OKAZION!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 24/11/2022 22:30 Post ID: 91937


Pagesa 15,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa Rruga Petro Korcari, Tirana, Albania - Harta
Lexime 77

Tavolina xhami/ druri x 100
Karrige lekure/druri x 50
Ambazhure mural dhe llampadare te madhesive te ndrryshme x400
Ambazhure tavani x21
Piktura te medha te realizuara me korniza x39
Zbukurime dekorative per ambjente te jashtme x500