Shitet Volvo FH12 420 dhe 2 Trailera Lushnje

Makina ne shitje 04/02/2022 13:29 Post ID: 56570


Pagesa 16,000 Euro
Marka | Karburanti Volvo
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1994
Kilometra 300,000
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Shetitorja e Stadiumit, Lushnje, Albania - Harta
Lexime 254

Shitet Volvo FH ne gjendje te mire 2 vjet i pa perdorur . Shitet me 2 trailera set Renders . Letrat i kan perfunduar.
koka 11000 € taksat i paguj une ose sipas marrveshjes po i pagoj bleresi ka cmim tjeter
trailerar te 7000€
bashk set te 3 shkojn 16.000 € -
Shitet etjKontakt
mundesi nderrimi me Audi A6 , Mercedes Eclass , Ml , Jaguar XF Range Rover etj


Tags: #makinapershitje #makinateperdorura #makina #shitbliautomjete #makinangakanadaja #blimakine #shitbli #automjete #autoveturapershitje #makinaneshitje #makinateperdorura #makinanen5000 #albania #shitblejgjithcka #makinaneshitje #makine #merrjep #albania #tirana #makina #shitet #blej #shesblej #merrjepal #merrjepcom #tirane #okazion #makinaneshitje #njoftime #shes #veturaneshitje #tiranapost #autovetura #oferta