Shitet krevat druri italian per femije bashke me dyshek e aksesore, ne gjendje shunme te mire Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 13/11/2022 07:25 Post ID: 90328


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 77

Shitet krevat druri italian per femije nga 0 deri ne 7 vjec, sebashku me dyshek per krevatin, jorgan e set carcafesh dhe mbrojtese rreth e rrotull krevatit per te mbrojtur femijen i markes Bluemarine. Krevati dhe dysheku jane ne gjendje shume te mire, jane perdorur shume pak. Cmimi origjinal i blerjes i te gjithe produketeve ka qene 450 euro.