Nissan Qashqai 1.5 Nafte Viti 2008 Tirane

Makina ne shitje 25/11/2022 12:56 Post ID: 91987


Pagesa 4,900 Euro
Marka | Karburanti Nissan
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2008
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Autostrada DR-TR km 13, - Harta
Lexime 844

Shitet Nissan Qashqai Motori(CC):1.5L Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2008 Transmisioni Manual 190,000 km Ngjyra e Jashtme Gri e erret Ngjyra e Brendshme e Zeze Gjendja Mororike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar Vendodhja Autostrada DR-TR km 13,