83000 KM Opel Corsa 1.2 Benzin Tirane

Makina ne shitje 16/01/2023 20:10 Post ID: 97774


Pagesa 2,500 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberish 1, Albania - Harta
Lexime 122

Makina eshte ne gjendje teper te mire ka shume pak KM te vetat rreth 83.000 eshte perdorur me kujdes per merak..Dokumentat te gjitha te paguara: taksat - Gusht 2023 Siguracion - Korrik 2023 kolaudimi deri ne Tetor 2024.
Motorri 1.2 benzin me zinxhir mund te behet 100% me GAZ.
disponon 2 celesa, gomat ne gjendje teper te mire, vaj+filtra nderruar para 2000 Km
Makina esht super akonomike edhe me benzin.
Mund te parkohet me lehtesi ne qytet dhe shume praktike ne ecje.