Shes komplet tavoline me karrige Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 02/08/2022 18:11 Post ID: 77232


Pagesa 35,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Kristaq Antoniu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 285

Tavolina me 4 karriget jane gjendje te mire.