Shitet VW Passat 2015 Diesel Sport Edition Fier

Makina ne shitje 09/02/2022 19:25 Post ID: 57616


Pagesa 12,500 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Steptronic-Tiptronic
Viti 2015
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Fier, Albania - Harta
Lexime 570

Shitet VW Passat Sport Edition

Motorri - 2.0 TDI Blue Motion me Ad Blue
Vitprodhimi - 11/ 2015
Motorr - Model B super ekonomik dhe perfekt
Kambio - Automatic DSG tronik +-
Kilometra - 197, 640 KM
8 Airbag
Opsione :
- Komanda ne timon , Komanda Vokale
- Sedile lekure ngjyra pana/zeze me qepje nga fabrika Sport Edition
- Sedile me ngrohje / fryrje / elektrike
- Navi i madh me prekje
- DVD , Memory Card , Bluetooth Musoc
- Sistem audio Fender , Aux Port
- Kamera parkimi nga fabrika
- Sensor Shiu , Sensor Gome , Sensor Dritash , Sensor Kthese Dritash
- Baxha xhami
- Disqe 19 Orgjinal VW Passati Sport Edition
- Klimatec / Bizonale
- Xhama te erresuar me leje 5 vite
Taksat e Paguara per 1 vit
Kolaudimi per 2 Vjet
Makina esht FULL OPTIONS
Sherbimet e kryera nga vendi origjines , disponoj faturat .
Shenim : Makina ka pasur 1 pronar , 7 muaj ka ne shqiperi qe perdoret me raste rri e mbyllyr ne kapanon, eshte e vecant ne lloj e saj pasi kshu eshte porositur nga pronari i 1. Makina , dhe me te drejt kontrolli ne koncesionaret perkatese . Makina nuk eshte prekur ne shqiperi , Nuk e kam me nxitim shitjen , telefonata serioze .
CMIMI 11.400 € I diskutueshem
pronari i 2 i automjetit
Cmimi i diskutueshem
+

Tags:makinapershitje #makinateperdorura #makina #shitbliautomjete #makinangakanadaja #blimakine #shitbli #automjete #autoveturapershitje #makinaneshitje #makinateperdorura #makinanen5000 #albania #shitblejgjithcka #makinaneshitje #makine #merrjep #albania #tirana #makina #shitet #blej #shesblej #merrjepal #merrjepcom #tirane #okazion #makinaneshitje #njoftime #shes #veturaneshitje #tiranapost #autovetura #oferta