Shitet Mitsubishi Outlander viti 2009 Korce

Makina ne shitje 28/11/2022 23:32 Post ID: 92195


Pagesa 9,999 Euro
Marka | Karburanti Mitsubishi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2009
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa Korce, Albania - Harta
Lexime 222

Shitet makine mitsubishi outlander full extra.
Viti i prodhimit 2009.
Motorri 2.2 nafte/diesel.
Makina disponon : sendilje meshini me ngrohje , ka 7 vende, ka DVD player , sistem alarmi te dyfishe , sensor dhe kamera para-mbrapa , kasefoton me prekje , baxho xhami me hapje. Makines te gjitha sehrbimet i jane bere ne Gjermani.
Eshte e vecante per llojin e saj. Pranojme vetem telefonatat serioze.