Shitet Dollap me gjithe koka 60 000 leke Vlore

Mobilje dhe Elektroshtepiake 17/09/2022 18:24 Post ID: 82417


Pagesa 60,000 Leke
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Vlore, Albania - Harta
Lexime 505

📢 Shitet dollapi me gjithe koka per arsye mosperdorimi !

📌 Kokat jane te cmontuara

✅ Cilesia shume e mire dhe dollapi eshte i paperdorur

📍 Adresa: Lagjia 28 Nentori, Vlore

💰 Cmimi i dollapit, 60 000 leke

📞📲 Per me teper informacione kontaktoni ne numrin e telefonit !