Mercedes Benz Vito 2.2 CDI Tirane

Makina ne shitje 20/01/2023 06:43 Post ID: 98241


Pagesa 7,080 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2011
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 121

Shitet furgon Vito ose Viano manuale me tre vende, sedile meshin te pastra, sensor parkimi para dhe mbrapa, bluetooth, zgare per pako lart industriale. Kabina mbrapa e veshur dhe shume e paster. Km 250 mije origjinale. Sherbim motori komplet te kryer.
Vetem shitet. Behet ulje. Behet fature e rregullt me tvsh, pra nese e blen nje subjekt, mund ta shkarkoje 100% shpenzimin.