Shitet makina Sarande

Makina ne shitje 24/11/2022 13:54 Post ID: 91875


Pagesa 1,800 Euro
Marka | Karburanti Seat
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Rruga Studenti, Sarande, Albania - Harta
Lexime 106

Shitet Sear Cordoba 1.4 benzinë-gaz. Kamio manuale, vit prodhimi 2003. Siguracion dhe kolaudim deri tetorit 2023. Shërbime të kryera, vaji, filtra në tetor 2022. Çmimi 1800€ I diskutueshëm.