Mobilieri Arjani, Blejme-Shesim mobilje te perdorura Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 24/10/2022 20:05 Post ID: 86445


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Selvia - Harta
Lexime 917

Mobileri Arjani

Blejme & Shesim mobilje te perdorura

Dhoma gjumi-Kuzhina-Kende-Kolltuqe-Divane

Tavolina-Minibare-Soba-Frigorifer-Lavatrice

Marrim porosi per kuzhina te reja

📲 Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: