340x230    340x230

🏡 mobilje dhe elektroshtepiake

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Tavolina xhami/ druri x 100 karrige lekure/druri x 50 ambazhure mural dhe llampadare te madhesive te ndrryshme x400 ambazhure tavani x21 piktura te medha te realizuara me korniza x39 zbukurime d...
24/11/2022 22:30

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet pianure me induksion model inno slide 2100 me 1 sy. funksione me prekje. prodhim orgjinal gjerman. e re dhe e pa perdorur. masat 290x62x360 mm, fuqia 2000 w, pesha 2.5 kg, tensioni 220-240 v 50...
22/11/2022 14:02

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shitet krevat druri italian per femije nga 0 deri ne 7 vjec, sebashku me dyshek per krevatin, jorgan e set carcafesh dhe mbrojtese rreth e rrotull krevatit per te mbrojtur femijen i markes bluemarine....
13/11/2022 07:25

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Shitet një komplet i përbërë nga një divan trevendësh, një divan dyvendësh dhe dy kolltukë. ky komplet modern është mbrojtur me një veshje tjetër dhe nuk ka njolla apo dëmtime. dy ...
27/10/2022 17:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✨ mobileri arjaniblejme dhe shesim mobilje te perdoruradhoma gjumi-kuzhina-kende-kolltuqe-divanetavolina-minibare-soba-frigorifer-lavatricemarrim porosi per kuzhina te reja📲 per me shume informac...
24/10/2022 20:05

Zona: Fresku/Linze
Ngjyre pana dhe kafe. materiali eshte drru! ka pjesen e mbajtjes se televizorit dhe pjesen e minibarit. shitet dhe nje minibar me vete, i cili kushton 150 euro. ...
18/10/2022 22:32

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shiten karrige austriake te reja. jane nga druri i ahut, jashtzakonisht cilesore, te bukura dhe elegante. ...
17/10/2022 20:40

Zona: Fresku/Linze
Dhome gjumi per femije, 2 dollap, skricani dhe krevati. kapaket e dollave jane drru. ngjyre e bardhe me lejla. ...
16/10/2022 09:41

Tirane - Kend

Zona: Fresku/Linze
Kend ngjyre vishnje! ...
16/10/2022 09:35

Zona: Don Bosko
Shitet frigorifer arkë ngrirës. me përmasa 135cm x 68cm x 88 cm. si në foto dhe në gjendje shumë të mirë pune! për më shumë informacion apo për ta parë live kontaktoni në nr 0698374768 ...
09/10/2022 14:41

Zona: Laprake
Dere me veshje pvc me kase dhe fashature mdf e drejt. brenda permasave 215*90*16 cm. cmim oferte per sasi mbi 3 cope. transport dhe montim te perfshire brenda tiranes dhe durrsit. ...
24/09/2022 09:45

Zona: Qender
📢 shitet dollapi me gjithe koka per arsye mosperdorimi !📌 kokat jane te cmontuara✅ cilesia shume e mire dhe dollapi eshte i paperdorur📍 adresa: lagjia 28 nentori, vlore💰 cmimi i dollapit...
17/09/2022 18:24

Shkoder - Kend Divaneve

Zona: Zone Periferike
Kend divanash klasik. ne gjendje shum te mire. ...
09/09/2022 15:49

Tirane - Kolltuk Tek

Zona: Komuna e parisit
Shes 2 kolltuke tek lekure...
25/08/2022 16:52

Zona: Komuna e parisit
Shes komo dhome gjumi per femije, shume cilesore, 107 x 50...
25/08/2022 16:25

Tirane - Shes Komo

Zona: Komuna e parisit
Shes komo dhome gjumi italiane, cilesi shume e mire, pasqyre cilesore...
25/08/2022 16:21

Zona: Komuna e parisit
Shes krevat kanape 120 x 200, veshjet anesore lekure, me sirtar poshte 145 x 50, strukture druri...
25/08/2022 16:06

Zona: Zone Periferike
Shitendhenbsp; elektroshtepiake te ndryshme si:dhenbsp;- kend 50.000 leke te reja-frigorifer 15.000 leke te reja-lavatrice 15.000 leke te rejadhenbsp;-tavolina televizorit 15.000 leke te reja-tavolina...
16/08/2022 10:46

Zona: Fresku/Linze
Tavolina me 4 karriget jane gjendje te mire....
02/08/2022 18:11

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
E perdorur ...
26/07/2022 13:03

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim