Dyer te brendshme ne OFERTE te limituar! Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 24/09/2022 09:45 Post ID: 83755


Pagesa 199 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Pavarsia, Tirana, Albania - Harta
Lexime 152

Dere me veshje pvc me kase dhe fashature mdf e drejt.
Brenda permasave 215*90*16 cm.
Cmim oferte per sasi mbi 3 cope.
Transport dhe montim te perfshire brenda Tiranes dhe Durrsit.