Bojaxhi Mobiljesh ofron sherbim Lyerje per te gjitha llojet e mobilieve Tirane

Mirmbajtje Ambjenti 01/09/2022 22:28 Post ID: 75813


Pagesa 70 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 121

🖌️ Bojaxhi Mobiljesh

✅ Ofrojme lyerje te te gjitha llojeve te mobilieve

✔️Punime cilesore , cmime te mira dhe korrektesi.

👉Cilesi dhe profesionalizem

📍 Adresa: Rruga Siri Kodra, Tirane

📲 Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit!

Ju faleminderit!