2011 Audi Q7 S-line Diesel Kavaje

Makina ne shitje 12/01/2023 07:05 Post ID: 97138


Pagesa 14,000 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Kavaje - Qender
Adresa Luz i Vogel, Albania - Harta
Lexime 182

Makina eshte ne gjendje shume te mire ,vjen me te gjitha opsionet,me pult ndezje nga larg dhe shume gjera te tjera.Makina ka ardhur nga Canada ne Korrik te vitit 2022 dhe I eshte paguar te thitha letrat e dogana.Makina eshte mbajtur super dhe sherbyer nga Audi .Makina vjen me te gjithe historine e sherbime dhe ka 185000 km.
Per me shume me telefononi.