Range Rover Sport SDV6 Tirane

Makina ne shitje 10/01/2023 09:14 Post ID: 96771


Pagesa 21,500 Euro
Marka | Karburanti Land Rover
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 81

Range Rover Sport SDV6 2012 Black Edition
Makina ka pasur vetem 1 pronar ne Shqipri dhe eshte makine personale jo tregu.
Te gjitha sherbimet e bera ne kohe te koncensionari i Land Rover ne tirane me fatura sherbimesh me vlere mbi 4000€.
Nafta nga momenti qe eshte blere makina ne gjermani i eshte hedhur vetem ne Mal te zi.
Makina nuk ka nevoje per asgje si nga ana estetike ashtu edhe nga ana mekanike.Ka 198mije km originale me liber sherbimesh dhe te verifikueshme ne cdo koncensionar apo servis te certifikuar.
E targuar dhe me letra te sapo paguara per 1 vit. Makina edhte shume e sigurt ne rruge dhe teper ekonomike.
Opsionet:
•Motorr: SDV6 3.0 Nafte me 258 kuaj fuqi.
•Kambio: Automatike me 8+1 marshe.
•Ngjyra: Sumatra Black.
•Keyless go (Start/Stop).
•Marrsha +/- ne timon.
•Sistem muzike: Harman Kardon.
•Handsfree Bluetooth per muzike ose telefonata.
•Harta e te gjithe europes ne kompiuterin e bordit.
•Bagazhi hapet/mbyllet me buton.
•Xhama te zi origjinal te shenuar ne leje.
•Disqe: 20” 1 Set (goma verore) + 1 set disqe 18” (goma dimerore) te dy setet i kane gomat e reja.
•Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa.
•Sedije me fryrje/cfryrje, lumbar support dhe memory (1,2,3).
•Sensor shiu, drita te gjata automatike me sensor.
•Sensor parkimi para/mbrapa dhe kamer mbrapa.
•Baxho xhami
•Jastike ajri dhe Hill descent assist.
•4x4 dhe Cold Climate Pack.
•Voice Input / Recognition System.
•Pilot automatik.
•Kaldaje qe programohet nga kompjuteri i bordit dhe qe punon me nafte etj.
•Motorri, kambio, celesi dhe kompjuteri i bordid jane te njejte me modelet nga 2013-2015.
Cmimi: 21500€ i diskutueshem.