Shitet Volkswagen Polo Durres

Makina ne shitje 26/11/2022 16:14 Post ID: 92114


Pagesa 4,500 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 254

Volkswagen Polo 2007
Motorri : 1.4 Bifuel
Karburanti : Benzine / Gaz
Kilometra : 19400 Km
Kambio : Manuale
Targa : Shqipetare
Disqe Alumini
Goma te reja
Sedilje lekure
Klima
Cmimi : 4500 €

Makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike e gatshme per tu kontrolluar tek mekaniku juaj !