340x230    340x230

🏡 marketing manager

🕵 Online 53 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje

📄 Copywriter

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Copywriter
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2022
Bulevardi Gjergj Fishta, Qendra Alpas, Nr 146, Kati 7, Nr 22, Tiranë 1001 ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/10/2022

📄 📣Punesohu Menjehere Ne Inova Recruitment!!! Kerkon Account Manager Italisht/ Gjermanisht 🇩🇪 🇮🇹

Pagesa: Me Marreveshje,
 • Profesioni: Account Manager
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/03/2021
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
💥"Inova Recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Account Manager - Gjuha Italiane ◻️Account Manager - Gjuha Gjermane 👉🏻Ofrohet:⚡Hot Traffic cdo dite.💸Page baze deri... Kontakt

📣Kerkohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Recepsionist/e

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik dhe Recepsionist/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Recepsionist/e✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:▪ Njohes te mire te gjuhes▪dhenbsp;Me eksperience mbi 6 muaj ne call center▪dhenbsp;Me aftesidhenbsp;te mirad... Kontakt

Prohealth Kerkon Te Punesoje Operatore Te Gjuhes Italiane Sherbim Klienti (femra) Per Turizem Mjekesor

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 22/11/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania

V.L.A.GROUP Cerca 15 Operatori E Una Team Leader Con Esperienza Per Noto Brand Telefonico

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
⏩ V.L.A.GROUP con sede a TIRANA Cerca 15 operatori e una team leader con esperienza per noto brand telefonico. 📌 Stanco di convincere un cliente??? Ecco la soluzione! 💰 350 leke a ora piu’ 2000 leke a contratto attivo piu’ gare di produz... Kontakt

Call Center Agent (m/w/d) Gjermanisht

Pagesa: 900 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/11/2022
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
⏩ Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit ✅ Deine Benefits: 💰 900€ brutto zzgl. attraktiver Provision⏳ Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit📈 Chance auf Wechse... Kontakt

Kerkojme Agjent Call Center (m/f/d) Me Kohe Te Plote ITALISHT

Pagesa: 1,500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent/e
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 17/11/2022
Unaza RE , Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023
📢 Jemi duke kerkuar Agjente Call Center (m/f/d) per gjuhen italiane⏩dhenbsp;Kriteret e pozicionit te punes:dhenbsp;📈 Niveli gjuhes Italiane shume i miredhenbsp;dhenbsp;⚡ Te jene korrekte duke respektuar rregullat dhe politikat e kompanise.... Kontakt

Keshillim Klienti (m/f/d) Gjermanisht

Pagesa: 900 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania
⏩ Per vendndodhjen tone Avedo Tirana, ju kerkojme si Keshillim klienti (m/f/d) me kohe te pjesshme/te plote. ✅ Perfitimet tuaja:💰 Rroge Baze prej 900 € Brutto plus Provisione ne baze te Performances⏳ Pune e sigurt me kohe te plote ose te... Kontakt

ALO PRONTO S.R.L Eshte Duke Rekrutuar Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 150,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent Marketingu
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Don Bosko, pranë Viva Market , Tiranë
⏩📞 ALO PRONTO S.R.L eshte duke rekrutuar:👨‍💼 Konsulent Marketingu ne gjuhen Italiane 📌 Fushata per sherbime emergjente si: Idraulico, Elettricista, Fabbro.✅ Kriteret: 1. Njohuri te mira te gjuhes Italiane (niveli i gjuhes B2, C... Kontakt

Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part Time

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part time :)📌 Nese doni te permiresoni ambientin ku punoni , motivoheni dhe per me teper te vleresoheni per punen tuaj, kompania jone eshte ne kerkim te agjenteve per gjuhet e meposhtme , Spanjishtja perben p... Kontakt

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste (F) Me Eksperience

Pagesa: 800 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Estetiste F
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
⏩ White Dental dheamp; Aesthetics ofron mundesi punesimi:👩‍💼 Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te fytyres✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te mep... Kontakt

Lezet Te Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere)

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakiere dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere)
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Kalaja e Tiranes
⏩ Lezetdhenbsp;te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje:-Banakiere-Lavapjatese (Nd.Banakiere)✅Kriteret e punes :dhenbsp;dhenbsp;💼Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshmedhenbsp; punedhenbsp;😊Te jete e sjellsheme me stafin dhe kl... Kontakt

Vio Fit Studio Palester Kerkon Nje Asistente Instruktor Fitnessi (Femer)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
 • Profesioni: Asistente instruktor fitnessi
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Stadiumi Air Albania, Tirane
⏩ Vio Fit Studio Palester kerkon nje Asistente instruktor fitnessi (Femer)✨ Preferohet mosha 20 -35 vjec📌Prioritet do kene ata persona qe disponojne  certifikata ose diploma mbi edukimin fizik por dhe ata qe jane entuziast fitnessi dhe qe ka... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ... Kontakt

Bar Twiga Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier (qe Ti Beje Te Dyja)

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier dhe Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
💥 Bar Twiga kerkon te punesoje: 👨‍💼 Kamarier dhe Banakier (qe ti beje te dyja)⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkath... Kontakt

Big Market Kerkon Te Punesoje Punetore Ne Market, Djem

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punetor ne Market, djem
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩Big Market kerkon te punesoje:dhenbsp;👨‍💼 Punetore ne Market, djem✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen 50 Operatore Call Center Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 20/11/2022
Qender, Tirane
📢 Oferte pune ne gjuhen italiane!📌 Kerkojme te rekrutojme urgjent 50 Operatore Call centre per nje fushate te re start up dhe me mundesi per disa pozicione pune vakant. ✅ Kerkohet: 📈 Njohuri te gjuhes Italiane, dhe me eksperience te mep... Kontakt

Kerkojme Agjente Telefonik Per Gjuhen Gjermane Dhe Angleze

Pagesa: 400 Euro, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Bulevardi Zogu i I, Tirane, Shqiperi
😊 Kerkojme Agjente Telefonik per gjuhen Gjermane dhe Angleze!✅Eksperience te meparshme ne fushatat Forex / Recupero.📌Orari : Part-time ose Full-time (6-8h)💰Paga mujore duke filluar nga 400€‎ ne muaj , +12% Bonus per cdo FTD.📍Adresa... Kontakt

Piano-Bar-Elysee Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakiere Dhe Hostess

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakiere dhe Hostess
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga George W Bush, Tirana, Albania
⏩Piano-Bar-Elysee kerkon te punesoje: ☕ Kamarier/e🍸 Banakiere👩‍💼 Hostess✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Kamarier Restoranti, Kamarier Bari, Kasiere Dhe Sanitare

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier restoranti, Kamarier Bari, Kasiere dhe Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
⏩ Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje👨‍💼 Kamarier restoranti☕ Kamarier Bar-i💻 Kasiere per Tabako Shop🙋‍♀️ Sanitare✅ Kriteret e punes:🧰 Kanditat me eksperiece te meparshme punedhenbsp;😊 Te jene te sjellshem me stafin d... Kontakt

Novem Center Kerkon Te Punesoje Agjent Financiar Njohes Te Gjuhes Angleze

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Financiar
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
⏩ Novem Center kerkon te punesoje:-Agjent Financiar njohes te gjuhes Angleze✅Ofrohet:💰 Pagese baze qe nis nga 500€ neto;💸 Bonuse ditore, javore, mujore;🍀Ambjente komode, staf mikprites;😊Kushte shume te mira pune, (Warm Leads, Premi... Kontakt

Nom Nom Food'n More Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa: 39,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiniere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
⏩Nom Nom Food'n More kerkon te punesoje:dhenbsp;-Ndihmes kuzhiniere✅Kriteret e punes:▪ Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;▪dhenbsp;Te kene perkushtim gjate orarit te punes▪dhenbsp;Te jene te shkathet dhe me e... Kontakt

Rozafa Ne TEG Kerkon Te Punesoje Shitese Peshku

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese Peshku
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/11/2022
TEG, Tirane, Albania
⏩Rozafa kerkon te punesoje: 👩‍💼🐠 Shitese peshku✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰P... Kontakt

Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhinier, Ndihmes kuzhinier, Lavapjates, Kamarier/e dhe Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
41 3199348449707,19 8035297393799
⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:👨‍🍳 Kuzhinier🙋‍♂️Ndihmes kuzhinier🙋‍♀️ Lavapjates🍸 Kamarier/e🙎‍♀️ Sanitare✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te... Kontakt

📣 Kerkohen Te Punesohen: Administrator Dhe Punëtor Magazine Me Aftësi Për Të Përdorur Pirunin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Administrator, Punëtor magazine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Durrës, Albania
📣 Volevo assumere:1. Ruolo: Amministrazione-Esperienza di almeno 2 anni in ambito contabile e conoscenza in materia doganale, conoscenza della lingua italiana. -Si occuperà di seguire le importazioni/esportazioni di materiale proveniente sia da... Kontakt

📣Call Center ,Ofrohen Vende Pune Si Operator/e Ne Gjuhen Angleze Dhe Team Leader + Operator/e Ne Gjuhen Spanjisht

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
📣 Ofrohen vende pune si:-Operator/e (Call Center gjuha Angleze)-Team Leader (Call Center gjuha Spanjisht)-Operator/e (Call Center Spanjisht)✅Kriteret e punes:⌛ DISPONIBILITET VETEM FULL TIME- Me ose pa eksperience te meparshme pune- Njohuri s... Kontakt

Florum Bar-Snack Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
⏩ Florum Bar-Snack kerkon te punesoje:- Banakier/e me eksperience per turnin e pasditesdhenbsp;- Kamarier/edhenbsp;per turnin e pasditesdhenbsp;⏳ Orari 15:00 - 23:00dhenbsp;✅Kriteret e punes:🙋‍♀️ Kanditate me ose pa eksperience te mep... Kontakt

Kerkohen Operatore Telefonike Per Call Center Ne Spanjisht, Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Tirana, Albania

📄 ✈️Mega Travel Kerkon Te Punesoje Punonjese Ne Agjensi Udhetimesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
 • Profesioni: Punonjese ne agjensi udhetimesh
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
✈️Mega Travel kerkon te punesoje: -Punonjese ne agjensi udhetimesh✅Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:-Te kete eksperience te meparshme pune- Te kete njohuri te gjuheve te huaja- Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pu... Kontakt

📄 Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part Time

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part time :)📌 Nese doni te permiresoni ambientin ku punoni , motivoheni dhe per me teper te vleresoheni per punen tuaj, kompania jone eshte ne kerkim te agjenteve per gjuhet e meposhtme , Spanjishtja perben p... Kontakt

📄 Qelbanix Store Kerkon Te Punesoje Staf Per Social Media

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Social media manager
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
⏭️ Qelbanix store kerkon te punesoje:dhenbsp;📲 Staf per social media📌 Nese je kreative, te pelqen moda dhe puna me rrjetet sociale atehere te ftojme te aplikosh per kete pozicion pune.dhenbsp;✅ Ofrohet:dhenbsp;⏳ Koha e punes: 6 ore me ... Kontakt

📄 Mundesi Punesimi! FUTURE HOME Kerkon Konsulente Imobiliare!

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulentë Imobiliarë
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 26/11/2022
Ali Demi
Tiranë, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e.FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe imobiliare Shqipëtare.Ndërkohë që forcojmë pozicionin tonë në Shqipëri si kompani lider në ofrimin e shërbimeve imobiliare, ne po zgjerojmë... Kontakt

📄 HrMasteral Albania Kërkon Të Punësojë: Menaxher/e Dyqani - Vegla Pune

Pagesa: 65,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
⏩ HrMasteral Albania Kerkon të punësojë: Menaxher/e Dyqani - Vegla pune✅ Detyrat e përgjegjësitë:▪ Të menaxhojë shitjet e veglave të punës▪ Të dijë programet bazë të kompjuterit: Word dhe Excel▪ Të dijë të mbajë... Kontakt

📄 Ideal Home Real Estate Kerkon Te Punesoje Asistente

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Asistente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
 ✅Ideal Home Real Estate kerkon te punesoje:👩🏻‍💼Asistente dhe agjente imobilare✅Kerkohet:🗣 Të jetë e komunikueshme dhe e sjellshme😊 Të ketë vullnet dhe entuziazëm për të punuar📌 Me/ Pa eksperiencë✅ Arsimim Bazë⌛... Kontakt

📄 Argjiro GROUP Kerkon Te Punesoje Menaxher Per Filialin Tirane

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
dhenbsp;✅Argjiro GROUP kerkon te punesoje :👨🏻‍💼Menaxhere✅Detyrat:▪ Përgjegjëgjës për hyrjen dhe daljen e mallrave, inventarizimin sipas dokumentacionit të ardhur nga destinacione të ndryshme.▪ Verifikon sasitë dhe gjendjen ... Kontakt

📄 Expocity Albania Kerkon Te Punesoje Asistent Projekt Manaxher

Pagesa: 45 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: asistent projekt manaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Autostrada Tirane Durres
✅Expocity Albania kerkon te punesoje ♦ Asistent Projekt Manaxher✅Pergjegjesite :📞 Kontakton të gjithë klientët e synuar me qëllim prezantimin e projekteve dhe/ose aktiviteteve ekspozuese, duke theksuar                    pë... Kontakt

📄 CONAD Kerkon Te Punesoje Kasiere, Sistemues, Kasap Dhe Punonjes Ne Repartin E Produkteve Te Fresketa

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Sistemues, Kasap dhe Punonjës
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirane, Albania
📢CONAD rrjeti me i madh i Supermarketeve, ne Shqiperi kerkon te punesoje: 📠 Kasiere✨ Sistemues🔪 Kasap🍎 Punonjes ne repartin e produkteve te fresketa⏩ Kriteret baze qe duhet te plotesojne kandidatet per keto pozicione jane:⏳ Mosha ... Kontakt

📄 Tirana International Airport SHPK (“TIA”) Kërkon Të Punësojë: INXHINIER MEKANIK PER SISTEMET HVAC

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Inxhinier Mekanik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
⏩ Tirana International Airport SHPK (“TIA”) kërkon të punësojë:dhenbsp;INXHINIER MEKANIK PER SISTEMET HVAC▶DETYRAT:▪ Kontrollon dhe certifikon projektet mekanike dhe HVAC te Aeroportit Nderkombetar te Tiranes ‟Nene Tereza”▪ Monit... Kontakt

✈️Mega Travel Kerkon Te Punesoje Punonjese Ne Agjensi Udhetimesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
 • Profesioni: Punonjese ne agjensi udhetimesh
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
✈️Mega Travel kerkon te punesoje: -Punonjese ne agjensi udhetimesh✅Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:-Te kete eksperience te meparshme pune- Te kete njohuri te gjuheve te huaja- Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pu... Kontakt

Beauty.eden Kerkon Te Punesoje Parukiere Estetiste

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: parukiere estetiste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania

Rutz Company Is Looking For A React Native Code Developer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: React Native Code Developer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2022
Tirana, Albania
⏩ We are looking for a React Native Code Developer, for an app we're working with, here in Albania. The ideal candidate requirements would include to be fluent with:-Html-Css-React native-Android -iOS-English📲📞📩 If you meet these require... Kontakt

Bar Provinca Kerkon Te Punesoje Kamarier/Kamariere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
📢 Bar Provinca kerkon te punesoje: ☕ Kamarier / Kamariere⏩ Kriteret e kandidateve:✅ Me ose pa eksperience te meparshme pune🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafi... Kontakt

HOTEL COMFORT BY BLUMARE Kerkon Te Zgjeroje Stafin Me Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e dhe Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
⏩HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te zgjeroje stafin me :-Banakier/e-Kamarier/e✅Kriteret e kandidateve :-Me ose pa eksperience te meparshme pune-Te jenedhenbsp; etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shum... Kontakt

Eurodenta (materiale Dentare) Kerkon Te Punesoje Korrier Per Shperndarje Me Motorr

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance
 • Profesioni: Korrier me Motor
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2022
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
📢 Eurodenta (materiale dentare) kerkon te punesoje:dhenbsp;🙋‍♂️dhenbsp;Korrier per shperndarje me motorr⏩Momentalisht po kerkojme per nje shperndares/motorrist (TURN I PARE) per materiale dentare nga kompania Eurodenta. Jemi lider ne t... Kontakt

Furre Buke & Pasticeri MonoMia Kerkon Te Zgjeroje Stafin.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/11/2022
Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T Fultz”, prane Intermedica
Furredhenbsp;Buke dheamp; Pasticeri MonoMia kerkon te punesoje SHITESEdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofroh... Kontakt

Agjent Udhetimesh Me/Pa Eksperience

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: AGJENT UDHETIMESH
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023
⏩ "Top Seven " ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin:👩‍💼👨‍💼  Agjent Udhetimesh Me/Pa Eksperience ( F/M)¨✅ Kerkesat Kryesore:🎓 Te kete perfunduar studimet universitare:⏳ Te jete e disponueshme per te ... Kontakt

Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Punonjese Zyre Ne Agjensi Turistike

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punonjese
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 20/11/2022
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 04/03/2023
⏩ Kerkohet te punesohet Punonjese zyre ne Agjensi Turistike:✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:▪ Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze▪ Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes▪ Te kene eksperience te ... Kontakt

Furre Pasticeri Dumrea Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
🥐 Furre Pasticeri Dumrea kerkon te punesoje: 👩‍💼 Shitese⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate ... Kontakt

Glassgo Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
💥 Glassgo Lounge kerkon te punesoje: ☕ Kamarier/e⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale ⏳ D... Kontakt

Bar Kafe Harry Fulz Kerkon Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/12/2022
⏩ Bar Kafe Harry Fulz  kerkon te punesoje:🍸 Kamarier/e ✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pagesa e... Kontakt

Fast Food Piceri ATENEO Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: -Punonjes/e Fast Food -Motorrist -Krepier/e -Sanitare -Picier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
⏩Fast Food Piceri ATENEO kerkon te punesoje:-Punonjes/e Fast Food-Motorrist-Krepier/e-Sanitare-Picier/e✅Kriteret e kandidateve :-Te kene eksperience te meparshme pune-Te jene  etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohe... Kontakt

Wood Green Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere

Pagesa: 300 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/11/2022
Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
☕ Wood Green Bar kerkon te punesoje:dhenbsp;👩‍💼dhenbsp;Kamariere⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♀️ Te jene te rregullt dhe me etik ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkus... Kontakt

MODE WEST Kerkon Te Punesoje Shofer Per Shperndarje Veshjesh

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance
 • Profesioni: Shofer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/11/2022
Autostrada Tirane-Durres
⚡ MODE WEST kerkon te  punesoje:🚗 Shofer per shperndarje veshjesh✅Kerkohet:🔷 -Pergjegjesi ne procesin e punes🔷-Te kete patente te klasit B 🔷-Te kete njohuri per qytetin e Tiranes💰 Pagesa e kenaqshme📨E-mail : [email protected] Kontakt

Account Manager In Transportation Industry

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Account Manager
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 17/11/2022
Rruga Bedri Xhomo, Elbasan, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/02/2023
Interlane Albania is looking for potential candidates for the below role. The Account Manager role assumes responsibility for client relationships and sales within Interlane. You are responsible for managing and handling current clients, as wel... Kontakt

📣 Ofrohen Vende Pune Ne Belgjike Ne Kantier Ndertimi

Pagesa: 1,400 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: 2 - Skavatorist deri 2.5 ton 4- Shtrues pllakash ne trotuar (punime rruge) 2 - Puntore krahu per hapje gropash.
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Tirana, Albania
📣 Ofrohen vende pune ne Belgjike ne kantier ndertimi si: 2 - Skavatorist deri 2.5 ton 4- Shtrues pllakash ne trotuar (punime rruge) 2 - Puntore krahu per hapje gropash.✅ Ofrohet:🍀Mundesi per letrat nga Polonia/Sllovenia dhe me pas ne kant... Kontakt

Azalea Aesthetic Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog Dhe Laborant Dentar

Pagesa: 2,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog dhe Laborant dentar
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Lushnjë, Albania
🦷 Azalea Aesthetic ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog🔬Laborant dentar (design ose protezist)✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte d... Kontakt

Alsig Po Kërkon Te Punesoje Shofer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shofer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Autostrada Tirane - Durres, QTU
📢 Alsig po kërkon te punesoje:👨‍💼 Shofer✅ Kriteret që duhet të zotërojë :📑 Të jetë i pajisur me çertifikatë si punonjës sherbimi certifikatë 🚘 Të jetë jetë i paisur me patentë makine ⚡ Të kete disponibilitet p... Kontakt

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Praktike/Intership
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 16/11/2022
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog

Pagesa: 1,200 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
🦷 White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.- Aftesi te ... Kontakt

📄 FOURS Trading, është Në Kërkim Të Zgjerimit Të Stafit Me Ndihmës Ekonomist/e.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
dhenbsp;▶FOURS Trading, është në kërkim të zgjerimit të stafit me Ndihmës Ekonomist/e.✅DETYRAT :Përgjegjës për marrjen e porosive nga klientët;Kryen inventarizim dhe sistemim.Përgatitjen e faturave të shitjes;Regjistrimin në sitemi... Kontakt

📄 Kreston Albania Kerkon Te Punesoje Kontabilist/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kontabilist/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
⏩ Kreston Albania kerkon te punesoje:🧑‍💼 Kontabilist/e✅ Kriteret e punesimit:🎓 Te jete i diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise, preferohet profilizim ne Kontabilitet👷 Te kete eksperience te pakten 3 vite ne pozicione... Kontakt

📄 Ofrohet Vend Pune Ne Pozicionin Arkitekt/e Dhe Interior Designer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: arkitekte
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirana, Albania
▶ Ofrohet vend pune ne pozicionin Arkitekt/e dhe Interior Designer✅KRITERET:- Te kene perfunduar studimet MSC ne degen e Arkitektures.- Te kene Aftesi krijuese dhe te njohin mire detajet gjate projektimit.- Motivimi per pune,korrektesa dhe disip... Kontakt

📄 ALB TRANSLATIONS Kerkon Përkthyes Të Gjuhës ANGLEZE

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Perkthyes
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania
⏩KËRKOHEN përkthyes të gjuhës ANGLEZE për pozicion të brendshëm.✅ Inkurajohen të aplikojnë personat që kanë: ▪ nivel C të gjuhës angleze ▪ eksperiencë në përkthimin e mediave televizive ▪ aftësi të shkruajnë me 10 ... Kontakt

📄 ALO PRONTO S.R.L është Duke Rekrutuar Konsulent Marketingu Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent marketingu
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Don Bosco, Tiranë, Albania
dhenbsp;📢ALO PRONTO S.R.L është duke rekrutuar Konsulent Marketingu ne gjuhen Angleze dhe Gjermanedhenbsp;🗣dhenbsp; Fushata për shërbime emergjente si: Idraulico, Elettricista, Fabbro.✅ KRITERET:📚dhenbsp; Njohuri të mira të gjuhës ... Kontakt

📄 🐠 Noel Fish Kerkon Te Punesoje Pastruese Peshku Dhe Lavapjatese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Pastruese Peshku dhe Lavapjatese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
🐟 Pastruese Peshku👉Te jene etike gjate punes📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune💰 Page e kenaqshme 📍Adresa: 21 Dhjetori, Tirane, Albania... Kontakt

📄 Beauty.eden Kerkon Te Punesoje Parukiere Estetiste

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: parukiere estetiste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania

📄 Mundësi Punësimi Në Pozicionin E Asistente/Menaxhere Zyre.

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxhere Zyre
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 25/11/2022
Durrës, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023
💙We Are Hiring🧡 Zyra Future Home Vollga ofron mundësi punësimi në pozicionin e Asistente/Menaxhere Zyre. Kriteret e kërkuara janë: ✅ Mosha mbi 22 vjec. ✅ Arsimi i lartë. ✅ Aftësi organizative dhe eksperiencë me punën ... Kontakt

📄 Bar Kafe Peter Pan Kerkon Te Punesoje Kujdestare Femijesh Per Kendin E Lojrave

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kujdestare femijesh
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
⏩ Bar kafe Peter Pan kerkon te punesoje:dhenbsp;🙋‍♀️ Kujdestare femijesh per kendin e lojrave✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:- te kene eksperience te meparshme pune- te kujdeset per femijet dhe te jete sa me e dash... Kontakt

📄 Kerkohet Shitese Dyqan Atletesh

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 25/11/2022
Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022
Kerkohet Shitese ne 1 dyqan Atletesh. Ofrohen kushte te mira pune. Paga e kenaqshme + bonuse mujore. Orari 09:00 - 17:00... Kontakt

📄 Menaxhere Pastrimi

Pagesa: 45,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Menaxhere Pastrimi
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 25/11/2022
Bulevardi i Pishave , Golem ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 23/12/2022
Sandy Beach resort kerkon te punesoj Menaxhere Pastrimi Detyrat dhe pergjegjesite: 1. Organizimi i orareve dhe ndarja e punes se stafit te pastrimit 2. Kontrolli i cilesise se pastrimit dhe permiresimi i tij 3. Te kete aftesi te mira komun... Kontakt

📄 Kerkohet RECEPSIONISTE

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: RECEPSIONISTE
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Rruga Ilo Mitke Qafzezi,nr 4, Rruga Liman Kaba, Tiranë 1001, Albania Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 20/12/2022
Klinika Biodent kerkon te punesoje Recepsioniste. • Te kete aftesi te mira komunikimi, sjellje e paraqitje etike. •Te kete njohuri te gjuhes italiane. • Te jete korrekte dhe ne gjendje per te permbushur detyrat brenda afateve te caktuara.... Kontakt

CONAD Kerkon Te Punesoje Kasiere, Sistemues, Kasap Dhe Punonjes Ne Repartin E Produkteve Te Fresketa

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Sistemues, Kasap dhe Punonjës
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/11/2022
Tirane, Albania
📢CONAD rrjeti me i madh i Supermarketeve, ne Shqiperi kerkon te punesoje: 📠 Kasiere✨ Sistemues🔪 Kasap🍎 Punonjes ne repartin e produkteve te fresketa⏩ Kriteret baze qe duhet te plotesojne kandidatet per keto pozicione jane:⏳ Mosha ... Kontakt

🎨 Kancelari Papirus, Ofron 2 Vende Pune Ne Pozicionin - Shitese

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 20/11/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
🎨 Kancelari Papirus, ofron 2 vende pune ne pozicionin - shitese ✅ Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:🎓Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij📚Te kene njohuri te gjuhes angleze💻Te kene njohuri kompjuterike... Kontakt

📄 Fishop Kerkon Te Punesoje Kamarier, Pastruese Dhe Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier, Pastruese dhe Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
⏩Fishop kerkon te punesoje:dhenbsp;☕dhenbsp;Kamarier me eksperience pune✨ Pastruese🔪 Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkath... Kontakt

📄 Klinika Ledismile Ofron Mundesi Punesimi Per Mjeke Stomatologe

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: stamatologe
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
dhenbsp;🦷Klinika Ledismile ofron mundesi punesimi per Mjeke Stomatologe✅dhenbsp;dhenbsp;Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:dhenbsp;▪ minimalisht me 5 vite eksperiencë në endodonti, terapi dheamp; ortopedi▪ te jene korrek... Kontakt

📄 Derma Pure Aesthetic Fier Kerkon Te Punesoje Estetiste\Infermiere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Estetiste/Infermiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Skenderbeu, Fier, Albania
✅ Derma Pure Aesthetic Fier kerkon të punësoje:dhenbsp;👩🏻‍💼 Estetiste/Infermiere✅ Kerkohet:dhenbsp;✔dhenbsp; Të ketë perfunduar arsimin e lartë📌 Eksperienca e punës është e detyrueshmedhenbsp;♦dhenbsp; dhenbsp;Te jete k... Kontakt

📄 JUPITER GROUP Synon Të Rekrutojë , Menaxhere Të JUPITER ACADEMY

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
▶ JUPITER GROUP synon të rekrutojë ,dhenbsp;Menaxhere të JUPITER ACADEMY✅ KRITERET :1. Të jetë e moshës 25 - 40 Vjeçe.2. Të ketë mbaruar patjetër arsimin e lartë, të paktën niveli bachelor.3. Të ketë njohuri të sistemeve dhe treg... Kontakt

📄 JUPITER GROUP Synon Të Rekrutojë , Menaxhere Të JUPITER ACADEMY

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
▶ JUPITER GROUP synon të rekrutojë ,dhenbsp;Menaxhere të JUPITER ACADEMY✅ KRITERET :1. Të jetë e moshës 25 - 40 Vjeçe.2. Të ketë mbaruar patjetër arsimin e lartë, të paktën niveli bachelor.3. Të ketë njohuri të sistemeve dhe treg... Kontakt

📄 Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh

Pagesa: 100 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 25/11/2022
Fresku ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2022
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧e 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Behu pjese e Brandit me te madh Shqiptar qe ofron sherbimin e pales ndermjetesuese ne tregun e pas... Kontakt

📄 Furre Buke Thaci Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Specialist Brumi (furrexhi) 0684319510

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese dhe Specialist Brumi
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Kombinat, Tirana, Albania
🥐dhenbsp;Furre Buke Thacidhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;👩‍💼 Shitesedhenbsp;🍞 Specialist Brumi (furrexhi)⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komuniku... Kontakt

📄 Kron Construction Kerkon Te Punesoje Arkitekt/e-Senior

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Arkitekt
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania
dhenbsp;✅Kron Construction kerkon te punesoje :dhenbsp; ♦dhenbsp; dhenbsp;Arkitekt /e-Senior✅Detyrat e pergjegjesite:▪ Të jetë i/e aftë për krijimin e skemave dhe koncept ideve ne projektimin e objekteve me funksione të ndryshme.▪ Ana... Kontakt

📄 JUPITER GROUP Synon Të Rekrutojë JUPITER ACADEMY MANAGER

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: menaxhere
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
dhenbsp;✅Jupiter Group kerkon:dhenbsp;👩🏻‍💼 Menaxhere✅ Kerkohet:📌Të ketë mbaruar patjetër arsimin e lartë, të paktën niveli bachelor.dhenbsp;▪Të ketë njohuri të sistemeve dhe tregut të mësimdhënies.dhenbsp;▪Të ketë... Kontakt

Fishop Kerkon Te Punesoje Kamarier, Pastruese Dhe Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier, Pastruese dhe Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Tirana, Albania
⏩Fishop kerkon te punesoje:dhenbsp;☕dhenbsp;Kamarier me eksperience pune✨ Pastruese🔪 Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkath... Kontakt

Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga Baze + Bonus )

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulente Imobiliar
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 17/11/2022
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022
Kerkon PAGES TE SHKELQYER per veten tende? Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote? Nuk je nga ato qe do te qendroje gjithe diten i ulur ne zyre? Kerkon pune ne levizje 50% dhe zyre 50%? Kjo eshte mundesia jote!!! Çfa... Kontakt

Argjendari Kleopatra Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje,
 • Profesioni: shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Taiwan Bridge, Tirana, Albania
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite  ... Kontakt

📄 White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste (F) Me Eksperience

Pagesa: 800 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Estetiste F
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
⏩ White Dental dheamp; Aesthetics ofron mundesi punesimi:👩‍💼 Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te fytyres✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te mep... Kontakt

📄 📣Biss Lounge Ofron Mundesi Punesimi Si: Kamarier/e, Banakier/e Dhe Banakier Zevendesues

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e dhe Banakier Zevendesues
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2022
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Biss Lounge ofron mundesi punesimi si:-Kamarier/e-Banakier/e-Banakier Zevendesues per dite pushimi⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafi... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim