Porsche Cayenne 3.0 DIEZEL Viti i Prodhimit 2010 Tirane

Makina ne shitje 05/01/2023 22:22 Post ID: 96265


Pagesa 13,000 Euro
Marka | Karburanti Porsche
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Ramadan Citaku, Albania - Harta
Lexime 151

Porsche Cayenne 3.0 DIEZEL Viti i Prodhimit 2010, makina ka ardhur nga Suedia, targat e Suedis. Eshte shume e bukur dhe i ka te gjitha. 190 mije km origjinale te vetat me liber sherbimesh te Porsche . Sallon lekure, sendile elektrike me fryrje-cfryrje dhe me memorie, timonin me butona ska gje me te pershtatshme, sensor parkimi para mbrapa, navi,bagazhier, xhamat e prapme te zi origjinal,xhami i pare ultraviolet origjinal, clima tronic,bagazhi me buton,goma dimri dhe vere. FULL OPTIONAL ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike. I gatshem per cfare do lloj prove. Cmimi i diskitueshem