Shitet mbajtese televizori Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 18/10/2022 22:32 Post ID: 87124


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Dalip Topi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 163

Ngjyre pana dhe kafe. Materiali eshte drru! Ka pjesen e mbajtjes se televizorit dhe pjesen e minibarit.
Shitet dhe nje minibar me vete, i cili kushton 150 euro.