🏡 mirmbajtje ambjenti

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 1 pending ADV
Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme sherbime dhe mirembajtje :   hidraulike,  paisje shtepiake   teknik kondicioneri  teknik lavatriceje  instalim riparim kondicioneri  teknik elektro-shtepiake  teknik lavastovilje ...
03/10/2023 09:57

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme sherbime💠ne familje per riparim elektroshtepiake te medha➡️dhenbsp; si lavatrice, frigorifera dhe soba✔️ japim garanci per cdo pjese qe nderrohet🙂 si dhe korrektesi per punen...
03/10/2023 09:56

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👉 cleaning general ofron sherbim pastrimi profesional, me makineri te kohes dhe detergjente eco friendly per nje pastrim cilesor dhe higjenik. ofrojme sherbim pastrimi per shtepi, vila apo biznese ...
03/10/2023 09:39

Zona: Qender
🚃🔦  sherbime hidraulike elektrike✅ montim, riparim, instalim te paisjeve:💠 hidraulike💠 elektrike💠 elektroshtepiake💠 sherbime ndihmese✔️ ofrojme bashkpunim me kompani te ndrys...
02/10/2023 17:54

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Zgjidhe cdo problem me ambjentin tend te ri me nje numer telefoni: ofrohen sherbime profesionale ne grupet e punes si meposhte: -instalime elektrike -instalime hidraulike -patinim dhe lyerje -p...
02/10/2023 12:24

Zona: Brryli
👩‍🔧 hidraulik 24 ore i disponueshem ne tirane.📲 telefononi per te marre sherbimin e kerkuar ne shtepine apo ne ambientet e zyres tuaj gjate gjithe kohes.✅ ofrojme sherbimet: 💠 evidento...
02/10/2023 12:21

Zona: Zone Periferike
👷‍♂️ punime gipsi belgips✅ ju ofron:💠 punime gipsi💠 patinime te mureve💠 lyerje te ambienteve jashte dhe brenda💠 sugjerime teknikedhenbsp;✔️ cilesi te punimeve📍 adresa:dhe...
02/10/2023 12:10

Zona: Don Bosko
Shitje kondicioner te perdorur dhe te rinj shtrim linje tuba per kondicioneri. ...
02/10/2023 12:06

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
🧹🧽 kompani me një eksperiencë disa vjecare në fushën e pastrimit, me një staf të kualifikuar,përshtatet lehtësisht me nevojat e klientit për një ambjent të pastër, qoftë shtëpi, vi...
02/10/2023 11:06

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📌teknik me eksperience pune prej 17 vitesh :   frigoriferi dhe kondicioner   instalimidhe riparim kondicioneri   riparime frigoriferike dhe ato industriale   dhoma frigoriferike 📍   ad...
02/10/2023 10:50

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🌸kompani gjelberimi✅ dizenjojme, ndertojme dhe mirembajme kopshtin dhe oborrin tuaj me cilesi dhe garanci fale eksperiencen tone shume vjecaredhenbsp;✔️ ofrojme sherbimet e meposhtme:💠 mir...
30/09/2023 13:40

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
✔  ofrojme sherbime si me poshte: ▪  teknik kondicioneri▪  teknik lavatrice ▪  instalim kondicioneri ▪  teknik elektro-shtepiake▪  teknik lavastovilje▪  teknik furre▪  tekni...
30/09/2023 10:43

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Hidraulike selmani ju vjen ne ndihme te gjithe klienteve te saj qe kane probleme riparimi apo montimi te paisjeve hidraulike me nje shpejtesi maksimale, duke ofruar vetem pune korrekte dhe cilesore.fa...
28/09/2023 10:31

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
👨‍🔧 super tekniku➡️ eshte nje kompani inovative e mirembajtjes dhe riparimit per sistemet elektike, hidraulike dhe per te gjitha paisjet elektroshtepiake ✅ sherbimet qe ofrohen nga speci...
27/09/2023 09:12

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✅dhenbsp;dhenbsp;ofrojme:💠 lyerje me boje💠 lyerje shtepie 💠 lyerje fasade💠 ambiente tregetare 💠 stukime💠 patinimedhenbsp;➡️ zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires .➡️ l...
25/09/2023 16:28

Zona: Qender
🔧 hidraulik dhe elekrticist✅ ofron sherbime per:💠 montim kondicioneresh💠 montimi te dritave led ne cdo vend💠 instalime elektrike💠 montime ambazhuresh dhe spote etj.💠 instalime te n...
25/09/2023 14:38

Zona: Plepa
⏩ pllakaxhi me nje eksperience te gjate jashte shtetit ➡️ llojet e pllakave qe perdorim jane sipas deshires se klientit.✔️ eksperience 20 vjecare ne kete fushe brenda dhe jashte vendit.💰...
25/09/2023 09:46

Zona: Fresku/Linze
⏩ punime gips💠 bej punime me karton-xhez💠tavane te varura💠 mure ndarese, 💠 vendosje kornizash allcie ne tavane etj. ➡️ eksperienca prej 20 e ca vite pune kerkon cilesi dhe angazhime ...
21/09/2023 14:30

Zona: Qender
🔧 sherbime elektrike dhe hidraulike ne shtepi📌 ofrojme sherbime elektrike dhe hidraulike ne shtepine tuaj kudo ndodheni. ✔️ju garatntojme nje pune te paster dhe korrektesi te larte, cdo gje...
20/09/2023 10:00

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje