340x230    340x230

🏡 makine ne shitje okazion

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
22,000 Euro img
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2023 (17:43):📢 shitet mercedes benz ml 63 me te gjitha sherbimet e bera🚓 mercedes benz ml 63, 510 hp✨ full options 🥇🎡 kambio automatike,  220 000 km🔓 viti prodhimit 2010✅ me te gjitha sherbim...Lexoni detajet..

16,000 Euro img
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2023 (12:41):Audi a6 // 3.0 tdi*viti 2014*165,000km origjinale me garanci*distronic*kambio automatike 7g multitronic*baxha panoramike elektrike*pasqyra elektrike me palosje+ngrohje+antiverbim automatik*sensore par...Lexoni detajet..

25,000 Euro img
Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

26.01.2023 (14:24):...Lexoni detajet..

Volvo | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2023 (22:59):Volvo xc60 t6 benzin+gaz 🇨🇦 🔺viti 2010 🔺pershkrimi ( super gjendje)- e sapo ardhur nga kanadaja , ne gjendje te shkelqyer- 3.0t benzin gaz- impjanti gasitalia 5vjet garanci - variant...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

26.01.2023 (20:48):Mercedes benz e320 cdi 4matic(look e320 4matic)viti 2005359.000 km origjinale me liber sherbimikambio automat c/s  sensor parkimi mbrapa. sensor shiu. drita kseno/bixeno. sendilje elektrike. pilot au...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2023 (17:43):📢 shitet mercedes benz ml 63 me te gjitha sherbimet e bera🚓 mercedes benz ml 63, 510 hp✨ full options 🥇🎡 kambio automatike,  220 000 km🔓 viti prodhimit 2010✅ me te gjitha sherbim...Lexoni detajet..

Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

26.01.2023 (14:24):...Lexoni detajet..

13,000 Euro - Berat - Rang Rover

Land Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2023 (12:56):Shitet range rover vit prodhimi 2011,motorr 3000 naft per me shum nr tel 0682119643...Lexoni detajet..

4,300 Euro - Tirane - Vw Caddy

Volkswagen | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2023 (12:06):Ne gjendje shume te mire pune ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2023 (16:57):📢 shitet mercedes benz c63 me te gjitha sherbimet e bera🚓 mercedes benz c63, 510 hp✨ full options 🥇🎡 kambio automatike,  187 000 km🔓 viti prodhimit 2010✅ me te gjitha sherbimet e ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2023 (12:41):Audi a6 // 3.0 tdi*viti 2014*165,000km origjinale me garanci*distronic*kambio automatike 7g multitronic*baxha panoramike elektrike*pasqyra elektrike me palosje+ngrohje+antiverbim automatik*sensore par...Lexoni detajet..

21,000 Euro img
Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2023 (16:57):📢 shitet mercedes benz c63 me te gjitha sherbimet e bera🚓 mercedes benz c63, 510 hp✨ full options 🥇🎡 kambio automatike,  187 000 km🔓 viti prodhimit 2010✅ me te gjitha sherbimet e ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2023 (09:55):Shitet golf 5 i vitit 2008 1.9 nafte kamjo automatike 7g xhama te zinj me leje edhe per 3 vjet luk r32 fabrikisht shitet per arsye mosperdorimi s'ka nevoje per sherbime ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

24.01.2023 (18:33):Shitet ml blutec oakzion ...Lexoni detajet..

Volvo | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

23.01.2023 (21:44):Volvo xc60 t6 benzin+gaz 🇨🇦 🔺viti 2010 🔺pershkrimi ( super gjendje) - e sapo ardhur nga kanadaja , ne gjendje te shkelqyer - 3.0t benzin gaz - impjanti gasitalia 5vjet garanci -...Lexoni detajet..

Land Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

22.01.2023 (17:51):Makina eshte ne gjendje shume te mire 3000 diesel 225000 kilometra viti 2012 ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2011 Viti
250,000 Kilometra

20.01.2023 (06:43):Shitet furgon vito ose viano manuale me tre vende, sedile meshin te pastra, sensor parkimi para dhe mbrapa, bluetooth, zgare per pako lart industriale. kabina mbrapa e veshur dhe shume e paster. km 25...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2004 Viti
90,000 Kilometra

16.01.2023 (20:10):Makina eshte ne gjendje teper te mire ka shume pak km te vetat rreth 83.000 eshte perdorur me kujdes per merak..dokumentat te gjitha te paguara: taksat - gusht 2023 siguracion - korrik 2023 kolaudimi ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

16.01.2023 (18:15):💥shitet💥 🔹️mercedes-benz c class 203 🔹️viti 2005 🔹️motorr 200 kompressor i zi behet 100% me gaz 🔹️kambio manuale dogane e paguar makina eshte ne gjendje shume te mire ...Lexoni detajet..

Mini | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.01.2023 (13:50):Makina eshte ne gjendje teper te mire me 182000 km te vetat, me dogane te paguar gati per targim, motorri 1.6 benzin gaz impjanti i ri super ekonomike ne konsum.nga ana motorrike dhe xhenerike eshte s...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

15.01.2023 (20:21):Makina eshte ne gjendje shume te mire. 90654 km [ origjinale pasi eshte blere tek koncesionari i skoda albania ] motorri 1.6 tdi super ekonomik kambio automat dsg sensore parkimi fabrike disqe al...Lexoni detajet..

Citroen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

15.01.2023 (18:01):Publikuar: jan 15 2023 05:12 tani jeni duke parë: 3 shes-citroen-c4-panoramik shes citroen c4 panoramik 1eur gjendje: i përdorur - si i ri viti: 2012 transmetuesi: automatik kilometrazha: 150 00...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

12.01.2023 (16:46):Makina eshte ne gjendje teper te mire, te gjitha sherbimet e bera ne kohe, bateria e re vendosur ne gusht, gomat te karterta michelin ne gjendje teper te mire , xhamat e pasem te zinj original. motor...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2020 Viti
30,000 Kilometra

12.01.2023 (16:39):Shitet volkswagen touareg elegance 4motion 3.0 tdi i vitit 2020 makina eshte importuar me 0 nga gjermania dhe eshte ne gjendje te shkelqyer pasi ka bere vetem 31000 km. cdo sherbim eshte ndjekur...Lexoni detajet..

3,800 Euro - Tirane - Golf 5

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

12.01.2023 (11:38):Shitet golf 5 viti 2008 manual , taksat te sapo paguara , 1.9 nafte manual tek dere , makina eshte ne gjendje shum te mire , shitet per arsye largimi nga shqiperia...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

12.01.2023 (07:05):Makina eshte ne gjendje shume te mire ,vjen me te gjitha opsionet,me pult ndezje nga larg dhe shume gjera te tjera.makina ka ardhur nga canada ne korrik te vitit 2022 dhe i eshte paguar te thitha letr...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

10.01.2023 (12:25):Shitet: mercedes benz e class 220 viti i prodhimit : 2015 forca motorrike : 220 karburanti : naft kambio : automatik kilometra : 90000 cmimi : 17500 euro i padiskutueshem vendodhja : tirane op...Lexoni detajet..

Land Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

10.01.2023 (09:14):Range rover sport sdv6 2012 black edition makina ka pasur vetem 1 pronar ne shqipri dhe eshte makine personale jo tregu. te gjitha sherbimet e bera ne kohe te koncensionari i land rover ne tirane me...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

09.01.2023 (19:53):Shitet vw sharan 2.0 tdi automatik ne gjendje te rregullt,i sa po ardhur nga gjermani . per me shum informacione 015237411691 wiber ose wats up. ...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim