Okazion: Shitet Mercedes Benz ML 63 - Full Options Tirane

Makina ne shitje 05/02/2023 15:14 Post ID: 96257


Pagesa 22,000 Euro
Marka Makine-Veture Mercedes-Benz, Viti 2010 , Karburanti benzine
Kambio Automatik
Kilomentra 200,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania - Harta
Lexime 524

📢 Shitet Mercedes Benz ML 63 me te gjitha sherbimet e bera

🚓 Mercedes Benz ML 63, 510 HP

✨ FULL OPTIONS 🥇

🎡 Kambio Automatike,  220 000 km

🔓 Viti prodhimit 2010

✅ Me te gjitha sherbimet e bera, letrat dhe Goma

◼Ngjyre e Bardhe, Brenda lekure

💰 Cmimi 22 000 €uro

📞📲 Per me teper informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !