te punesoje Teknik Ndertimi. Lloji i punes : Full timeKategoria : Ndertim ...
 • Profesioni: Teknik Ndertimi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience  Ne Gjuhen Angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

*Diamond Trade* CERCASI OPERATORI FOREX !!!!!!!

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Diamond Trade* CERCASI OPERATORI FOREX !!!!!!! 📌SI OFFRE - Formazione di altissimo livello (PAGATA) - Ottima Retribuzione fissa (a partire da 500 euro) - Bonus per ogni ftd (fino a 150€ l'uno- Ottime % - Leads nuovi ogni giorn...
 • Profesioni: Operator/e forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Tirane

✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane? ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound. Kompania jone, e perbere nga 7 se...
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/01/2021
Tirane

Kërkohet Senior Web Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kandidatët duhet të kenë: -Aftësi  të shkëlqyera në HTML, CSS, Javascript, Php - Aftësi  të shkëlqyera në Wordpress- Njohuri shumë të mira në servera -Njohuri shumë të mira në SQL server -Eksperiencë të mëparshme në fushë...
 • Profesioni: WEB DEVELOPER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Tirane

📢 Piceri Kombinati Hallall Kerkon Staf ( Djem) 👨🏻‍🍳

Rruga Llambi Bonata, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"Piceri Kombinati Hallall" hap vende te lira pune ne pozicionet:🍕Picajol🌯Fastfudjer🍔Mjeshter Burgeri👉🏻Kerkohet:1. Eksperience e mepareshme pune ne pozicionin perkates.2. Aftesi per te punuar ne grup.3. Seriozitet dhe ...
 • Profesioni: Picajol/Fastfudjer/Mjeshter Burgeri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/01/2021
Tirane

🔔UNIT CENTER KERKON AGJENT SHITJE NE GJUHEN GJERMANE

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Keni vullnet dhe deshirë për të punuar?“Unit Center” është vendi ideal për ju 🔴Kerkojme agjent shitje në gjuhën GjermaneKriteret :✅ Nivel mesatar i gjuhës Gjermane✅ Perben  avantazh eksperienca e mëparshme në shitje✅Dispon...
 • Profesioni: AGJENT SHITJESH
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Tirane

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...
 • Profesioni: Chief Accountant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

📣 UNIT CENTER KERKON AGJENT SHITJESH NE GJUHEN ITALIANE

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 UNIT CENTER kompani lider ne fushen e Telemarketing, ju fton te  beheni pjese e sukuadres  toneKerkojme agjent shitjesh ne gjuhen Italiane Nga ju kerkojme :➡️Nivel mesatar te gjuhes Italiane ➡️Disponibilitet me kohe te plote➡️Aftes...
 • Profesioni: AGJENT SHITJESH
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/01/2021
Tirane

Market Juli Kerkon Te Punesoje Kasier/kasiere.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Market Juli kerkon te punesoje kasier/kasiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poziti...
 • Profesioni: kasier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

Marketing Group Kerkon ACCOUNT MANAGER Italisht

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️"Marketing Group"eshte nje nga kompanite lider ne fushen e telekomunikaciont ku operon prej vitesh suksesshem ne fushaten Forex.Kompania po zgjerohet dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:📌Account Manager.👉🏻Kerkohet: ...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Tirane

📣📣SERENA CALL KERKON AGJENT MARKETING & TEAM LEADER ITALISHT🇮🇹 🇮🇹

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️"Serena Call " kerkon te punesoje agjent marketing dhe team leader ne gjuhen Italiane.👉🏻Kerkohet:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-tim...
 • Profesioni: Agjente Marketing/Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

📣📢Okazion!!!! SI Systems Tech Kerkon AGJENT MARKETING Anglisht/Italisht

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣️"SI Systems Tech"  kompania prestigjoze marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇬🇧Agjent Marketing - Gjuha Angleze 🇮🇹Agjent Marketing- Gjuha Italiane 👉🏻Kerkohet: 1. Eksperience te me pareshme ne fushat...
 • Profesioni: Agjent Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

Hotel Coloesseo Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel colosseo ndodhet ne zemer te nje qyteti te gjalle si Tirana .Ka 4 yje,ku mjediset luksoze perputhen me profesionalizem te nje stafi miqesorI ofrojme klienteve nje sherbim te garantuar per me shume se 17 vite.Hotel Coloesseo kerkon te ...
 • Profesioni: Kamarier restoranti ,Sanitare holli dhe kati
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem ne gjuhen Gjermane si:◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro✔️Japim prioritet personave qe sjellin grupe te formuara parapraki...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Financier-Inxhinier elektrik-Inxhinier Hidroteknik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - T...
 • Profesioni: Financier, inxh elektrik, inxh hidroteknik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

📣 Kerkojme Operatore Greqishte FOREX: Junior/Broker

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Doni te filloni nje pune me te ardhura te larta?👉🏻Cfare ofrojme:💰Paga Junior( Deri ne 500 lek ORA+Bonuse)💰Paga Broker duke filluar nga 500 euro baza+Bonuse◾Ambiente dhe kushte pune shume te mira.◾Kontrate te rregullt me legjisla...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

🗣️ Irish Genius Bar Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🟢Irish Genius Bar kerkon te punesoje: 👉🏻Kamariere femer◽Kriteret e kerkuara:👉🏻Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 👉🏻Te jete e sjellshme dhe korrekte. 👉🏻Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.◽Ofrohet:👉...
 • Profesioni: kamariere femer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Tirane

📣Punesim I Menjehereshem!!!! CALL CENTER KerkonTeam Leader Dhe Operator Italisht

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: 650 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :📌Team Leader📌Operator 👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mbi mesataren  te italishtes.〽️Ekpserience minimalisht tre muaj.👉🏻Ofrohet:💸Page baze 650 euro p...
 • Profesioni: Operator/e Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/01/2021
Tirane

Albanian Redactor Copywriter About Sportsbetting

Albania Pagesa: Me Marreveshje
   I am looking for the albanian redactor, copywriter, for albanian website about sportsbetting and bookmakers online. Experiencies with sportsbetting, sports and writing the articles about it are more than welcome. Please send me Your offer to l...
 • Profesioni: Redactor Copywriter
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/01/2021
Tirane

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pastaria kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier/e - Nd kamarier/e- Kuzhinier- Nd/kuzhinier/e- Pjatalarese🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.  &n...
 • Profesioni: Kamarier/e ,nd kamarier/e , kuzhinier /nd kuzhinier/e,pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/01/2021
Tirane

📣BDM GROUP Kerkon Operator/e Dhe Retention 🇬🇷 🇮🇹 🇩🇪 🇪🇸

Unaza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣"BDM GROUP"  hap vende te lira pune ne pozicionet:◽Greqisht ( Operator/ Retention )◽Italisht ( Operator )◽Spanjisht ( Operator  )◽Gjermanisht ( Operator )📌Kriteret:🗣️Te zoteroje gjuhen perkatese ne nivel mbi mesataren...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Tirane

Kerkohen Broker, Agjent, Team Leader Ne Italisht, Greqisht,Spanjisht Dhe Gjermanisht Me/pa Eksperien

Sheshi Wilson, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
Vende te lira pune.Kerkohen Broker, Agjent, dhe Team Leader per Kompani Investimesh ne gjuhet Italisht, Greqisht, Spanjisht  dhe Gjermanisht me/pa eksperience.👉Kandidatet duhet te kene :- Njohuri te mira te gjuheve Italiane, Greke,Spanjo...
 • Profesioni: Broker,agjent,team leader,general menager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/01/2021
Lezhe

KUZHINIER

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/06/2020
Kerkohet kuzhinier per sezonin e veres ne Blue Mare resort. Paga shume e kenaqshme i perfshire dhe akomodimi. Per me shume kontaktoni ne nr e cel....
 • Profesioni: KUZHINIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Lezhe

KERKOHET RROBAQEPESE (URGJENTE)

Lezhë, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 28/04/2020
Kerkojme rrobaqepese me ose pak eksperience,Rrobaqepsi vetem me gra per RROBA PUNE.Orari 08-16,me pushim gjate dites.E diela pushim.Qyteti Qender Lezhe!Kontakt: ....
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim