Shitet frigorifer arke ngrires Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 09/10/2022 14:41 Post ID: 85782


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Albanopoli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 119

Shitet frigorifer arkë ngrirës. Me përmasa 135cm x 68cm x 88 cm. Si në foto dhe në gjendje shumë të mirë pune!
Për më shumë informacion apo për ta parë live kontaktoni në nr /