Okazion E320 4matic 5000 euro Tirane

Makina ne shitje 02/02/2023 08:45 Post ID: 36257


Pagesa 5,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 300,000
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Shyqyri Brari, Tirana, Albania - Harta
Lexime 7584

Mercedes Benz E320 CDI 4Matic(Look E320 4Matic)Viti 2005359.000 Km origjinale me liber sherbimiKambio Automat C/S  Sensor parkimi mbrapa. Sensor shiu. Drita kseno/bixeno. Sendilje elektrike. Pilot automatik. 8 Airbag. 2 celsa origjinal. Limitator shpejtesie. Klima dixhitale. 4 zona / Motorr V6 2999 Radio-CD/ bagazhier 6 CD / AUX/Bluetooth / Navigator Tel / Pasqyra elektrike + antiverbuse. Makina esht ngjyre blu . Te gjitha sherbimet e sapo bera me fatur. Ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike. Mund ta kontrolloni te servisi juaj i besuar.Taksat dhe Siguracionet te paguara deri ne 2 shtator 2023 .Per me shume info kontaktoni ne Tel ose ne WhatSapp