Shitet Nissan Micra Fier

Makina ne shitje 27/04/2022 20:26 Post ID: 65710


Pagesa 4,500 Euro
Marka | Karburanti Nissan
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2006
Kilometra 70,000
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Rruga Mihal Bego, Fier, Albania - Harta
Lexime 357

Shitet autoveturë e tipit Nissan Micra Cabrio, e prodhuar në vitin 2006, e veçantë në llojin e saj,
Makinë tepër ekonomike me motorr 1.6 Benzinë, (konvertohet 100% gas)
Kamio manuale 5+R ,
Makina është në gjendje të përkryer dhe kryesisht e papërdorur. Kjo vlen jo vetëm për pamjen e jashtme fizike, por edhe atë teknike.
E pajisur me sedilje cope, kroskot prej lëkure, drita të tipit automat, kamera parkimi, timoni prej lëkure dhe multifunksional. Tavani është panoramik.
Bateria është e re dhe gomat janë 90% të reja. Të gjitha shërbimet janë të kryera (vaj, filtra).
Kolaudimi i radhës në Shtator 2023. Arsyeja e shitjes së makinës është nevoja për një makinë me hapsirë më të madhe.