Okazion: Shitet Mercedes Benz CL500 - Full Options Tirane

Makina ne shitje 05/01/2023 18:08 Post ID: 96259


Pagesa 32,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2013
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania - Harta
Lexime 167

πŸ“’ Shitet Makina Mercedes Benz CL500 me te gjitha sherbimet e bera

πŸš“ Mercedes Benz CL500430 HP Benzine 

✨ FULL OPTIONS πŸ₯‡

🎑 Kambio Automatike,  120 000 km

πŸ”“ Viti prodhimit 2013

βœ… Me te gjitha sherbimet e bera, letrat dhe Goma te bera

β—ΌNgjyre e Zeze, Brenda lekure

πŸ’° Cmimi 32 000 €uro

πŸ“žπŸ“² Per me teper informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !