Dhome gjumi per femije Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 16/10/2022 09:41 Post ID: 86766


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Dalip Topi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 180

Dhome gjumi per femije, 2 dollap, skricani dhe krevati. Kapaket e dollave jane drru. Ngjyre e bardhe me lejla.