SHITET PIANURE ME INDUKSION model INNO SLIDE 2100 me NJE SY. Funksione me prekje. Prodhim Gjerman. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 22/11/2022 14:02 Post ID: 91562


Pagesa 99 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 58

SHITET PIANURE ME INDUKSION model INNO SLIDE 2100 me 1 SY. Funksione me prekje. Prodhim orgjinal Gjerman. E re dhe e pa perdorur. Masat 290x62x360 mm, Fuqia 2000 W, Pesha 2.5 Kg, Tensioni 220-240 V 50/60 Hz. Me 6 pozicione per temperaturen e pianures. Me llambe sinjali per oren, temperaturen etj. Ekonomike ne kursimin e energjise. Praktike ne guzhina te vogla, per gatime te shpejta dhe per kamping.